Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

avanty mogą miec i 300 kM i tak są do bani :D

na śląskich panuje wolność słowa :good:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 09:04_________________________________________________dla mnie niema różnicy czy sedan czy avant - ważne żeby to coś oglądało mój tył :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

dla mnie niema różnicy czy sedan czy avant - ważne żeby to coś oglądało mój tył :decayed:

Oj ale wy sobie słodzicie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi nie chodziło o Krolu tylko ogólnie o fury na naszych drogach :wink4:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 09:09_________________________________________________z A4-kami się nie ścigam - bo to rodzina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z A4-kami się nie ścigam - bo to rodzina :)

I to mogę poprzeć w 100 % :good:

A i tak pewnie 3/4 by wdupiła :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie avantów :

Avanty B5 nie są ciekawe, ale B6 to bajka :D :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah teraz sie nie podlizuj krolu... :tongue4:

noo ja tez sobie obiecałem że z audi się nie ścigam, tzn. musze panować nad moimi wściekłymi kucami bo wtedy każdy by ogladał moje naklejki na tylnej klapie... :polew: :polew: :polew:

ale Piterra to ma problem! tyle kucy a kierownik taki słaby psychicznie, no i masz, wkońcu się dorobił nowych lamp! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja mam 90 kM ledwo mogę się z KZKGOPem ścigać z przystanków ;P chciałem jeszcze w tym roku zmienić na B6, ale chyba nic z tego nie będzie, musze znaleźć dla siebie własne lokum, wieć też muszę pomysleć o modyfikacjach, nie wiem jak to jest bo silniczek ma ponad 210000 km przejechne (podobno):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krolu kupuj B6 avant - będziesz miał i super fure i zarazem lokum :decayed: ( w B6 miejsca Ci pod dostatkiem ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z A4-kami się nie ścigam - bo to rodzina :)

I to mogę poprzeć w 100 % :good:

A i tak pewnie 3/4 by wdupiła :naughty::decayed:

bez przesady - wg mnie żeby się pewnie czuć na drodze i byle kto Cię nie objechał to trzeba mieć w granicach 300-350 kucy ( zależy od wagi autka ) dlatego tak bardzo mnie kręci A5 ( wyglądem ) S3 sportbac ( wyglądem a silnikiem przedewszystkim )

Od S3 niejedne porsche baty dostanie :wink4:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 09:46_________________________________________________Krolu jeżeli dom na kółkach nie bardzo Ci odpowiada to mam jeszcze do zaoferowania wersje pływającą - choć zdaje sobie sprawę, że może to wymagać pewnego kredytu :polew:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B89219

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z A4-kami się nie ścigam - bo to rodzina :)

I to mogę poprzeć w 100 % :good:

A i tak pewnie 3/4 by wdupiła :naughty::decayed:

bez przesady - wg mnie żeby się pewnie czuć na drodze i byle kto Cię nie objechał to trzeba mieć w granicach 300-350 kucy ( zależy od wagi autka ) dlatego tak bardzo mnie kręci A5 ( wyglądem ) S3 sportbac ( wyglądem a silnikiem przedewszystkim )

Od S3 niejedne porsche baty dostanie :wink4:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 09:46_________________________________________________Krolu jeżeli dom na kółkach nie bardzo Ci odpowiada to mam jeszcze do zaoferowania wersje pływającą - choć zdaje sobie sprawę, że może to wymagać pewnego kredytu :polew:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B89219

hmm pomyśle a są czerwone :polew:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu troszkę sobie nagrabiłeś z tymi Avantami B5 :polew: masz pytania odnośnie diesla a u nas największe spece od tych wozów to prawie tylko Avanciarze :naughty: łącznie ze mną :gwizdanie: i coś pewnie bym Ci doradził jak go zmodyfikować ale chyba nie lubię sedanów :polew: (bez obrazy). Ja jutro będę ale nieco spóźniony myślę że na 19:00 dojadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu troszkę sobie nagrabiłeś z tymi Avantami B5 :polew: masz pytania odnośnie diesla a u nas największe spece od tych wozów to prawie tylko Avanciarze :naughty: łącznie ze mną :gwizdanie: i coś pewnie bym Ci doradził jak go zmodyfikować ale chyba nie lubię sedanów :polew: (bez obrazy). Ja jutro będę ale nieco spóźniony myślę że na 19:00 dojadę

No a teraz to ty sobie nagrabiłeś panie :bicz:

a ja jeszcze nie wiem czy zaszczyce was moją obecnością :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron nie wierzę,że się z A4 nie ścigasz.Rodzina rodziną ale jest osoba kierowcy.Nie zdraźniło by cię jakby ci koleś ze wściekłymi 101 kuńmi :polew: :polew:fiknął?Chociaż nie.Mając taką furkę,wogóle AUDI nic nie trzeba udowadniać.

Mnie standardowo znowu jutru nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja jutro mam egzamin o 16 (z Termodynamiki, będe moce na turbinach i spreżarkach liczyć :D ) pózniej muszę wracać do Bytomia nie wiem ile mi tam zejdzie, też pewnie pojawię się koło 19, może wcześniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zabijajcie

ale znów mnie nie będzie

niestety siły wyższe

ale kuchnia prawie gotowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zabijajcie

ale znów mnie nie będzie

niestety siły wyższe

ale kuchnia prawie gotowa

Nie takiej odpowiedzi oczekiwałem :thumbdown::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...