Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:)

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

SebolA4 udaj się do CTR w Gliwicach, bez problemu ogarną temat :wink:

Opublikowano

Dobry :hi:

Pany potrzebuje zając się moim Q: wymienić uszczelniacze, olej, podporę i wyrównoważyć całość.Polecicie Kogoś kto ma o tym pojęcie i podołał by nie licząc ASO do 100km?

Sebol, zadzwoń do CTR'u w Zabrzu na wolności, chcesz to podam Ci nr telefonu, mają hamownie, ogarniają dużo mechaniki jak i elektroniki i myślę, że by się za to wzięli. A przy okazji może jakiś programik Ci zrobią za niewielką dopłatą :grin: sam prawdopodobnie będę za niedługo do nich jechać porobić 'to i owo' ;)

:hi:

Się właśnie mam zamiar tam wybrać między innymi. Wiem, że ogarniają chłopaki Vaga dobrze, może z moim sobie poradzą w normalnej kasie.

Edytowane przez SebolA4

Opublikowano

Siema ekipa [emoji2]

siena Don Alvaro :D

:grin::grin::grin::naughty:

Opublikowano

Siema ekipa [emoji2]

siena Don Alvaro :D

:grin::grin::grin::naughty:

Ty już po zolytach...? Znolozła coś nie ori w twoim aucie i cie wykopała ???

Powered by LG G3s

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

SebolA4 tylko u nich z terminami krucho :P

Opublikowano

Siema ekipa [emoji2]

siena Don Alvaro :D

:grin::grin::grin::naughty:

Ty już po zolytach...? Znolozła coś nie ori w twoim aucie i cie wykopała ???

Powered by LG G3s

Nie nie..... Panie....gdzież tam... przeciwnie, miłość kwitnie jak talala :naughty:

Jednym słowem Majkelek zakochany :wub::wub::wub::wub::wub:

Opublikowano

Pany potrzebuje zając się moim Q: wymienić uszczelniacze, olej, podporę i wyrównoważyć całość.Polecicie Kogoś kto ma o tym pojęcie i podołał by nie licząc ASO do 100km?

mam warsztat u siebie ... polecę ;)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Siemka :hi:

Opublikowano

:hi:

Tylko poszukaj tego oleju na allegro, mają swoje konto, bo jak pojedziesz do nich na hurtownię to mają ciut drożej a jak powiesz że cena z allegro to puszczają w niższej :wink:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=9657324

Właśnie dlatego przestałem u nich kupować za cwaniactwo patrzyłem na allegro cena ok pojechałem inna cena i się raz z nim kłócilem i zaczęłem od tamtej pory kupować tutaj ceny takie same a dużo milsza obsługa

http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=26186911

Ja też tam teraz kupuję bo ceny na Towarowej mają teraz dla detalistów trochę z d*py

Opublikowano

Dajcie te ceny powiem wam jakie ja mam

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:


Sto lat hammer ! :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

:hi:

Sto lat hammer ! :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

przemalowałeś brykę na różowo ??

:)

Opublikowano

:hi: pochwalony

Opublikowano

Też Ci winszujemy całą trójcą :decayed:....

już nie wiem gdzie nie winszowałem :grin:

zdrówka Ci życzę , dobrej i taniej nanomedycyny :wink:

Opublikowano

:hi:

Sto lat hammer ! :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

przemalowałeś brykę na różowo ??

:)

Nie nie, a czemu? :decayed:

Opublikowano

:hi:

Sto lat hammer ! :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

przemalowałeś brykę na różowo ??

:)

Nie nie, a czemu? :decayed:

bo jak tak pacze w foto z podpisu...to tak mi przyszło do głowy ....albo zmieniłes fona na 7250 i pstrykałeś obrazy :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.