Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przyciemnianie wkladów lamp przednich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie, na forum nic nie znalazlem

chodzi mi o rozklejenie/sklejenie przednich lamp, czy ktos robil, jakies porady ?

co myslicie o wlazeniu do piekarnika na 60st i jakies 40 minut, da rade rozkleic ?

Opublikowano

w b5 dawalo rade ale w b7 piekarnikiem raczej nic nie zdzialasz ja bralem opalarke nozyk i skrobanka :wink:

---------- Post dopisany at 09:57 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ----------

http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/all-b6-rozklejenie-lamp-przednich-malowanie-srodkow-113723/ tu masz watek ale do b6

Opublikowano
w b5 dawalo rade ale w b7 piekarnikiem raczej nic nie zdzialasz ja bralem opalarke nozyk i skrobanka :wink:

---------- Post dopisany at 09:57 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ----------

http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/all-b6-rozklejenie-lamp-przednich-malowanie-srodkow-113723/ tu masz watek ale do b6

A właśnie że lampy z b7 rozkleja się bardzo łątwo za pomocą piekarnika :naughty:

Opublikowano
w b5 dawalo rade ale w b7 piekarnikiem raczej nic nie zdzialasz ja bralem opalarke nozyk i skrobanka :wink:

---------- Post dopisany at 09:57 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ----------

http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/all-b6-rozklejenie-lamp-przednich-malowanie-srodkow-113723/ tu masz watek ale do b6

A właśnie że lampy z b7 rozkleja się bardzo łątwo za pomocą piekarnika :naughty:

mozesz podac jakies szczególy jak Ty robiłes ?

Opublikowano
w b5 dawalo rade ale w b7 piekarnikiem raczej nic nie zdzialasz ja bralem opalarke nozyk i skrobanka :wink:

---------- Post dopisany at 09:57 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ----------

http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/all-b6-rozklejenie-lamp-przednich-malowanie-srodkow-113723/ tu masz watek ale do b6

A właśnie że lampy z b7 rozkleja się bardzo łątwo za pomocą piekarnika :naughty:

o widzisz tego nie wiedzialem myslalem ze jest masakra podobnie jak w b6:wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ja chyba wolałbym opalarką to robic a nie w piekarnik gdzie przygotowuje sie zarcie wkładać lampy fuj

Opublikowano

Lampy w b7 rozkleja się bardzo łatwo bez pomocy piekarnika, opalarek, itd. :) Wystarczy ściągnąć spinki, i podważając śrubokrętem powoli rozklejać.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

osobiście ostatnio robiłem taką operacje na lampach, rozklejałem i malowałem na czarno i powiem Wam że

piekarnik na 150 stopni - trzymałem lampe 5 minut i super klej puszcza, malowałem w czarny mat a wyszło tak

było

3ca759fcc9554f82gen.jpg

jest

8bc579bad7fe81b7gen.jpg

całość

485c6c6610f31582gen.jpg

Opublikowano

Ja pomalowałem tak samo, tylko w czarny połysk :)

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Plasti dip daje radę na takie temperatury? Jak nie, to czym najbezpieczniej malować?

Opublikowano
Plasti dip daje radę na takie temperatury? Jak nie, to czym najbezpieczniej malować?

Jak na mat to polecam to :

boll-lakier-do-zderzakow-plastikowych.jpg

I kosztuje mniej niż 20zł a nie 60-70 :) za plasti-dipa

Opublikowano

Po pierwsze to da radę z temperaturą w środku lampy? Nie widziałem żeby ktoś na forum tego używał...i czy nadawałoby się żebym sobie tym grill psiknął na czarno? Wiesz może jak z wytrzymałością tego środka żeby mi z grilla nie odpadło i po soczewkach nie płynęło w lampie :facepalm:

Opublikowano

Możesz spokojnie malowac nic sie nie stanie. Po drugie ramka sie nei nagrzewa od soczewki .

Opublikowano

a czym skleiłeś te lampy po pomalowaniu no nie powiesz mi ze klej ktory był nadawał sie do ponownego sklejenia

Opublikowano

Oj soprano tylko jak to będzie pasowało do naszego lava grey... ja się jeszcze zastanawiam czy nie zrobić grilla w czarny mat ale żeby wiochy nie narobić na aucie :facepalm:

Opublikowano
lava grey...

??????????????

no nie powiesz mi ze lepsze są ori kolorki niż środek czarny

20130920_161527.jpg

jak tylko zrobi sie cieplej umyje auto zrobię lepsze fotki i poproszę chłopaków o VT i zobaczymy

lampy juz mam i na pewno będę je rozklejał w zaciszu domowym aby wywalić pomarańczowy kierunek i do tego oklejony boczny kierunek będzie :kox:

Opublikowano

lava grey to kolor lz7l czyli taki jak w naszych autach :wink: podpatrzę może u Ciebie jak to wygląda :whistling: albo zrobię wcześniej bo mnie szlag trafia w taką pogodę :decayed:

I czym to kleić potem?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

czarny grill tak Awra ale nie mat :) ja mam na polysk zrobiony i jest super ale znaczek zostawilem chromowany i grill jest polakierowany a nie sprayem zrobiony i efekt jest super :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Takie zapytanie mam co do zmiany kierunkow z pomaranczowych na biale wystarczy zdjac te pomaranczowe dekielki czy to nie bedzie wtedy wygladalo? Zarowke jaka wtedy zamontowac?

Opublikowano

Niektórzy mają powyjmowane same szkła, jak ktoś lubi się pobawić to daje radę bez rozklejania, trzeba połamać klosz i wydłubać.

Żarówka logicznie zamiast pomarańczowej - chrom.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.