Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze jest to że Miron niby z gorączką a auto i tak umył :grin:

Pucek może Cię zdziwię ale nie myłem - autko było myte po sprowadzeniu we wtrek rano - i to mi się zaczyna w nim podobać - czarnuch już na drugi dzień było widać że skurzony a ten jak ledwo co umyty

To i tak do Ciebie NIE podobne:whistling:

Maniek, jak tam w robocie? co tam konkretnie robisz? czemu takie z d*py zmiany? :whistling:

...a ciulato bo robić trzeba, zero opierdzielania :decayed:

A tak na poważnie, to nie jest źle.. póki co uczę się obsługi głównej maszyny do rozwijania, cięcia i pakowania stalowych kręgów takich po 10-25 ton, planowany niby jestem na operatora tej linii ale co z tego wyjdzie to zobaczymy w praniu, bo na pulpitach które nią sterują są setki knefli, a dokładnośc cięcia do 0,1mm więc troche na pewno jeszcze czasu minie i miron nie raz felgi w A5 zdąży zmienić zanim to wszystko pochytam :decayed: Za niedługo prawdopodobnie wyślą mnie na kurs na suwnice, więc też fajnie bo zawsze to jeden papierek więcej :wink: Ekipa w porządku, prawie wszyscy w przedziale 25-40 lat więc jest też z kim pogadać :wink: A co do zmian, to niestety taki mają system... co najgorsze, mniej więcej w czwartek wiadomo dopiero na jaką zmiane idzie się w przyszłym tygodniu, no i dość trochę sobót i niedziel walą, ale to akurat w miarę pozytywnie na wypłatę wpływa, więc da się to jakoś przeboleć... Dla mnie i tak szokiem jest powrót do pracy po 8 godzin, w busie spędzałem całe dnie i noce, a tu przychodze po szychcie do domu i z tego się najbardziej ciesze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, jako że jutro jadę do rodzinki na święta i mogę być bez neta, to już teraz życze Wam wszystkim i Waszym Rodzinom zdrowych, radosnych Świąt!!! :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, kaj to robisz?

---------- Post dopisany at 01:17 ---------- Poprzedni post napisany at 01:16 ----------

czołem Gliwiczanie :decayed:

PSYT :kox:

Woda mineralna w pracy :doh::decayed:

PS: niegazowana :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Wesołych świąt

---------- Post dopisany at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ----------

jakby ktoś szukał sufitu do avanta pod szyber Slina za pienset pisać do Wojtek_A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...