Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

a co do wymiany pompy :mysli: :mysli:

to mogę sie mylić ale....

wydaje mi się że ja bym ją wymienił bez ściągania przodu

tyle tylko że na kanale

a chociaż bez też bym se poradził - dwa drewniane klocki i po krzyku

Niestety trzeba sciągać pas przedni aby mieć fajne dojście do śrubek które są ood przodu, do wymiany pompy(rozumiem, że wymieniać będzie się jedynie "wkład pompy" czyli frontową sciankę z wirnikiem). Bo jeśli całą to cena może być taka jak napisał M@rk, szczególnie w ASO.

:hi:

a ja wymienię wkład pompy bez ściągania pasa przedniego :evil:

jak się uprę "...to nie ma chu.a we wsi...)żebym tego nie zrobił

bo jednak dzisiaj obejrzałem wszystko na spokojnie

i okazało się że pompa rozpadła się ;(

koszt nowej z SKF na szybko to 160zeta

i mam to zamiar wymienić dzisiaj po 22:00

w moim warsztacie(czytaj parking pod blokiem :decayed: )

czy udało się - napiszę wam jutro przed południem [br]Dopisany: 13 Maj 2009, 12:26_________________________________________________

Dzięki Mirek ratujesz mi tyłek bo już nie mam żadnych oznak skąd jestem i mi jakoś łyso :(:decayed:

Nie sciemniaj ! przyznaj sie, ze nie zauwazyles latarni :polew: :polew:

czester widze humorek dopisuje :naughty:

zrywałem tą alu listwe z klapa bagażnika i przy polerce naklejka się potargała :gwizdanie:

Somes zbeszcześcileś symbol :evil: i to jeszcze jakąś polerką

kara musi być

albo :bicz: :bicz3: albo :beer1: :drunk:

wybór należy do ciebie :evil: :evil:

Pittera może ty mi rozrząd po blokiem wymienisz... :naughty:

Chyba bym był spokojniejszy niż u mechanika :polew:[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 13:07_________________________________________________Brak wiadomości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Witam :hi:

Co wam sie dzieje z tymi pompami :blink:[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 14:06_________________________________________________Pisalem wczoraj, ze wymienilem kolejny wahacz. Okazalo sie, ze Master Sporty sa dluzsze od oryginalow, i cala zbierznosc chu.. trafil :wallbash: albo wszystkie MS albo Ori, mieszac nie mozna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem w zeszłym roku febi i na razie mam spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wymienię wkład pompy bez ściągania pasa przedniego :evil:

jak się uprę "...to nie ma chu.a we wsi...)żebym tego nie zrobił

bo jednak dzisiaj obejrzałem wszystko na spokojnie

i okazało się że pompa rozpadła się ;(

koszt nowej z SKF na szybko to 160zeta

i mam to zamiar wymienić dzisiaj po 22:00

w moim warsztacie(czytaj parking pod blokiem :decayed: )

czy udało się - napiszę wam jutro przed południem

Jestem ciekawy czy ci się uda :) Ja ostatnio wolałem nie kaleczyć se rąk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:

właśnie wróciłem tam gdzie mnie Pucek wysłałeś... pobłądziłem i nie znalazłem tego :wallbash:

może ktoś wie gdzie tu jeszcze w naszych okolicach spawają plastiki? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry wszystkim :hi:

NIEstety panowie ostatnio wszystko się popieprzyło u mnie i nie moge sobie wraz z ELYTĄ pohuloć ;( , ale cóż mam nadzieje że już wkrótce wszystko wróci do normy i zaś będzie czas na spoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sparki widziałem Twojego paździocha pod szpitalem dzisiaj... aż tak źle z Tobą :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry...

po pierwsze, jestem bardzo zły, nie dostałem paczki z kubełkami, nie dojechały do mnie halogeny :kwasny:

po drugie, odpadam z ogólnopolskiego, wszystkie plany poległy :thumbdown:

po trzecie, wymontowałem moje CB, więc pojade gdzieś w kolumnie żeby nie zarobić fajnego filmiku :gwizdanie:

po czwarte, dostałem mandat 50 zł od miejskich pedałów czyt. straż miejska, za brak kosza na śmieci (aktualnie mieszkam poza zameldowaniem do września) i muszę na 5 miesięcy kupować kubeł i zamawiać śmieciarke wrrr...

po piąte, nie wypiłem piwka po ciężkim dniu w pracy, z tego powodu jeszcze bardziej się zdenerwowałem

po szóste, Piterra, to ty serio zakręć się gdzieś przy warsztacie, i zmień branżę

po siódme, Królu tak dać d*py... żeby Tobie trzeba było pokazywać gdzie jest numer od Mirona...świeżakowi to nie powiem ale TOBIE?

po ósme, SomeS najwyżej dasz mi tą dokładke na spocie, ja tam zajade i zapytam ile za to chcą, i na kiedy zrobią, zdzwonimy się i podejmiesz decyzje

po dziewiąte, ktoś mi zapitolił znaczek 1.8 z tylnej klapy...dzisiaj kupiłem nowy :tongue4:

i po dziesiąte, jestem zły, przybity i zdenerwowany, mam nadzieję że jutro będzie fajnie i spocik będzie mega, ekipa z katowic chyba liczy więcej jak 10 autek :mysli: wkońcu to katowice, bez porównania z Gliwicami, CIEKAWE CZY BĘDZIE CHOCIAŻ TYLE AUT CO NA 1 SPOCIE W GLIWICACH :decayed:

