Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

cieszę się, że Cię rozbawiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że o (koszulkach, polarach, naklejkach, ramkach, smyczach i innych) na czwartek nie musze przypominać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURCZE A JA TAKI MAŁO "OZNAKOWANY" JESTEM ... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rude niepewne :>

Miro, noo tak myślalem że o ten parking chodzi, tylko ja mówiłem jak tam dojechać jak jade od RYBNIKA do GLIWIC, wszystko wiem :)

ja ide wkońcu spać, bo mam na rano i pewnie jutro będe spał na stojąco, a najgorsze to to że łazi tyle tego dozoru że trzeba uważać żeby na spaniu mnie ktoś nie przyczaił :polew:

jakoś do czwartku wytrzymam, piątek wolne :tongue4:

szkoda że spocik w Kato jest dopiero na 19.00, bo jednak to późna godzina już

to dobranoc wszystkim :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURCZE A JA TAKI MAŁO "OZNAKOWANY" JESTEM ... ;(

załatw sobie metalowe gacie to Ci magnes pożyczę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś dla mnie :

http://www.moto.allegro.pl/item620146166_kompletny_silnik_audi_a6_rs6_4_2_bi_turbo_v8_505ps.html[br]Dopisany: 11 Maj 2009, 23:47_________________________________________________a nad gaciami pomyśle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra lecem spać narazka wszystkim którzy jeszcze są :hi: i tym co jeszcze będą :hi::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha biedny krolu :polew: A mi net padl :confused4: Krolu rozumiem, ze ta ruda wlascicielka miala nowego A4 all road, bo wczesniej nic takiego nie bylo :kox:

Piterra pewnie po piwo poszedl :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem szczerze, że sam nie wiedziałem ze taki cuś wyszło w ogóle, ale pakiet chrom na grillu wyglądał, jak te listewki z allegro za 19,99 zł... na naszego grila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem szczerze, że sam nie wiedziałem ze taki cuś wyszło w ogóle, ale pakiet chrom na grillu wyglądał, jak te listewki z allegro za 19,99 zł... na naszego grila

Myslalem, ze juz spisz :decayed: No wyszlo, na zywo nie widzialem, ale na zdjeciach nawet fajnie to wyglada :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

M@rk fujaro od kiedy masz V6 ze patrzysz na wymianę termostatu w silniku V6 i to jeszcze diesel :wallbash: :wallbash:

termostat jest w tym samym miejscu co u mnie i u pucka

czyli wjezdżasz na kanał, demontujesz osłonę (jeśli ją masz),znajdujesz gumowy przewód wychodzący z dolnej części chłodnicy

i dochodzi on do plastikowego kolanka, które jest przykręcone do korpusu silnika dwoma śrubami na klucz 10,

polecam klucz oczkowy-fajkowy (mam nadzieję że wiesz jak wygląda).

A świstać mogło spod korka zbiorniczka wyrównawczego

a pozatym to co Ty masz za ceny części

ja zamówiłem termostat w sklepie i zapłacę 30 zł

a jeśli chodzi o pompę to bardzo łatwo sprawdzić czy działa

po prostu patrzysz czy w zbiorniczku wypływa płyn doprowadzony tym najcieńszym wężykiem

a zresztą jakbyś był na spotach to byś się dużo nauczył a nie oglądał wymianę termostatu dla silnika V6 jak masz rzędową czwórkę (toś się nie wykazał :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:)

a wogóle zadzwoń do mnie to ci powiem jak to masz zrobić

a co do wymiany pompy :mysli: :mysli:

to mogę sie mylić ale....

wydaje mi się że ja bym ją wymienił bez ściągania przodu

tyle tylko że na kanale

a chociaż bez też bym se poradził - dwa drewniane klocki i po krzyku

_________________________________________________

Pucek niestety muszę Cię zawieść ale nie pojadę do Katowic bo k**wa mam na II zmianę

a członki penisy nie dadzą mi urlopu

_________________________________________________

a tak wogóle to czytałe ze 20 minut

i kolejne 20 pisałem pewnemu "gamoniowi" co myśli że 1.8 to sześcio-cylindrowy motor i to jeszcze w układzie V

jak ma wymienić termostat

a jak przeczytałem w jakch cenach promocyjnych kupuje tajle to zastanawiam się czy sklepu z częściami nie otworzyc :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Uwaga - podczas pisania wysłano 5 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piterra ty tutaj nie chojracz bo to bylo tylko zapytanie czy jest w tym samym miejscu czy nie !!! nigdy nie twierdzilem ze tam jest i chyba dobrze wiem jaki to byl silnik !!!!! po drugie oczywisice ze nie pojade kupowac do NOMA tych czesci ( nie bede przeplaca tylko dlatego ze sa orginalne i mozna je kupic w ty salonie bo nawet te same czesci mogę od kumpla mieć za połowę cenny. Ja mam ori. termostat za 50 zł a cenny były mi tylko potrzebne żebym mógł negocjować z kolega )

Wiec z całym szacunkiem nauczyć sie czytać bo z mojej strony to były tylko zapytania co jak się robi. Bardzo przepraszam ze nie jestem takim PRO mechanikiem jak ty ! i o każdy szczegóły muszę sie pytać ale wole sie zapytać 100 razy a nawet i 1001 niz cos zj***ć przy aucie. :angry: :angry:

P.S

A może ty jesteś takim PRO mechanikiem bo twoja audiczka już miała tyle awarii że się już nauczyłeś wszystko naprawiać , to tylko pogratulować Twojemu doświadczeniu .

Acha i jeszcze jedno " piterku " jak byś nauczył się czytać albo bardziej uważał na szczegóły wypowiedzi to być może zauważył że pucek mi już napisał jak to się robi więc nie potrzebnie marnowałeś swoje 20 minut na pisanie posta za co Cie bardzo przepraszam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Piterra musial kogos pojechac, juz dawno tego nie robil i sie uzbieralo :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...