Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

---------- Post dopisany at 08:53 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ----------

Jak się wycieraczki zatrą to w środku jest po prostu kurz. Trza posikać WD40 i poczekać chwilę a potem rozruszać, aż ze środka wypłynie kurz, to tyle.

Dobre to na 3 dni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

81 zł w intercarsie za nowe, więc nie będę się bawił w robienie starych (nie da się wybić jednego klina i ułamałem trzymanie z całego mechanizmu). To tak na przyszłość jakby komuś jeszcze się zatarły wycieraczki :wink:
spoko:wink:...przerabiałem temat nie jednokrotnie...5 mechanizmów zrobiłem i narazie jeden zepsułem (pękło mocowanie)... I każdy (z 4) chodzi po dzień dzisiejszy:decayed:. I twierdzę, że nie trzeba nowego kupywać:whistling:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

81 zł w intercarsie za nowe, więc nie będę się bawił w robienie starych (nie da się wybić jednego klina i ułamałem trzymanie z całego mechanizmu). To tak na przyszłość jakby komuś jeszcze się zatarły wycieraczki :wink:
spoko:wink:...przerabiałem temat nie jednokrotnie...5 mechanizmów zrobiłem i narazie jeden zepsułem (pękło mocowanie)... I każdy (z 4) chodzi po dzień dzisiejszy:decayed:. I twierdzę, że nie trzeba nowego kupywać:whistling:

:hi:

Dokładnie...lepiej rozebrać ,przeczyścić ,nasmarować i znowu na kilka lat spokój :wink:

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

w piątek wpadnę na spotA NA 18.00 a potem wracam do biura na integracje :decayed:

Kto mnie w nocy przywiezie do knurowa ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć niemiec, jak tam kebabownia ? kiedy pierwszy spot na nowym miejscu :decayed:

jeronieee... coś Cie tacy głodni są? :decayed: troche cierpliwości Panowie :naughty:

swoją drogą, kapelonik :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

---------- Post dopisany at 08:53 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ----------

Jak się wycieraczki zatrą to w środku jest po prostu kurz. Trza posikać WD40 i poczekać chwilę a potem rozruszać, aż ze środka wypłynie kurz, to tyle.

Dobre to na 3 dni :decayed:

Dookładnie, sam to przerabiałem.

Grzesiek, próbowałem to zrobić, jednak strona kierowcy była tak zapieczona, że nie dało się wybić tego 'bolca' i rozwaliłbym tylko gwint (2 nakrętki nakręciłem i tak nie chciało wyjść, a psikałem, WD/colą) w końcu doszło do tego, że ułamałem zaczep i po ptokach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ja na jutro znow bede bez auta :facepalm: w sobote ide dopiero skrecac auto i zakladac Turbawe kto mnie jutro zabierze na zlota :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ja na jutro znow bede bez auta :facepalm: w sobote ide dopiero skrecac auto i zakladac Turbawe kto mnie jutro zabierze na zlota :kox:

jescze nie wiem czy zdążę do Was....:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmie ktos na jutro kompa z Vagiem chcialbym podpiac od ojca Passka

I ja się podpinam, chciałbym sprawdzić temp. silnika :wink:

Egon, a skąd dokładnie jesteś? to bym podskoczył po Ciebie, a co za turbawke wkładasz? AWX czy BRD? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro ma być mega zlot - z tego co wiem to niezła ekipa ma wpaść (z różnych stron) będzie grubo jutro :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmie ktos na jutro kompa z Vagiem chcialbym podpiac od ojca Passka

Egon ja pojade z Knw wiec jak nie bedziesz mial transportu to cie zabiore tylko piszesz o pasku ojca wiec nie wiem ... daj znac jak co jutro do 15 i no problem.

Wysłane z telewizora Note2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmie ktos na jutro kompa z Vagiem chcialbym podpiac od ojca Passka

I ja się podpinam, chciałbym sprawdzić temp. silnika :wink:

Egon, a skąd dokładnie jesteś? to bym podskoczył po Ciebie, a co za turbawke wkładasz? AWX czy BRD? :naughty:

jak co to ja wezne lapka z kablem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...