Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, myślę czy by się do Was jutro nie wybrać po raz pierwszy na takie coś jak zlot - możecie powiedzieć jak to wygląda i kto z Was będzie jutro aby pogadać i dowiedzieć się czegoś więcej o B8? :)

o autach na spocie nie rozmawiamy....daj spokój...tu o autach i jeszcze na spocie....proszę Cię :facepalm:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Hej, myślę czy by się do Was jutro nie wybrać po raz pierwszy na takie coś jak zlot - możecie powiedzieć jak to wygląda i kto z Was będzie jutro aby pogadać i dowiedzieć się czegoś więcej o B8? :)

o autach na spocie nie rozmawiamy....daj spokój...tu o autach i jeszcze na spocie....proszę Cię :facepalm:

:decayed:

Oczywiście Arturo żartuje pomiędzy spotem a kebabem czasem ktoś napomknie coś w stylu "gdzieś znalazł to padło, czy te heble to 312?" :-D

Wysyłane z mojego HTCSensation za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak o samochodach nie pogadamy, to ja nie mam po co się do Was jechać z Katowic daleko jest :P Aczkolwiek - tego kebaba to gdzie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak o samochodach nie pogadamy, to ja nie mam po co się do Was jechać z Katowic daleko jest :P Aczkolwiek - tego kebaba to gdzie? :D

olej to...szkoda ...tyn bardziej ropy...nigdy nie wiadomo też ,czy ..........................to słynne 2.0 po drodze nie stanie ,a mrozy są.....:naughty:

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

ja tak samo robię...mam co mam i też za daleko nie jeżdżę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ropa droga, w bagażniku mam kocyk to mrozy mi nie straszne a ten silnik jak na razie mnie nie zawiódł, bardziej zawodzi mnie ocena szerokości pojazdu w mojej bramie :/ Gdzie i o której Was dokładnie szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur :facepalm: ... :polew:

ciubas, przyjedź i zobaczysz jak to wygląda :wink: kebab również w Gliwicach

Ty ....no jak z Kato do Gliwic jest daleko ...........:polew:.......................to jak to mówią w Knurowie.... : "o ja jebie :facepalm::decayed: ".....

PS. Kolego ciubas ...po prostu podjedź ...każdy z nas jechał kiedyś w nieznane :whistling: pierwszy raz ....bliżej bądź :naughty: dalej ale brało się kanapki ....termos z herbatką ...któryś z kumpli czekał na fonie jakby trza było padlinę na lince pod dom zaprowadzić..........i się jechało :thumbup:

w pierwszym poście wszystkie info masz.....pod Forum się spotyka ekipa :wink::hi::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykład....tylko nie rysunki proszę :wink:

Wszystkie nowe furki :wink:

Powiem że to świeci nawet lepiej niż xenon :naughty:

Jak tam tomek byłeś u Bulczasa też kupiłeś ta varte 77ah

do swojego forda ten aku potrzebowałes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje się nieznanego ;) Mam nadzieję, że mi się uda - do zobaczenia koło 18 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje się nieznanego ;) Mam nadzieję, że mi się uda - do zobaczenia koło 18 :)

bierz jakiegoś misia ze sobą....zawsze to trochę raźniej będziesz miał ....gdyby ktoś do Ciebie podszedł się przywitać pod Forum :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kwasny:......kuźwa ....misia nigdy nie miałeś ????

:facepalm:

mis.jpeg

:wink:

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

Arturoo :facepalm:

Ja postaram się przytoczyć padło chociaż na hale jadę i nie wiem czy się wyrobie do 19

3-ci dzień w pracy jestem......co się dziwisz ??!! :polew::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 4 od 7 do 20:00 średnio :P

A dzień pluszowego misia był w poniedziałek chyba o ile mi się dni nie popie....

Już mi się dni tygodnia gubią :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się postaram, ale nie wiem czy zdążę... :wink:

Artur, wypisz wniosek o urlop, bo się boję co będzie za tydzień :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, myślę czy by się do Was jutro nie wybrać po raz pierwszy na takie coś jak zlot - możecie powiedzieć jak to wygląda i kto z Was będzie jutro aby pogadać i dowiedzieć się czegoś więcej o B8? :)

Ciubas... wpadaj, tylko nie goń się na 18.00 bo wszyscy przeważnie parę minut po się zjeżdżają :wink: Jak wjedziesz na parking z forum od ul. lipowej, to druga uliczka w prawo :wink: A spot jak spot, postoisz, pogadasz o pierdołach, sporo się pośmiejesz, później zaliczysz kebaba i do domu :wink:

Mnie Pany jutro nie będzie, cisne w góry, HEJ!!! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, myślę czy by się do Was jutro nie wybrać po raz pierwszy na takie coś jak zlot - możecie powiedzieć jak to wygląda i kto z Was będzie jutro aby pogadać i dowiedzieć się czegoś więcej o B8? :)

Ciubas... wpadaj, tylko nie goń się na 18.00 bo wszyscy przeważnie parę minut po się zjeżdżają :wink: Jak wjedziesz na parking z forum od ul. lipowej, to druga uliczka w prawo :wink: A spot jak spot, postoisz, pogadasz o pierdołach, sporo się pośmiejesz, później zaliczysz kebaba i do domu :wink:

Mnie Pany jutro nie będzie, cisne w góry, HEJ!!! :decayed:

Maniek czyżby jakaś nowa d...p...a ... ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, myślę czy by się do Was jutro nie wybrać po raz pierwszy na takie coś jak zlot - możecie powiedzieć jak to wygląda i kto z Was będzie jutro aby pogadać i dowiedzieć się czegoś więcej o B8? :)

Ciubas... wpadaj, tylko nie goń się na 18.00 bo wszyscy przeważnie parę minut po się zjeżdżają :wink: Jak wjedziesz na parking z forum od ul. lipowej, to druga uliczka w prawo :wink: A spot jak spot, postoisz, pogadasz o pierdołach, sporo się pośmiejesz, później zaliczysz kebaba i do domu :wink:

Mnie Pany jutro nie będzie, cisne w góry, HEJ!!! :decayed:

Maniek czyżby jakaś nowa d...p...a ... ???

Nie, nie... weekendzik ze znajomymi w Murzasichle :wink:

A kto wie, może jaką Maryne poznam i przywioze na Śląsk :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...