Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gaśnica - jaka i gdzie.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Jestem na etapie zakupu gaśnicy (autko z niemiec - niestety jej nie miało). Mam fotele w wersji z rozsuwanym siedziskiem i schowkiem - pytanie czy w takim przypadku pod fotelem da sie jeszcze zamontować gaśnicę - jeśli tak to jaką - czy podejdzie zwykła czy trzeba się szarpać na coś dedykowanego ?

Opublikowano

nie ma coś takiego jak dedykowana gaśnica. Podjedz np. na spota , każdy ma w końcu gaśnice. Zobaczysz jaka gdzie się mieści .

Opublikowano
  • Autor

ok ale nie wiem czy jak mam te schowki pod siedzeniami to czy tam jeszcze uda się coś wcisnąć ?

Opublikowano

tego to Ci nie powiem niech się wypowie ktoś kto ma b8 , ale szczerze mówiąc to wątpię . Ja wrzuciłem tam gdzie koło i tyle.

Opublikowano

Ja również i u siebie będę musiał zamieścić gaśnicę i z tego, co patrzyłem pod przednim fotelem pasażera to raczej ciężko, aby tam cokolwiek zmieścić... Jak narazie to skłaniam się za opcją umieszczenia jej w bagażniku we wnęce po prawej stronie odgrodzone siatką, bo idealnie pasuje na takie rzeczy, które nie będą latały luzem po bagażniku. Ale prawdę mówiąc to dopiero trzymając gaśnicę w ręku można pokombinować i pogłówkować gdzie ją najlepiej umieścić.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

najbezpieczniej w bagażniku, dobrą praktyką jest by była solidnie przymocowana. Poza tym pytasz się jaka?

ważne żeby w ogóle była, druga strona medalu jest taka,że w razie pożaru auta nawet 3 gaśnicę Ci nie pomogą , no chyba, że 5 kg :)

Opublikowano

ORI w B8 gasnice mamy pod fotelem pasazera :wink: jest do niej dodatkowo mocowanie .

Jest tylko jeden minus tego wszystkiego , "cena" :facepalm:

Opublikowano
ORI w B8 gasnice mamy pod fotelem pasazera :wink: jest do niej dodatkowo mocowanie .

Jest tylko jeden minus tego wszystkiego , "cena" :facepalm:

grzes

a to ciekawa informacja, bo ja mam zamontowana przed fotelem pasazera, z prawej strony, od drzwi

i na pewno jest montaz ori :wink:

Opublikowano

Ja nie ufam instalacjom gazowym i gaśnicom. Jak walnie, to może przeżyję - dlatego wożę ją w bagażniku. Wspomniana "siatka" po prawej stronie wydaje się do tego stworzona. Pozdro.

Opublikowano
ORI w B8 gasnice mamy pod fotelem pasazera :wink: jest do niej dodatkowo mocowanie .

Jest tylko jeden minus tego wszystkiego , "cena" :facepalm:

grzes

a to ciekawa informacja, bo ja mam zamontowana przed fotelem pasazera, z prawej strony, od drzwi

i na pewno jest montaz ori :wink:

Poka fotę :naughty:

Opublikowano

no dobra, siekne po poludniu i zamieszcze ....

znowu mnie jazda czeka z fotosik.pl

juz nerwowy jestem :doh:

Opublikowano
ORI w B8 gasnice mamy pod fotelem pasazera :wink: jest do niej dodatkowo mocowanie .

Jest tylko jeden minus tego wszystkiego , "cena" :facepalm:

Myślałem ze w Q7 tylko takie rarytasy , tam jest ori schowek pod fotelem, z kieszenią pod gaśnice. A cena , gdzieś widziałem za 100zł na allegro.

Opublikowano

U mnie tez siedzi w bagazniku po prawej stronie. Siatka idealnie sie sprawdza i jeszcze nie mialem przypadku by wypadla np na ostrym zakrecie:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Grigorij

wczoraj zrobilem fotke

zaklinam sie, ze dzisiaj wrzuce :decayed:

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ----------

no wiec tak to wygląda u mnie

621d6765d15044b6gen.jpg

Opublikowano
Grigorij

wczoraj zrobilem fotke

zaklinam sie, ze dzisiaj wrzuce :decayed:

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ----------

no wiec tak to wygląda u mnie

http://images43.fotosik.pl/1768/621d6765d15044b6gen.jpg

Ja pierdziu 32.gif

to po lewej apteczka

na środku trójkąt

i będzie zestaw jak znalazł , pod reką

Opublikowano

i na fotelu mądrala od genialnych komentarzy ...... :facepalm:

Opublikowano

najbardziej popularna gaśnica abc 1kg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

gasnica 1kg mozna sobie zapalke zgasic, bo wiekszy ogien ciezko

mozecie miec nawet po 10 takich gasnic i tak nic nie zdzialacie,

minimum to 2kg

Opublikowano

Mam gaśnicę z Biedry za 18zł woże ją w bagażniku w siatce z lewej strony.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.