Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: hejka z rana - nie pitolić mi tu ino o naprawach bo jakieś fatum przyciągniecie na nasze "Śląskie" i się wszystkie A4 zaczną pitolić :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

To akurat nie fatum ani nowość że sie pitolą ten typ po prostu tak ma :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie fatum ani nowość że sie pitolą ten typ po prostu tak ma :polew:

dzięki mechanikom macie małe przebiegi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelex jak furka po wizycie u pana doktora?? hehe ma wiecej kuni po maską i masz już ciepło w aucie czy jednak nagrzewnica sie kłania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelex jak furka po wizycie u pana doktora?? hehe ma wiecej kuni po maską i masz już ciepło w aucie czy jednak nagrzewnica sie kłania??

Pelex dzisiaj podjedzie w krótkim rękawku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale chwyt przyjedz pogadamy a pozniej moze vag :polew: :polew:

to juz tak nisko upadliscie ze do takich zagran sie posuwacie

:polew: :polew: :polew: :polew: zarcik oczywiscie

jak ktoś przyjeżdża raz i tylko po to żeby mu vaga podpiąć to może wcale nie przyjeżdżać

a mój parch został dzisiaj na lawete wpakowany i do doktora bo okazało się ze ktoś już przy tym grzebał jak sie spec uwinie to bede jutro

HEHE towarzystwo się już wycwaniło, ja jak pierwszy raz chciałem się pojawić to mnie goroąco zapraszali, że VAGa będzie i nawet mi kombii zrobią z sedana :polew:

A tak powaznie to sie zastanów czy chcesz popaść ten nałóg, bo później juz o niczym innym nie będziesz myślał, począwszy od soboty rana będziesz odliczał godziny do nastepnego spotu ... tak tu fajnie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krolu miło słyszeć i dobrze wiedzieć :decayed:[br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 11:42_________________________________________________Czy tu tak czasem nie za cicho jak na dzisiejszy świąteczny dzień :angry:

Macie 3 godzinki na dobicie do tej 110 - bo ja już zmykam z neta

a co do zlotu to powinienem być na 90% ...............a i jeszcze jedno - może nawet będę czystym autkiem :naughty: bo już sie chyba odzwyczailiście od widoku czystej mojej furki :decayed: ( 6 tygodni bez mycia ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko jak najbardziej spisuje się dobrze powinno dużo mniej palić ponieważ całkowicie padł czujnik i mieszanka paliwowa była taka jakby ciągle był za***isty mróz, teraz pięknie się nagrzewa temperaturka do 90 stopni a co do ogrzewania to niestety ale chyba trzeba będzie jednak wymienić nagrzewnice ale teraz to mam w d*pie :naughty: idzie ciepło. Zresztą na spocie pogadamy o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko jak najbardziej spisuje się dobrze powinno dużo mniej palić ponieważ całkowicie padł czujnik i mieszanka paliwowa była taka jakby ciągle był za***isty mróz, teraz pięknie się nagrzewa temperaturka do 90 stopni a co do ogrzewania to niestety ale chyba trzeba będzie jednak wymienić nagrzewnice ale teraz to mam w pupie :naughty: idzie ciepło. Zresztą na spocie pogadamy o tym.

i dlatego puszczałeś takiego ciemnego bąka przy bucie w podłodze :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja napisze byle co zebysmy dobili dzis do tej 110 strony i zeby Miron był z Nas zadowolony :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje 101 ze specjalnym mega wypasionym przetłoczeniem na masce również

[br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 16:25_________________________________________________Pucek mam nadzieję że się szybko schlejesz bo ja mam czas tylko do 20:30 :naughty::kox::polew: :polew: :polew:

a ty Pelex przywieź dużo tego piwa co by starczyło dla pucka :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo on ma style AFRICA a konkretnie lakier zebra

czyli piękna 10 letnia biel z czarnymi pręgami :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak zagościłem na 110 stronie naszego ELYTARNEGO wątku

to dla Was "DZIEWCZYNY" już na dzień kobiet :polew: :polew: :polew: :polew:

więc spadam jeszcze na jakiś obiad i po 18:00 jestem pod forum w gliwicach

na podziemnym parkinku w strefie wyznaczonej dla A4-klub :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie, chciałem dziś do was wpaść, ale było już po 19-tej, a że mam 45km do Gliwic to zacząłem się zastanawiać. Poza tym musiałbym wpaść Paskiem bo A4 na wakacjach. Zdawajcie relacje jak było.

Z innej beczki, kto wybiera się na spot ogólnopolski?? Bo ja bym się wybrał. Widziałem na liście Mirona, Guuregoru, może i ja Gregory :wink4: Napiszcie, czy na pewno jedziecie i jak będzie to wyglądało? Jedziecie konwojem ze Śląska tam? :decayed: Miron byłaby okazja sobie poszaleć :naughty: Choć ty z dzieciakiem, ale jak masz już dobry fotelik...... :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wracając z pracy spotkałem na drodze Pucka, i muszę powiedzieć ze bylo bardzo wesoło :evil: :evil: dzięki pucek za kawałek prostej :) ale chyba nie cisnąłeś do konća auta bo siedziałem ci cały czas na zderzaku, a jeszcze miałem malutki zapas :chytry:

P.S

kto siedział obok Ciebie ??

jeszcze raz dzięki Pucek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od mojej zebry :?: :kox: paski nie równe bo to specjalna rasa :tongue4:

Z innej beczki, kto wybiera się na spot ogólnopolski?? Bo ja bym się wybrał. Widziałem na liście Mirona, Guuregoru, może i ja Gregory :wink4: Napiszcie, czy na pewno jedziecie i jak będzie to wyglądało? Jedziecie konwojem ze Śląska tam? :decayed: Miron byłaby okazja sobie poszaleć :naughty: Choć ty z dzieciakiem, ale jak masz już dobry fotelik...... :naughty::kox:

Jedzie jeszcze Czester od nas :good: (i mam nadzieję Rajmund) ale na Mirona nie patrz bo kolega jedzie wcześniej a my wyjeżdżamy dopiero w piątek :przebiegly: I ty się głupio nie zastanawiaj bo jeszcze od myślenia cię głowa rozboli tylko zapisuj się na zlot :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...