Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)


Ksiadz

Rekomendowane odpowiedzi

No to muszę to zmienić by sprawdzić, bo to bez sensu jak tak będzie się podpierać. Przeca nie o to chodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe...staram się, ale nią nie da rady... Zwłaszcza z tym wydechem.

Ciekawe kiedy się mi to znudzi? ;-P

Poza tym, czy z oscyloskopu nie ywchodzi czy się podpiera czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pełnej butli przejechałem aż 110 mil (po mieście), to aż całe 176 km... Chyba troszkę za mało?

Wychodzi spalanie, mniej więcej 31L/100 km, hahahaha.

Dzisiaj odpalone auto o 3 w nocy, po 10 sekundach przełączyło się na gaz. Niestety nie miałem możliwości sprawdzenia temperatury.

Na zewnątrz FIS pokazywał 12 stopni.

Jazda na lotnisko, autostrada, pełen zbiornik LPG. Przegoniłem auto na każdym biegu (2-6) do 7 tyś. obrotów, do 240 km/g. Nie przełączył się na PB, więc chyba się wyrabia?

Średnie spalanie na FIS pokazywał 17 mil/galon czyli jakieś 16-17 L/100 km.

---------- Post dopisany at 07:30 ---------- Poprzedni post napisany at 06:45 ----------

Ktoś zainteresowany kupnem AUDI S4 B5, saloon, srebrna, lift, 1999 rok.

Niecałe 60 tyś na liczniku.

Przedni zderzak lekko puknięty. Zdjęcia będą później. Całość do sprzedania, nie na części.

Zainteresowanych na PW proszę.

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 07:30 ----------

Polska - Szczecin...

Gorzów, uwaga tam, jadę ;-)

---------- Post dopisany 30-09-2013 at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany 27-09-2013 at 10:07 ----------

Już w domu.

Trasa, zbiornik LPG 55 litrów na 336 Km, czyli spalanie około 16-17 litrów.

Strojenie obowiązkowe mi się tak wydaje.

Winczako, Waskij ile na zbiorniku robicie?

---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ----------

Przecież to idzie ocipienia dostać.

Dziesięć minut na parkingu pod sklepem:

a3y5u8u5.jpg

Co za kur...y jeb...ne!!! I nikt nie przyjdzie, nie przeprosi, powie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angielskie kur...y nie dbają i swoją a co dopiero czyjąś.

Normalnie tak mnie ciśnienie podnieśli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a patrzyłeś czy monitoring jest??

Byłem, pytałem i d*pa. Nawet napis mają że parking jest nie nadzorowany i za wszelkie szkody nie odpowiadają. A za parkowanie kasują... idiotyzm :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik mam 56/57L miasto odcinki po 10/15 km ok 250 km , trasa w lato rekord to 380 km :decayed:

Niestety V8 lubi wypić , mnie to nie przeszkadza 22l x 2.4 to niecałe 53PLN za 100 km jazdy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mmnie podobnie. Bywa że weźmie 14l lpg przy za***iście lekkiej nodze, ale bywa ze i 25<. Generalnie mieszczę się średnio raczej w 40-45zł /100km, co przy przeliczeniu na PB98 (jaką powinno się lać:D ), daj bdb wynik na tę moc i radochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie udało się osiągnąć najniższe spalanie na poziomie 11,3 litra (nie zerowałem komputera na rozpędzonym aucie) najwyższego jak wiadomo nie ma ;) a na baku 45 l średnio robie ok 250-280 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie zrozumta mnie źle. Wiem, że auto musi palić, to normalne.

Ale te 30 litrów to troche za dużo, na miasto nawet. I wiem że go nie gniotłem cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 się da w mieście. Ale to nie jest reguła. Mi się udało uzyskać na FISie max 26l/100km w trasie (nie wiem ile wziął wtedy gazu), no ale to pedał traktowałem w systemie zerojedynkowym. Generalnie pali mi tak jak pisze Marek 45l na 250-280km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 L na fis to jakieś 31 z małym haczykiem :decayed: i tyle potrafi spalić .... zima już niebawem , więc się zacznie latanie bokiem i takie tam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 L na fis to jakieś 31 z małym haczykiem :decayed: i tyle potrafi spalić .... zima już niebawem , więc się zacznie latanie bokiem i takie tam :decayed:

Ale właśnie o to mnie kaman, że nawet na FISIE to maks. zazwyczaj mam 17 MPG czyli jakieś 16.6 L/100 Km. A nie jakieś 26 litrów czy 30 ?

Stąd też się zastanawiam, czemu takie przekłamania. Zresztą przed zmianą na LPG i wydechu i ECU, wiem że na trasie mi spalił 11L/100 Km i to z moich wyliczeń nie FIS, wiem że tyle jest możliwe i to przy jeździe z prędkością 130-140 Km/h :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może fisa źle kasujesz , ja zawsze przy tankowaniu kasuje na obu licznikach i pokazuje idealnie , a spalanie sprawdzam na drugim liczniku tam jest całkowite , a nie z przejechanej trasy. A jak tam korekty w ECU PB ? one prawdę powiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tych korekt jeszcze nie sprawdzałem. Wczoraj dopiero wieczorem wróciłem a dzisiaj czasu brak :-/

Jutro podepnę się i sprawdzę.

To ma być na rozgrzanym silniku? Normalna praca na PB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna praca na Lpg , jak pojeździsz na pb to korekty z tego paliwa Ci pokaże . Ja mam elma i program Torque na androida i podgląd korekt non stop .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pojeżdżę na PB zobaczę, później na LPG i też sprawdzić.

Ja mam głupiego IPHONE'a, w sumie nawet nie szukałem czy jest jakaś możliwość by z tym telefonem być podpiętym do OBD. Ktoś coś takiego ma? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...