Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Hamer ona jest wręcz brzydka z takimi dojami

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

ładny kolorek :decayed:

mobile.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz babke piaskową, po naszymu buchta :grin:

tumblr_n3k5lfgn331qb139no1_500.jpg

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ----------

ładny kolorek :decayed:

mobile.de

Jakoś do mnie nie przemawia...

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

Z zieleni to już wolę to...

0918ea1001d7e1252b5eb50167dcdc4e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją mialem:decayed:

kolorek:jerk:

---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

Hamerowy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dzięki pany za spota;) spodziewałem się tyłu fur oo BT.mimo 9 czarnych kombi nie było nudno, każda inaczej zrobiona. Przepraszam że tak mało obecny byłem ale niestety posiłek raz na 29h musiał wpaść. Tak samo z szybką ucieczką, niestety ale

tak przełożyłem sprawy

pasji, ziomków, miłego towarzystwa i sercowe ze musiałem się w miarę szybko zmyć. Ps te brudne biale s6 czyje? Chciałbym posłuchać tego v8t następnym razem. Już nie mówię zasiąść w fotelu pasazera i doznać odpływu krwi z "mózgu". Ciekawe tematy dziś się pojawiły. Głównie ET i głębia. Ale różnorodność felg firm i oczywiście ET. Widok Mirona w koszuli kreconego kółka bezcenny. Apropo Mirona przymierzyl potem ten tył dla porównania z hammerowa fela?. Apropo Mirona już za długo na tej Feli jeździsz, jeszcze 2 spoty i będzie nudna. Przy następnej zaoszczędź na gumie i kup jakąś mniej pro rodzinna z niższym profilem. Co do szerokości to wedle uznania naciąg nie kazdemu się podoba. Może do piątku ogarne Wgniotki i polerke z zaprawkami mojego skurwionego lakieru, aby móc stanąć bliżej was moim bgcolor=Black, bo autko pokazało dziś ze jesZcze jest w nim iskra i wpakowane pieniądze w sprawność i żywotność jej działania nie są zmarnowane, na a1 przy Feli bieda mało 18" 225/40 pokazało 230km/h według licznika. Wiadomo idzie lato i trzeba by jakiegoś grila odpalić. Sugeruję się zgadac na "grilla" zakrapianego, tak co właściciele naszych forumowych pociech wyposaża się w kierowców czy powrót. A tak w ogóle nie mysleliscie o przesunięciu dnia spota z piątku na jakis inny? Czwartek np myślę że poprawi frekwencję bo piątki 19-20 to już większość otwiera jAkąś flaszkę na prywatnej posesji z swoją fura w garażu.

a):whistling:..........byś na spoty jeździł to by nie była pierwszyzna :wink:

b)chesz się logować beza problemów ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :hi:

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

Nie działa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo ni....ale fiolet ma władzę :naughty:

ale fiolet jej nie wykorzystuje

chyba że jest taka konieczność :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...