Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema: albo sie-nie-ma :wink4:
Opublikowano
:bry: i... macie jakies filmy/fotki z wczoraj?
Opublikowano

:bry: i... macie jakies filmy/fotki z wczoraj?

ja mam filmy , ale nie będe wrzucał bo widać na niektórych tablice :gwizdanie:
Opublikowano

:bry: i... macie jakies filmy/fotki z wczoraj?

ja mam filmy , ale nie będe wrzucał bo widać na niektórych tablice :gwizdanie:

to wrzuc te na ktorych niewidac... :naughty:

Opublikowano

poprostu...Ci co byli to widzieli, a Ci co nie byli niech żałują :decayed:

Diman, jednak w moim garażu jest cieplej niż na forum... :> a właśnie, odnośnie CB, wszystko okej, ale włącze radio i nie ważne czy CD czy FM, to słysze w CB radiu obroty silnika :polew::mysli:

szpece od szumofonów, doradzcie coś :naughty:

Opublikowano

Musisz mieć filtr przeciwzakłóceniowy, u mnie było to samo tylko że w radiu a nie CB. Jak założylem ten filtr to jest spokój :)

Opublikowano

Pucek jak masz podgrzewane zamki to musisz przytrzymać klamkę do góry chyba 5 sekund i bębenki przez następne chyba 30 czy 60 sekund będą się grzały :):

Opublikowano

też się mi tak zdawało, ale jeszcze nie miałem okazji sprawdzić :wink4:

Opublikowano

:hi:

a to ktoś jeszcze otwiera auto kluczykiem? :cool1:

Keżor to może mi na pocztę prześlesz? :gwizdanie:

Opublikowano

SoMeS, no widzisz, jeszcze ktoś otwiera auto kluczykiem :decayed:

pomyślę o tym na wiosnę, bo to już najwyższy czas :naughty:

Opublikowano

SoMeS, no widzisz, jeszcze ktoś otwiera auto kluczykiem :decayed:

pomyślę o tym na wiosnę, bo to już najwyższy czas :naughty:

o czym? :mysli:

Opublikowano

:hi:

a to ktoś jeszcze otwiera auto kluczykiem? :cool1:

Keżor to może mi na pocztę prześlesz? :gwizdanie:

:decayed: o otwieraniu z pilota

Opublikowano

:hi:

a to ktoś jeszcze otwiera auto kluczykiem? :cool1:

Keżor to może mi na pocztę prześlesz? :gwizdanie:

:decayed: o otwieraniu z pilota

a to z kluczyka otwierasz wkładając w zamek? :decayed:

Opublikowano

:hi:

a to ktoś jeszcze otwiera auto kluczykiem? :cool1:

Keżor to może mi na pocztę prześlesz? :gwizdanie:

:decayed: o otwieraniu z pilota

to pytaj Skydivera , on ma kontakty do Pilotów :decayed:
Opublikowano

to pytaj Skydivera , on ma kontakty do Pilotów :decayed:

:decayed::polew:

Opublikowano

to pytaj Skydivera , on ma kontakty do Pilotów :decayed:

:decayed::polew:

Spoko oko jak potrzebujesz dam Ci namiary ........ piloci balonów motolotni samolotów turystycznych ..... po pilotów liniowych ...... :cool1:

Więc jak trzeba wal jak w ogień :tongue4:

Opublikowano

Skydiver a propos tego pogadamy kiedyś na spocie bo chciałem przejść kurs AFF :wink4:

Opublikowano

Skydiver a propos tego pogadamy kiedyś na spocie bo chciałem przejść kurs AFF :wink4:

AFF... chcesz mieć uprawnienia do dosiadania fury z moim silnikiem :shocked: :shocked: :shocked: jesteś kozak :good:

Opublikowano

Skydiver a propos tego pogadamy kiedyś na spocie bo chciałem przejść kurs AFF :wink4:

AFF... chcesz mieć uprawnienia do dosiadania fury z moim silnikiem :shocked: :shocked: :shocked: jesteś kozak :good:

:polew: :polew: dobre

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.