Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Czarek - wpadnij w piątek :wink4:

dawno Cię nie było

załatwiam wolne na czwartek piątek jak mi sie uda to napewno wpadne

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

IDEAŁEM BY BYŁO JESZCZE GDYBY SPADŁ ŚNIEG :kox:

zrob maly przelew na moje konto a pochytam to :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wpadł ale idę na urodziny do mojego przybranego brata :disgust:

Ja też chciałem jechac ale bracik przychodzi na darmowe żarcie i picie... pijawka z B8 .. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 12:31_________________________________________________P.S. Właśnie upalam żółte RS4 B7 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

IDEAŁEM BY BYŁO JESZCZE GDYBY SPADŁ ŚNIEG :kox:

zrob maly przelew na moje konto a pochytam to :gwizdanie:

jasne......................jak ostatnio pochytałeś to na listopadowej imprezie w basenie się kąpaliśmy..........tak więc sory ale dzięki[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 12:36_________________________________________________Kędzior wpadniesz w piątek :)

byłęś już kiedyś tak daleko swoim 2.8 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

IDEAŁEM BY BYŁO JESZCZE GDYBY SPADŁ ŚNIEG :kox:

zrob maly przelew na moje konto a pochytam to :gwizdanie:

jasne......................jak ostatnio pochytałeś to na listopadowej imprezie w basenie się kąpaliśmy..........tak więc sory ale dzięki[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011' date=' 12:36[/size']_________________________________________________Kędzior wpadniesz w piątek :)

byłęś już kiedyś tak daleko swoim 2.8 :naughty:

bylem kiedys u was na spocie i to moim autem ale to jeszcze wtedy jak miales stare b7 :tongue4:

a co do basenu to co zle bylo? hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ja w piątek napewno się zjawię na wigilyji :decayed:

wiedziałem że na Ciebie można liczyć

Ps. zrobisz nam zdjęcie :polew:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 12:58_________________________________________________i żeby Wam nie przyszło do głowy mi jakieś drobne upominki robić koledzy

Ps. lepiej się złóżcie na jakiś konkret :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i będę musiał znowu mojej dać furę do umycia :tongue4:

daj wczesniej znac to podjade :naughty:

ja tez sie zjawie :naughty: i to z moją królewną :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 13:06_________________________________________________a może zrobimy listę osób które wpadną :)

zobaczymy ile furek się szykuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 13:06_________________________________________________a może zrobimy listę osób które wpadną :)

zobaczymy ile furek się szykuje :)

fijolet :facepalm: nie ma po co forum tylu nie pomiesci :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 13:08_________________________________________________+ osoba towarzysząca :cool1:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 13:15_________________________________________________wszystko trzeba mówic :wallbash:

:decayed:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 13:15_________________________________________________aaaaa i coooo wazne bez dzieci :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszcie na PW kto będzie - żebym nikogo nie pominął :wink4:

Ps. Lista niczemu nie służy - jest dla samego podglądu ilu osób możemy się spodziewać - będzie motywatorem dla tych którzy się będą zastanawiać czy warto wpaść :)[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 13:16_________________________________________________

:good:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 13:06_________________________________________________a może zrobimy listę osób które wpadną :)

zobaczymy ile furek się szykuje :)

fijolet :facepalm: nie ma po co forum tylu nie pomiesci :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 13:08_________________________________________________+ osoba towarzysząca :cool1:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 13:15_________________________________________________wszystko trzeba mówic :wallbash:

:decayed:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 13:15_________________________________________________aaaaa i coooo wazne bez dzieci :evil: :evil:

dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zlociku zagoszczą:

1. Miron + Kasia Bulika

2. Guregoru

3. Diman

4. Seves

5. A4-Tomek

6. Bulik + Dorota Mirona

Kasia jest za :kox:

[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 13:19_________________________________________________ps Dorota juz wie pisała mi esa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

Dorota wie i robi to dla Kasi

Niech się dowie ile lat zmarnowała :decayed:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 13:35_________________________________________________Bulik - jak by Dorocie coś wypadło to lista będzie wyglądała tak:

na zlociku zagoszczą:

1. Miron + Kasia Bulika

2. Guregoru

3. Diman

4. Seves

5. A4-Tomek

6. Bulik + Brat Mirona

nic się nie martw - nie powinieneś na tym zbytnio stracić - on też lubi sex :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zlociku zagoszczą:

1. Miron + Kasia Bulika

2. Guregoru

3. Diman

4. Seves

5. A4-Tomek

6. Bulik + Mario22

7. Mario22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

Dorota wie i robi to dla Kasi

Niech się dowie ile lat zmarnowała :decayed:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 13:35_________________________________________________Bulik - jak by Dorocie coś wypadło to lista będzie wyglądała tak:

na zlociku zagoszczą:

1. Miron + Kasia Bulika

2. Guregoru

3. Diman

4. Seves

5. A4-Tomek

6. Bulik + Brat Mirona

nic się nie martw - nie powinieneś na tym zbytnio stracić - on też lubi sex :polew:

dzięki ,bo już się zacząłem martwic :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

Dorota wie i robi to dla Kasi

Niech się dowie ile lat zmarnowała :decayed:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 13:35_________________________________________________Bulik - jak by Dorocie coś wypadło to lista będzie wyglądała tak:

na zlociku zagoszczą:

1. Miron + Kasia Bulika

2. Guregoru

3. Diman

4. Seves

5. A4-Tomek

6. Bulik + Brat Mirona

nic się nie martw - nie powinieneś na tym zbytnio stracić - on też lubi sex :polew:

dzięki ,bo już się zacząłem martwic :naughty:

Teraz to martwic a w zatorze w jednym domku było Ci fajnie jak Kasia zasneła ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...