Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Pelex jak zasiądze przed kompem to bedzie czytał i ciął sie mydłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelex jak zasiądze przed kompem to bedzie czytał i ciął sie mydłem

Majki zapytaj w razie czego kumpla czy może i za ile sam magnesik opchnąć ( muszę w końcu zamknąć temat z tym CB )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w porządku, troche do zrobienia w pracy bo poniedziałek, a u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w porządku, troche do zrobienia w pracy bo poniedziałek, a u Ciebie?

podobnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęscie jeszcze tylko jutro... :gwizdanie:

a co już o środzie myślisz :naughty: - niech tylko pogoda dopisze to niezły wypadzik sobie zafundujemy ( o ile pojade :decayed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam w planach w środę polerować autko i zmienić oponki z letnich już prawie slików na letnie prawie nowe ;P później zliczyć konie i zbarać je na wycieczkę do bielska :polew: :polew: :polew:

Mam nadzieje, że wszystkim sie uda pojechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umnie narazie wyjaśniła się sprawa która najbardziej mogła mi w planach środowych namieszać - i już nie namiesza :good: - więc jeżeli nic się niespodziewanego nie wysra - to jedziemy panowie :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowo powitanych :hi: Pogoda taka sobie, ale jak narazie nie pada wiec moze uda sie do Bielska pojechac czystym autkiem :> Krolu czekam na jakies projekty, to dorzucimy do watku, tylko wiesz zebym sie ze wstydu nie zapadl jak cos odwalisz zaje... :tongue4: Kurde zaraz znowu na uczelnie musze jechac a tak mi sie nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowo powitanych :hi: Pogoda taka sobie, ale jak narazie nie pada wiec moze uda sie do Bielska pojechac czystym autkiem :> Krolu czekam na jakies projekty, to dorzucimy do watku, tylko wiesz zebym sie ze wstydu nie zapadl jak cos odwalisz zaje... :tongue4: Kurde zaraz znowu na uczelnie musze jechac a tak mi sie nie chce...

Witam również... :polew:

Nie martw się, twoje są super, a ja tak tylko dla zabawy coś zrobię, żeby sie jakoś "udzielić", nie wiem co mi z tego wyjdzie ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ale wy Pelexa wqrwiacie biedny jak będzie to czytał to tak jakby archiwum gadu gadu przeglądał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

biedak dość ze pokątnie i z przyczajki czyta w robocie forum to jeszcze takie hej haj hello musi poczytać i to jeszcze w takiej ilości

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a ty krolu jedź z nami w kolumnie

nie bój się dasz radę z tą twoją stadniną :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, że dam !!! ale nadkładać 40km na 80 km wycieczce to średni plan :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: ja juz po uczelni :> Wszyscy chyba zpracowani poza krolem :tongue4: z tego co wiem to miales cos robic a nie siedziec ciagle na forum i z kazdym sie witac :polew: :polew: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja to robię dla Pelexa :kox:

a co do roboty, to mam tu corela 8...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny pelex nieobecny od 150 str. :polew: Pozdrowienia dla Pelexa :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bihehehhe ale Wam te słońce w głowie wariuje :tongue4:

wczoraj było 154 strony, dzisiaj wchodze i na samych powitaniach jest 4 strony więcej... oj nudzi Wam się w robocie

Królu nie bój się, dasz rade, u Piterry też konie strajkują, dogonisz ich :naughty:

a ja mam na noc i już dzisiaj zdążyłem zj***ć gościa z orange za słabo działający net, i pocztę że nie dostarczają na czas faktur, potem mam odsetki do zapłaty za głupiego fona :gwizdanie:

cóż, dość dobrze rozpoczyna się ten tydzień, jeszcze tak w czwartek wysoki przelew odebrać i w piątek balety, a raczej w sobote rano, do autka założyć nowe wahacze, gumy na alu założyć no i gwincik opuścić na -60 :kox:

a jak wystarczy czasu to depo + zenon odebrać i cieszyć się gotowym autkiem...

i kombinować co dalej :tongue4:

ten Pelex serio h...a dostanie jak będzie miał czytać te nic nie znaczące posty, i to tyle... :polew:

Piterra Ty tak sie nie ciesz, bo na spocie Ci wesoło nie będzie jak będziesz dostawał esy i sygnały że już się ..... nudzi :decayed::polew: :polew: :polew:

narazie spamowicze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten Pelex serio h...a dostanie jak będzie miał czytać te nic nie znaczące posty, i to tyle... :polew:

Piterra Ty tak sie nie ciesz, bo na spocie Ci wesoło nie będzie jak będziesz dostawał esy i sygnały że już się ..... nudzi :decayed::polew: :polew: :polew:

narazie spamowicze :>

I tu sie mylisz, kazdy post jest bardzo cenny i wnoszacy duzo na forum :>

Pitera nie martw sie, Pelex jak wejdzie na forum tez bedzie mial przewalone :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...