Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

nono koledzy - pierwszy raz widzę że się rozpisaliście :polew:

Dzięki za zlocik - wielki szacun za każdorazowe przybycie ( bo blisko nie macie ) :hi:

Aran - całkowicie rozumiem Twoją wypowiedź - masz prawo wyrazić swoje zdanie ( i zapewne niejeden z nas się z Tobą zgodzi ) - ale możesz być pewny między szaleństwem a szaleństwem może być wielka różnica - znam kolegów i napewno w tym co robili był duży % bezpieczeństwa ( tymbardziej że znam trase na której sobie troszke więcej pozwolili ).Zapraszam do uczestnictwa w naszych zlocikach - wtedy Twoje wypowiedzi będą napewno innego pokroju :wink4:

George88 - czy Ty tak czasem nie byłeś pod Areną i przy nas się nie zatrzymałeś - mam wrażenie że widziałem Cię jak nas mijałeś kiedy tam staliśmy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, czy w przeszly piątek będzie spocik ?

Chciałbym znów Was odwiedzic, a mam troszkę daleko i nie chciałbym jechac na próżno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy w przeszly piątek będzie spocik ?

Chciałbym znów Was odwiedzic, a mam troszkę daleko i nie chciałbym jechac na próżno :D

Proton jeszcze nie było piątku żeby nikogo nie było - rozkręcamy się, coprawda ilość A4 jest różna ale zlocik jest zawsze - oczywiście zapraszamy - czekamy w piatek - postaramy się aby bylo nas jak najwięcej :good: ( zerkaj na nasz wątek ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Tak jak Mówi miron nasz procent szaleństwa był żaden. No duża rezerwa. Jechaliśmy więcej niż pozwalają przepisy ale bezpiecznie. Co do wyprzedzania na skrzyżowaniu to nie było na 3-go przy 170 na godzine. Powiem szczerze że nawet nie przypominam sobie wyprzedzania. Moim zdaniem większe zagrożenie robi człowiek jadący na takiej drodze 50 km/h bo wtedy robi się korek i wszysce chcą go wyprzedzić. Jakby jechał 100 to zapewne nikt by nie był taki nerwowy. Powiem tak jedzie taki 50 km/h a ja za nim tirem i chce go wyprzedzić, zaczynam wyprzedzać a facet nie wie co robić przyspiesza ze strachu a auta z przeciwka jadą. Ogólnie chodzi mi o to że uważam że ja jadąc z gliwic do rybnika o 22 160km a nawet 170 przy praktycznie żadnym ruchu stwarzam mniejsze zagrożenie. A jeżeli mam zielone i nie widze nikogo z naprzeciwka a maluch rusza ze świateł a ja się zbliżam do niego tak około 100 to co że niby mam hamować? Tyle chciałem napisać w tym temacie. Po prostu dla niektórych coś jest normalną jazdą a dla innych piraceniem.

Chciałbym jeszcze powiedzieć że mnie to najbardziej drażnią kierowcy bez wyobraźni. Taki co jak zmienia pas czy skręca to nawet nie spojrzy w lusterko bo po co przecież on skręca a reszta go nie interesuje. Klapki na oczach jak kuń.

P.S. Pozdro dla mirona i nao i pucka tyż:):evil: :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2008, 22:06 _________________________________________________Miron jakie klocki na tył byś polecał dla mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ridick82 - w następny piatek jak i mnie i Tobie uda się przyjechać - to zabiorę wzornik lakierów ( dopasujemy do Twojej furki ) i na kolejny piatek magnesy będziesz miał do odbioru (pogadamy o konkretach na zlociku ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytaj na forum ogólnym w odpowiednim dziale ( ja w tej kwestii nie pomogę niestety ) :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahh tu nie ma nic do śmiechu ;p policja zwinęła mojego kumpla ;p za narkotyki hahahah to jeszcze nic, jak sie puźniej okazało postałem tam troszke dłuzej bo jeszcze gadałem z kumplem.... okazało sie ze połowe osiedla sie u niego zaopatrywała :polew: i teraz trzepią portkami :polew: :polew: :polew: no ale nic za głupotę sie płaci :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka... Miron78 jednak dobrze widziałeś.....byłem na szybko w arenie(specjalnie wybrałem żeby zobaczyć ilu was jest na spocie) w kantorze z dziewczyną bo wyjeżdżała do niemiec. więc ojro(euro) trzeba było wymienić i nie miałem zbytnio czasu. ale za tydzień mam nadzieje że sie znajdę na spociku. Wybaczcie że sie nie zatrzymałem. Może zauważyłeś że GLEBY już nie mam. bo moja praca mi nie pozwala. Ale i kultura jazdy sie poprawiła;P. Pozdrawiam Was. I mam nadzieje że sie zobaczymy w następny piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na koniec zastanów sie kto to jest "pirat drogowy", czy ten co wyprzedza na trzeciego przy prędkości 230 km czy ten co na podwójnej ciągłej wyprzedza.....

kurcze to ja piratem nie jestem bo ja moim tylko 220 km/h a nie 230 smigam 3 pasami :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że mamy niezłą średnią w naszym wątku ( 1 post dziennie ) :polew: choć tu chyba niema się co śmiać ;([br]Dopisany: 12 Sierpień 2008, 14:22 _________________________________________________Tak ja ruszyliśmy z mega wilkiem zlocikiem ( mimo nieciekawej pogody ) tak na dzień dzisiejszy 20% z tej całej ekipy została aktywna a reszta :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...