Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Będę koło 19 uj....ym samochodem i co mi zrobicie :tongue4: z klubu mnie wyrzucicie :cygaro:

My nic ..... Ty wyciągniesz pifko z bagażnika i gra ......... :gwizdanie:

A my w sumie się napijemy :beer1:

Gościu pamiętaj że ja moge nie wyrobić :oops: podczas kręcenia piruetów :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Będę koło 19 uj....ym samochodem i co mi zrobicie :tongue4: z klubu mnie wyrzucicie :cygaro:

My nic ..... Ty wyciągniesz pifko z bagażnika i gra ......... :gwizdanie:

A my w sumie się napijemy :beer1:

Gościu pamiętaj że ja moge nie wyrobić :oops: podczas kręcenia piruetów :laghing2:

Jak masz opłacone OC to możesz LAJTOWO przychaczyc przedni zderzaczek :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pojechaliście po nowym koledze z Zabrza, wcale nie trzeba było tak ostro :tongue4: Nawet jeśli kolega z Zabrza to mały przewodni kogucik to tacy też są potrzebni, jest ciekawiej wtedy :) Skutecznie go odstraszyliście i się już nie odezwał :tongue4:

Co do wypadu do BB, to ja mam wolne w środe 08.04 i jak najbardziej mogę się wybrać :)

Ten termin by mi w sumie najbardziej pasował bo później w inną środę to sam nie wiem czy będę sobie mógł pozwolić :confused4:

Poza tym to dziś nie dałem rade na spocika wpaść mimo że się zapowiadałem, z tego powodu mi smutno ;(

Co do letniego felunku to wczoraj odebrałem mój nowy felunek, a po niedzieli przyjadą oponki :naughty::kox:

Miron jakże mi przykro z powodu furki, ty pewnie niewiele poczułeś jak malerek w ciebie uderzył bo na takim dużym kombi to wiadomo, ale koleś w maleerze musiał mieć niezłego dzwona :> Zatrzymał się pewnie jak na słupie. Do tego ta kanapka z drugiej strony.

Fajnie, że pogoda dopisuje. Nareszcie będzie możnaa wyjechać z tych podziemi na swierze powietrze i trochę pokozaczyć :naughty:

W tą srodę 08.04 to pogoda ma być podobna jak dziś więc powinno być spoko.

Ps. dziś w TV "taxi" puszczają po raz n-ty, znów będę miał niezły ubaw :>

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pojechaliście po nowym koledze z Zabrza, wcale nie trzeba było tak ostro :tongue4: Nawet jeśli kolega z Zabrza to mały przewodni kogucik to tacy też są potrzebni, jest ciekawiej wtedy :) Skutecznie go odstraszyliście i się już nie odezwał :tongue4:

Co do wypadu do BB, to ja mam wolne w środe 08.04 i jak najbardziej mogę się wybrać :)

Ten termin by mi w sumie najbardziej pasował bo później w inną środę to sam nie wiem czy będę sobie mógł pozwolić :confused4:

Poza tym to dziś nie dałem rade na spocika wpaść mimo że się zapowiadałem, z tego powodu mi smutno ;(

Co do letniego felunku to wczoraj odebrałem mój nowy felunek, a po niedzieli przyjadą oponki :naughty::kox:

Miron jakże mi przykro z powodu furki, ty pewnie niewiele poczułeś jak malerek w ciebie uderzył bo na takim dużym kombi to wiadomo, ale koleś w maleerze musiał mieć niezłego dzwona :> Zatrzymał się pewnie jak na słupie. Do tego ta kanapka z drugiej strony.

Fajnie, że pogoda dopisuje. Nareszcie będzie możnaa wyjechać z tych podziemi na swierze powietrze i trochę pokozaczyć :naughty:

W tą srodę 08.04 to pogoda ma być podobna jak dziś więc powinno być spoko.

