Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
AEB jest starsze , to tak baardzo po krótce

no to sie domyslilem bo zazwyczaj wystepuje w przedliftach, a APU w poliftach :>

a konstrukcyjnie, eksploatacyjnie to ktory wart uwagi :?:

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

Gliwice

Opublikowano

Miron jak tam przygotowania do Geco :?: :)

ps: rzuciles okiem na filmik :cool1:

Opublikowano

Arek, jak chcesz poznać różnice między APU a AEB to wal na gg :gwizdanie:

tak w ogóle :hi:

no i widzisz Guru? jak nie potrafisz włączyć zasilacza z liveboxa to potem nie narzekaj że nie masz neta i że to gówno :gwizdanie:

ale mam nerwy, po*ebane orange :disgust:

Opublikowano

A ja jestem dalej chory... :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

mnie też coś łapie bo spałem z otwartym oknem :gwizdanie:

Opublikowano

miałeś liveboxa?

czytałem na necie i właśnie takie opinie były, ale pytałem ludzi którzy je mają i NIKT nie narzeka, więc nie pitol :gwizdanie:

Mam i żałuję :kox:

Kilka razy się zawiesił, kilka razy musiałem wejść w jego ustawienia bo się hasło usunęło :disgust: jednym słowem to porażka :angry: jak go kupowałem to nie wiedziałem że średnio co miesiąc będzie z nim jakiś problem :confused4: Już chyba 2 razy musiałem go całkowicie restartować :disgust: a połączenie wifi z liveboxa jest gówno warte :thumbdown: wystarczy jedna grubsza ściana i już jest 1/3 sygnału :thumbdown:

Najlepiej kupić jaki router z prawdziwego zdarzenia z 2 antenkami i będzie git (i net na tym zyska i połączenie wifi i ty bo nie będziesz miał takich problemów)

to tak jak moi rodzice mają co chwile problem z komputerem - bo nie potrafią go używać :decayed:

Właśnie o to się rozchodzi że jak bym nie miał bladego pojęcia o kompie to bym już w ch***j kasy powydawał na informatyka przez ten zasyfiony livebox :disgust: [br]Dopisany: 19 Maj 2010, 11:50_________________________________________________Ps. :hi:

Opublikowano
wystarczy jedna grubsza ściana i już jest 1/3 sygnału

Guru my mieszkamy w domach, a nie w bunkrach wiec nie mamy z tym problemow :wink4:

Pucek odezwie sie do ciebie bo musze sie troche poduczyc w sprawie AEB bo od niedzieli taka jest w rodzinie :rolleyes:

Opublikowano

A ja jestem dalej chory... :wallbash: :wallbash:

kac tak długo nie trzyma :tongue4:

:siema: koksy

Opublikowano
wystarczy jedna grubsza ściana i już jest 1/3 sygnału

Guru my mieszkamy w domach, a nie w bunkrach wiec nie mamy z tym problemow :wink4:

U mnie wystarczy ściana działowa z dużego pokoju (a livebox stoi w moim) i już sygnał jest do d*py

Pucek odezwie sie do ciebie bo musze sie troche poduczyc w sprawie AEB bo od niedzieli taka jest w rodzinie :rolleyes:

Pucek ma APU a nie AEB :tongue4:

Opublikowano

czes ekipa

:hi:

Opublikowano
  • Autor

ale cisza przez cały dzień

Opublikowano

ale cisza przez cały dzień

Ciebie nie ma to nikt się nie odważy odezwać nie pytany :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Ty żyjesz :)[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 21:54_________________________________________________spadam - do jutra :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.