Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

E tam... seria... haha i niech mi ktoś powie że rotor był lepszy ..

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

A mi nie zrobili i nie wiem jak za***iście się prezentuje moja fura na stalowych zimówkach :grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1403417_1540283026189882_918516753386659

I Miron się załapał na fotkę :wink:

Jakim cudem ktoś się ośmielił wkleić foto w takiej ujowej jakości :decayed:

Ps. gdzie mogę pooglądać więcej foto - tylko pamiętać że nie mam profilu na FB

Omg... I weź tu człowieku za żartuj raz na ruski rok to jeszcze cie zjebia :-P

Neiman - nikt Cię nie jebie - a nawet całkiem słusznie zwróciłeś uwagę na coś co widzi każdy kowalski przechodzący koło furki - i nawet jeżeli zażartowałeś to Ty - a przeciętny kowalski pomyśli że faktycznie jakieś krzywe koła musza być - i mnie to osobiście też razi ale zasięgając informacji u fachowców dowiedziałem się że nie mam na to wpływu i nic z tym nie zrobię po za tym że jest jakas technologia ciężarków w jakiejś płynnej natryskowej formie tylko jeszcze nie miałem czasu żeby coś więcej w temacie się dowiedzieć - bo jak się da to możesz być pewny że z tego skorzystam - bo przy tych felgach jak sam zwróciłeś uwagę wygląda to tragicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron te zdjęcie już jest po obróbce nic więcej nie dało rady zrobić :D

Pod tym linkiem jest dość spora galeria

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1540279326190252.1073741848.1406136486271204&type=3&uploaded=39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie ma fecoboka ... on nawet nie ma smartfona haha

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa - o odważniki chodzi ?

a gdzie wyczytałeś że odważnikami redukuje się krzywiznę felg ?

Zapytaj tych co się znają na felgach - ile czasami daję się odważników na np. vossena za 10 tyś zł

Przy 20 calach i szerokości 10 czy 10,5 cala nie ma szans żeby na feldze był jeden czy 2 odważniczki

Kiedyś też byłem w szoku jak pierwszy raz widziałem taką ilość odważników na nowych felgach - ale z racji ilości posiadanych felg i ori i replik już wiem że pewne rzeczy są normalne.

Felga daje fajny efekt prześwitu ale niestety kosztem tego że każdy odważnik widać jak na dłoni - też mnie to Neiman wnerwia ale wiem że nic z tym nie zrobię

Ponoć są jakieś ciężarki w jakiejś płynnej masie czy czymś takim.

Ponoć rewelka do szerokich i dużych felg bo totalnie nic nie widać bo też nic nie ma :decayed:

Ale jeszcze nikogo o to nie pytałem - pośmigam do zimy i rozeznam temat na wiosnę.

Jak ktoś coś wie w temacie to niech napisze

A mi się wydaje że to jakieś ciaproki i robią Cię w ch*ja bo im się opony przesunąć nie chce... Skoro felgi są proste to opona robi ten problem. U mnie też tak było, wyszło 100/30 przesunął oponę i było 30/10. A z tymi odważnikami w natrysku to jakaś kosmiczna technologia, mi to zalatuje tymi paskami żelowymi co się w kiblu nakleja :decayed:

:hi:

Edytowane przez H4mm3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1403417_1540283026189882_918516753386659

I Miron się załapał na fotkę :wink:

Jakim cudem ktoś się ośmielił wkleić foto w takiej ujowej jakości :decayed:

Ps. gdzie mogę pooglądać więcej foto - tylko pamiętać że nie mam profilu na FB

Miron tu tyż twojego białasa widać :decayed::decayed::decayed:

1422545_1540288812855970_236649876179034

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa - o odważniki chodzi ?

a gdzie wyczytałeś że odważnikami redukuje się krzywiznę felg ?

Zapytaj tych co się znają na felgach - ile czasami daję się odważników na np. vossena za 10 tyś zł

Przy 20 calach i szerokości 10 czy 10,5 cala nie ma szans żeby na feldze był jeden czy 2 odważniczki

Kiedyś też byłem w szoku jak pierwszy raz widziałem taką ilość odważników na nowych felgach - ale z racji ilości posiadanych felg i ori i replik już wiem że pewne rzeczy są normalne.

