Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: siemacie

widze ze jakas imprezka sie wczoraj odbyla czy zle doczytalem :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:decayed:

Zapomniałeś dodać: "po soczystej jajecznicy" :>

na teflonie :polew: :polew: :polew:

No właśnie: Teflon to nie wszystko, ale jajecznica bez teflonu to h*j :polew:

Opublikowano

Piwko na balkonie i w słoneczku :drool:

:slina: :slina: :slina:

zbyt piękne żeby było prawdziwe :gwizdanie:

:hi:

Opublikowano
:hi::cool1:
Opublikowano

:hi:

Ja tam sie szybko witam i spadam na kawalerskie :boobs::banan3::drunk:

dzis bedzie RESET :polew:

Opublikowano
  • Autor

Diman - wczoraj byłą, dzisiaj jest, normalnie imprezy dzień w dzień :decayed:

Opublikowano

:hi:

Ja tam sie szybko witam i spadam na kawalerskie :boobs::banan3::drunk:

dzis bedzie RESET :polew:

to walnij jakies fotki :gwizdanie: co bedzie pamiątka :naughty:

:decayed:

Opublikowano

:hi:

Ja tam sie szybko witam i spadam na kawalerskie :boobs::banan3::drunk:

dzis bedzie RESET :polew:

to walnij jakies fotki :gwizdanie: co bedzie pamiątka :naughty:

:decayed:

Bulik jak Pani "szparka" nie bedzie miała nic przeciwko to bedą :gwizdanie:

a po kawalerskim bedzie " Panowie ogladamy te zdjecia raz i kasujemy "

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Majki zadzwoń po mnie gdyby ta pani nie miała jak do domu dojechać - bez sensu za taxi płacić :decayed:

Opublikowano

:hi:

Ja tam sie szybko witam i spadam na kawalerskie :boobs::banan3::drunk:

dzis bedzie RESET :polew:

to walnij jakies fotki :gwizdanie: co bedzie pamiątka :naughty:

:decayed:

Bulik jak Pani "szparka" nie bedzie miała nic przeciwko to bedą :gwizdanie:

a po kawalerskim bedzie " Panowie ogladamy te zdjecia raz i kasujemy "

:polew:

p"szparka" bedzie zajęta młodym :gwizdanie: niezauwazy pstrykania :wink4::polew: :polew:

Majki zadzwoń po mnie gdyby ta pani nie miała jak do domu dojechać - bez sensu za taxi płacić :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: dobroduszny :kox:
Opublikowano

:hi:

Ja tam sie szybko witam i spadam na kawalerskie :boobs::banan3::drunk:

dzis bedzie RESET :polew:

to walnij jakies fotki :gwizdanie: co bedzie pamiątka :naughty:

:decayed:

Bulik jak Pani "szparka" nie bedzie miała nic przeciwko to bedą :gwizdanie:

a po kawalerskim bedzie " Panowie ogladamy te zdjecia raz i kasujemy "

:polew:

p"szparka" bedzie zajęta młodym :gwizdanie: niezauwazy pstrykania :wink4::polew: :polew:

Majki zadzwoń po mnie gdyby ta pani nie miała jak do domu dojechać - bez sensu za taxi płacić :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: dobroduszny :kox:

Każdy cfaniak na forum a jakby ich dopadła taka wytrzymała maszyna w aucie to by kerzyczeli " moje recaro, moje recaro, przestań" :polew: :polew:

Opublikowano

Majki zadzwoń po mnie gdyby ta pani nie miała jak do domu dojechać - bez sensu za taxi płacić :decayed:

Nie wiem czy skorzysta bo odrazu mówiła ze z nikim obcym nie jedzie tylko TAXI wiec naklejaj numer boczny, koguta na dach i ją odwieziesz :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::naughty:
Opublikowano

Miron nie chcesz zmienic auta :?: okazja jest: 2010 rok, przebieg 1100 km, moc 525 KM i tylko 144 tyz zl :!:

Opublikowano

Miron nie chcesz zmienic auta :?: okazja jest: 2010 rok, przebieg 1100 km, moc 525 KM i tylko 144 tyz zl :!:

już mojego nie sprzedaje :polew: :polew: :polew:

coś więcej :gwizdanie:

:wink4::decayed:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 23:20_________________________________________________nikogo nie ma to gasze :hi:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 23:31_________________________________________________ :shocked: :shocked: :shocked:

pomarliście ??

:hi: z rana

Opublikowano
  • Autor

Miron nie chcesz zmienic auta :?: okazja jest: 2010 rok, przebieg 1100 km, moc 525 KM i tylko 144 tyz zl :!:

daj więcej info - z fotkami najlepiej

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.