Ps. dziś w TV "taxi" puszczają po raz n-ty, znów będę miał niezły ubaw :>

Pozdr.

wpadnij bo chciałbym sie kopnąć twoim smokiem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowną ELYTE i nie tylko bez obaw wcale się nie wystraszyłem ciężko jest mnie wystrachać co do mojego ostatniego postu to chyba go żle sformuowałem niechodziło mi o co tygodniowe paradowanie lub pajacowanie lecz tylko oto czy w ogóle jest taka opcja a co gorsze dla mnie to to że moje wizyty na spocikach są pod wielkim znakiem ? z racji wykonywanego zawodu ale jeśli bede miał okazje to na pewno sie pokaże pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowną ELYTE i nie tylko bez obaw wcale się nie wystraszyłem ciężko jest mnie wystrachać co do mojego ostatniego postu to chyba go żle sformuowałem niechodziło mi o co tygodniowe paradowanie lub pajacowanie lecz tylko oto czy w ogóle jest taka opcja a co gorsze dla mnie to to że moje wizyty na spocikach są pod wielkim znakiem ? z racji wykonywanego zawodu ale jeśli bede miał okazje to na pewno sie pokaże pozdro dla wszystkich

super - wpadaj jak tylko będziesz miał wolna chwilke :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

pytanie z innej beczki - kurde , juz ktoregos posta tam napsialem , a licznik stoi w miescu zatrzymal sie na 19 , moze ktos wie ocb ??

no i oczywiscie , jak tam dzisiajszy spocik - juz na powietrzu czy nadal bunkier ?? :>

jak byś był to byś wiedział a licznik zlicza tylko w dziale technicznym więc tam spamujile wlezie :tongue4: i nabijaj sobie posty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie z innej beczki - kurde , juz ktoregos posta tam napsialem , a licznik stoi w miescu zatrzymal sie na 19 , moze ktos wie ocb ??

posty są naliczane ale tylko w niektórych działach ( głównie w technicznych )[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 22:26_________________________________________________dzisiaj przejechaliśmy kolumną na 1 spota na powietrzu - pogoda marzenie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byśbył to byś wiedział a licznik zlicza tylko w dziale technicznym więc tam spamuj i nabijaj sobie posty

odrazu spamuj , poprostu zapytalem , ale widze ze u cibeie nabijane jest !! :tongue4:

jakbym mogl to bym byl , nadal w robocie siedze , wiec pytam , niechcesz to nie pisz :cygaro:

miron - no wkuncu , pogoda jak marzenie odrazu przeskok z zimy na lato z pominieciem wiosny :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wypadu do B-B ustalone zostało :

Jedziemy 08.04.2009 ( najbliższa środa )

Zbieramy się na parkingu sklepu Billa przed stacją BP na wylocie z Gliwic na ul.Rybnickiej

Wyjazd z w/w miejsca o godz.16.30 ( zalecane przybycie z 10 min wcześniej )

jadą ( na dzień dzisiejszy ) :

1. Miron

2. Guregoru

3. Majki

4. Krolu

5. Gregory

6. Czester

7. ? czekamy na innych[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 22:33_________________________________________________

miron - no wkuncu , pogoda jak marzenie odrazu przeskok z zimy na lato z pominieciem wiosny

doładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byśbył to byś wiedział a licznik zlicza tylko w dziale technicznym więc tam spamuj i nabijaj sobie posty

odrazu spamuj , poprostu zapytalem , ale widze ze u cibeie nabijane jest !! :tongue4:

jakbym mogl to bym byl , nadal w robocie siedze , wiec pytam , niechcesz to nie pisz :cygaro:

miron - no wkuncu , pogoda jak marzenie odrazu przeskok z zimy na lato z pominieciem wiosny :)

Pozdro

myślałem że kolega bardziej na luzie podejdze do tematu :wink4: ale chyba w robocie nie ma letko i rozdrażniony jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh , no samym faktem ze tu siedze to jestem , ale za 5min sie zrywam , co do odp - to niemiala zabrzmiec agresywnie , specjalnie emoty poszly w ruch tez :> :notworthy:

i w dodatku dzis szybko nie dojade do domu (pyrzowice - zabrze), po wczorajszej wpadce na luzie wole :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh , no samym faktem ze tu siedze to jestem , ale za 5min sie zrywam , co do odp - to niemiala zabrzmiec agresywnie , specjalnie emoty poszly w ruch tez :> :notworthy:

i w dodatku dzis szybko nie dojade do domu (pyrzowice - zabrze), po wczorajszej wpadce na luzie wole :gwizdanie:

pamietaj - lepiej 10 min późniejbyć w domu :wink4: poco pracować na mandaty - nie warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekiedy jak pech to pech - ale pamiętaj - nie takie problemy ludzie mają :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...