Felga daje fajny efekt prześwitu ale niestety kosztem tego że każdy odważnik widać jak na dłoni - też mnie to Neiman wnerwia ale wiem że nic z tym nie zrobię

Ponoć są jakieś ciężarki w jakiejś płynnej masie czy czymś takim.

Ponoć rewelka do szerokich i dużych felg bo totalnie nic nie widać bo też nic nie ma :decayed:

Ale jeszcze nikogo o to nie pytałem - pośmigam do zimy i rozeznam temat na wiosnę.

Jak ktoś coś wie w temacie to niech napisze

Dobry gumiarz obraca lekko oponę i nie ma odważników :wink:

:hi::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa - o odważniki chodzi ?

a gdzie wyczytałeś że odważnikami redukuje się krzywiznę felg ?

Zapytaj tych co się znają na felgach - ile czasami daję się odważników na np. vossena za 10 tyś zł

Przy 20 calach i szerokości 10 czy 10,5 cala nie ma szans żeby na feldze był jeden czy 2 odważniczki

Kiedyś też byłem w szoku jak pierwszy raz widziałem taką ilość odważników na nowych felgach - ale z racji ilości posiadanych felg i ori i replik już wiem że pewne rzeczy są normalne.

Felga daje fajny efekt prześwitu ale niestety kosztem tego że każdy odważnik widać jak na dłoni - też mnie to Neiman wnerwia ale wiem że nic z tym nie zrobię

Ponoć są jakieś ciężarki w jakiejś płynnej masie czy czymś takim.

Ponoć rewelka do szerokich i dużych felg bo totalnie nic nie widać bo też nic nie ma :decayed:

Ale jeszcze nikogo o to nie pytałem - pośmigam do zimy i rozeznam temat na wiosnę.

Jak ktoś coś wie w temacie to niech napisze

Dobry gumiarz obraca lekko oponę i nie ma odważników :wink:

:hi::decayed:

Wystarczy zapytać czy na wszystkich felgach tyle tego ma... Jak nie to gumiarz poleciał w kulki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo gumiorzowi się nie chce albo boi się coby nie zarysować felgi, tak czy siak ja bym pojechał do innego warsztatu, jakiegoś zaufanego ;)

A tak w ogóle to cześć :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumiarz to mój znajomy - ale wiecie jak to jest - przsuwać 20 opony to nie takie 5 min a mi też zależało to szybko poskładać :decayed:

Teraz będzie więcej czasu - kumplowi też się kolejki praca na czas skończy to na spokojnie możemy się bawić


a z zarysowanie to druga sprawa - on jest szczęśliwy że bez utrudnień udało mu się opony wsadzić i ryski na feldze nie zrobić - kazac mu teraz jeszcze raz czy dwa opony przesuwać to dla niego igranie i proszenie się o zarysowanie


Jak mu karzę przesuwać opony to mnie pewnie pogoni i powie że mam stąd jechać - bo on się będzie męczył 2 godziny a ja i tak za pół roku przyjadę z nowymi felgami hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumiarz to mój znajomy - ale wiecie jak to jest - przsuwać 20 opony to nie takie 5 min a mi też zależało to szybko poskładać :decayed:

Teraz będzie więcej czasu - kumplowi też się kolejki praca na czas skończy to na spokojnie możemy się bawić

a z zarysowanie to druga sprawa - on jest szczęśliwy że bez utrudnień udało mu się opony wsadzić i ryski na feldze nie zrobić - kazac mu teraz jeszcze raz czy dwa opony przesuwać to dla niego igranie i proszenie się o zarysowanie

Jak mu karzę przesuwać opony to mnie pewnie pogoni i powie że mam stąd jechać - bo on się będzie męczył 2 godziny a ja i tak za pół roku przyjadę z nowymi felgami hehe

No to wszystko wiadomo :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mu karzę przesuwać opony to mnie pewnie pogoni i powie że mam stąd jechać - bo on się będzie męczył 2 godziny a ja i tak za pół roku przyjadę z nowymi felgami hehe

Nie wierzę że tak długo wytrzymasz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...