Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Miron, to ja chyba pojadę sam :gwizdanie:

aaa i przenieś mnie do innego domku :polew:

chamie Ty! :>[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 11:23_________________________________________________do wieczora :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 500zł to już można wozić i tak z 2-3 razy w miesiacu - ale że to tak sporadycznie - to 300zł mu powiedziałem[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 11:10_________________________________________________

eee tam - wielka mi kasa - kasuje 300zł ( 50zł bierze bracik bo to niby przez niego nagrane, 50zł paliwo - zostaje 200zł )

z tego 100 zł na zaliczkę w zatorze, 50 zl na paliwo i 50 zł na piwa :decayed:

czy ja nie jestem mądry? :polew:

nie :polew:

100zł na zaliczkę w zatorze - nie potrzeba bo zaliczke płacą Krolowie

50zł na paliwo - też zbędne bo z tego co wiem jedziesz ze mną i płacisz paliwo ( to i tak połowa tego co Twój by spalił )

50 zł na piwa - nie po to organizowałem, żeby jeszcze pić za swoje - w ramach podziękowania możecie mi stawiać :decayed:

ja już pisałem, mogę zapłacić ta kaucję, ale nie jak jest z nami kędzior w domu :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

no to ja to widzę tak - żeby było sprawiedliwie - każdy daje po 100zł :)[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 12:32_________________________________________________a po drugie rozczarowaliście mnie - myślałem, że każdy chętnie zapłaci a tu widze każdy się miga - gdzie będziecie mieć możliwość rozwalenia domku wartości 40 tyś zł za jedyne 100zł ? tylko w Zatorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

no to ja to widzę tak - żeby było sprawiedliwie - każdy daje po 100zł :)

ale na alkohol :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo spali Ci to jakieś 10 litrów :naughty:

i znów Ci wpadnie kasa :chytry:

że moim apu nikt nie chce jechać :polew:

to jestem lepszy :naughty:

ykcFJ.jpg dwa lata temu

:naughty:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 12:40_________________________________________________Siema wogole ja tez ostatnio malo czasu mam wprowadzili mi druga zmiane i z d*py te dni :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbyt dużo to Ty postrojonego tego auta nie miałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ;p bo to kuzyn przystrajal tylko jakies frendzle na klamkach i bukiet na masce :tongue4: ale wazne ze bylo moje audi limuzyna :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ;p bo to kuzyn przystrajal tylko jakies frendzle na klamkach i bukiet na masce :tongue4: ale wazne ze bylo moje audi limuzyna :polew:

Ty ziomek pamiętaj że my tą limuzyną tzn ja i Ola jedziemy do zatoru... ale dla nas specjalnie nie musisz auta przystrajac... jedynie ogarnij bagażnik żeby skrzyneczka żywca weszła... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już pisałem, mogę zapłacić ta kaucję, ale nie jak jest z nami kędzior w domu :gwizdanie: :gwizdanie:

co wy tak na mnie najeżdzacie?? niby dlaczego miałbym coś rozwalić?? :shocked:

a po drugie rozczarowaliście mnie - myślałem, że każdy chętnie zapłaci a tu widze każdy się miga - gdzie będziecie mieć możliwość rozwalenia domku wartości 40 tyś zł za jedyne 100zł ? tylko w Zatorze

nom i dlatego tym bardziej się dziwie że się tak boicie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

klekotem w kombi do ślubu :decayed: mają ludzie pomysły - najpierw się zgodziłem a teraz troche mi szkoda soboty - taki upał a ja się będę kisił w gangolu - jak ja nie cierpie tego typu ubrań :wallbash:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 11:03_________________________________________________koks w garniaku :decayed:

Nie przesadzaj tam Mirosław, w aucie masz klimę, w kościele przeważnie chłodno.

Teraz tylko się modlić żeby knajpa była klimatyzowana :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotę z rana będę woził do ślubu więc w piątek muszę autko wypucować i do soboty nie mogę go ruszać bo jak będą go stroić to musi być idealnie czyste - a jak umyje, pojadę na zlota i wrócę to żadna to nowość, że już będzie mega zakurzone

hyyyh jakbym sie zapisał miesiąc wczesniej na forum to bym pomyślał (forumowicze mają znizke :naughty:) ,a tak przepłaciłem :gwizdanie: (Koks w garniaku :wink4: ) bezcenne :decayed:

siema :hi:

[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 19:33_________________________________________________coś dla koksów 1276185417bysadzus500.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotę z rana będę woził do ślubu więc w piątek muszę autko wypucować i do soboty nie mogę go ruszać bo jak będą go stroić to musi być idealnie czyste - a jak umyje, pojadę na zlota i wrócę to żadna to nowość, że już będzie mega zakurzone

hyyyh jakbym sie zapisał miesiąc wczesniej na forum to bym pomyślał (forumowicze mają znizke :naughty:) ,a tak przepłaciłem :gwizdanie: (Koks w garniaku :wink4: ) bezcenne :decayed:

siema :hi:

[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 19:33_________________________________________________coś dla koksów 1276185417bysadzus500.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 22:18_________________________________________________

Teraz tylko się modlić żeby knajpa była klimatyzowana

jakoś w to wątpie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...