Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 2.8] Moja nowa rakieta :)


VectorC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od dnia 1 lutego 2013 stałem się mam nadzieje - szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5 2.8 Quattro. Zamieniłem Opla Corsę C 1.7 cdti na Audi z uwagi na to że dużo jeżdżę w trasie i potrzebowałem większego, bardziej komfortowego auta. Padło na A4, póki co jestem zachwycony tym jak to auto się prowadzi :). Auto posiada praktycznie pełne wysposażenie. Skórzaną tapicerke z grzaniem tyłka, klimatyzacje, nagłośnienie BOSE itp. Jutro mam nadzięję że będe miał wiecej czasu na porobienie lepszych zdjęć. Póki co nie mam pomysłów na modyfikacje auta, może coś zaproponujecie. Czekam na spoty w Olsztynie. Pozdrawiam

DSC_0056.jpg

DSC_0058.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wrzucę fotki wnętrza i lepsze zdjęcia z zewnątrz. Przesiadając się z corsy w dieslu, wrażenia są niesamowite. A na śniegu to już w ogóle nie ma porównania do FWD :) tylko hamuje tak samo trzeba pamiętać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie 2.8 to co u mnie tylko ja mam bez Q ale czasami nie można mieć wszystkiego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obiecane zdjęcia wnętrza i całego auta. Mam pewien problem, otóż jak ruszam gwałtownie na śniegu niezależnie czy z kontrola trakcji czy też bez niej słychać stukanie, oraz jest wyczuwalne uderzenie w okolicy pedału gazu, wiecie co to może być ? wiem że trzeba wjechać na podnośnik i zobaczyć ale może ktoś już miał podobny objaw ? Przy delikatnym ruszaniu bez uślizgu kół objaw ten nie występuje. Auto normalnie się prowadzi, tylko ten stukot denerwuje. Pozdrawiam

DSC_0055.jpg

DSC_0056.jpg

DSC_0057.jpg

DSC_0058.jpg

DSC_0059.jpg

DSC_0060.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to niepokojące najlepiej wjedz na podnośnik, ale jeżeli stuków nie ma na postoju to ciężko będzie postawić diagnozę chyba że kto już miał taki przypadek :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ją na alledrogo :) Fura jest dobra ale automat mnie nie przekonuje, chociaz w trasie pewnie się sprawdzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego chciałem automat ponieważ jeżdżę dużo w trasie, ale i w mieście zawsze to fajnie :) a i tiptronic to super sprawa prawie jak manualem :)

Ten stukot może być spowodowany jakimś luzem w zawieszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ruszasz na asfalcie do dechy to też jest ten stukot? Ja mam tylko przód i słabsze auto ale jak ruszam gwałtownie i jestem na granicy zerwania przyczepności to też tak mam... tylko że w tym momencie to jest taka granica gdzie przyczepność sie zrywa i znów łapie

A co do autka to naprawde super a jedynie co mnie nie przekonuje to automat i kolor heh a też czasami jak mam doła to żałuje żę nie mam na cztery łapy:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoj tam się strachasz :decayed: asr pomaga rakiecie wystartować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietny samochodzik i kolorek wypas mozesz duzo podzialac. co do stuku to wiesz ciezko cos powiedziec na sucho moze predzej nagraj jakis filmik a najlepiej to do jakiegos mechanika albo na podnosnik i sam popatrz co i jak. asr raczej nie tym bardziej ze kolega mowi nawet przy wylaczonym to sie dzieje moze poducha od skrzyni. jak wjedziesz na kanal to zaciagnij reczny i proboj ruszyc do tylu albo przodu a druga osoba bedzie patrzec od spodu czy sie unosi czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre połączenie silnika i napędu:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...