Sparki, a moze zrobiles lasce dziecko??? no co jest grane ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry...

po pierwsze, jestem bardzo zły, nie dostałem paczki z kubełkami, nie dojechały do mnie halogeny :kwasny:

po drugie, odpadam z ogólnopolskiego, wszystkie plany poległy :thumbdown:

po trzecie, wymontowałem moje CB, więc pojade gdzieś w kolumnie żeby nie zarobić fajnego filmiku :gwizdanie:

po czwarte, dostałem mandat 50 zł od miejskich pedałów czyt. straż miejska, za brak kosza na śmieci (aktualnie mieszkam poza zameldowaniem do września) i muszę na 5 miesięcy kupować kubeł i zamawiać śmieciarke wrrr...

po piąte, nie wypiłem piwka po ciężkim dniu w pracy, z tego powodu jeszcze bardziej się zdenerwowałem

po szóste, Piterra, to ty serio zakręć się gdzieś przy warsztacie, i zmień branżę

po siódme, Królu tak dać d*py... żeby Tobie trzeba było pokazywać gdzie jest numer od Mirona...świeżakowi to nie powiem ale TOBIE?

po ósme, SomeS najwyżej dasz mi tą dokładke na spocie, ja tam zajade i zapytam ile za to chcą, i na kiedy zrobią, zdzwonimy się i podejmiesz decyzje

po dziewiąte, ktoś mi zapitolił znaczek 1.8 z tylnej klapy...dzisiaj kupiłem nowy :tongue4:

i po dziesiąte, jestem zły, przybity i zdenerwowany, mam nadzieję że jutro będzie fajnie i spocik będzie mega, ekipa z katowic chyba liczy więcej jak 10 autek :mysli: wkońcu to katowice, bez porównania z Gliwicami, CIEKAWE CZY BĘDZIE CHOCIAŻ TYLE AUT CO NA 1 SPOCIE W GLIWICACH :decayed:

Sparki, a moze zrobiles lasce dziecko??? no co jest grane ? :gwizdanie:

ooo kur...a :polew: :polew:

z każdym kolejnym punktem tego eseju byłem niżej na krześle :polew:

Pucek to ja Ci to jutro dam i podjedziesz tam jak znajdziesz czas i niech to robią.. będę Twoim dłużnikiem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać ekipę :hi:

ktoś wie jaka jutro pogoda będzie ?

Pucek wyluzuj :wink4: będzie dobrze :good:

A z moim autem o dziwo nic się nie dzieje już od soboty :shocked: upss po co ja to mówie jeszcze zapeszę :tongue4:

Potrzebuje na gwałt :tongue4: jakieś gumy na przód 205/55/16 z rancikiem ma ktoś może załatwić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelex ja jak szukałem to widziałem sporą ilość takich oponek w tym rozmiarze, to poprostu wmiare łatwo dostępny towar, pojeździj po serwisach gdzie mają używki, ja te moje, dwu letnie opony, Pirelli P Zero Nero, 17'' kupiłem za 180 zł szt, bieżnik prawie nowy, jeszcze "włoski" miały, mam takie jedno fajne miejsce, co sezon tam kupowałem i będę kupował :wink4:

ps. miałem jechać na giełde, ale zwątpiłem bo tam za podobny komplet opon (2 szt) zawołali mi 500 zł i to w gorszym stanie, no i człowiek nie wie co się dokładnie kupi, tam mi odrazu pozakładali i widziałem, słyszałem i czułem jak oponki się spisują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pucek napisz co to za miejsce bo ja też muszę kupić 2x 225/40/18 bo po wypadku moje przednie są pocharatane strasznie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, mnie przed zakupem alusow brakuje dodatkowy koszt nowych opon a ty cicho siedzisz a taka miejscówkę masz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh przecież nie będziecie jeździć tak daleko, żeby kupić oponki...

poszukajcie sobie tam w waszych rejonach, przecież ci handlarze co stoją na giełdzie mają właśnie warsztaty gdzie poza giełdą handlują też tam oponami

tam gdzie ja kupiłem to miejscowość MARKLOWICE, kolo kopalni, mały warsztacik, ale opon mają nie za dużo, tylko same konkrety, żadnych łysych, tylko same fajne, i jak widzicie w dobrej cenie

SomeS 18'' tam mieli, ale niewiem czy 225, widziałem 235,255 też było, po tym rozmiarze nie patrzyłem i się nie pytałem

przyjedziecie a akurat będzie lipa bo opon mało i co...? :tongue4: dalej jeździsz wozem drabiniastym? co ze springami...?

kuurde M@rk zabiłeś mnie tym pytaniem teraz...nie pamiętam dokładnie ale ja mialem ten ori koncentrat, wymieszałem go z wodą destylowaną, no jakoś 3,5 litra napewno... a Mark powinno na zbiorniczku pisać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pucek 235 ewentualnie też może być to pójdą na tył :naughty:

dalej niestety jeżdżę na ori zawiasie... chcę zamknąć sprawę z tą dokładką narazie a potem w następnej kolejności zawias i ledy... :good:

powolutku jedno po drugim bo się nieco z kasy wysypałem :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pucek 235 ewentualnie też może być to pójdą na tył :naughty:

dalej niestety jeżdżę na ori zawiasie... chcę zamknąć sprawę z tą dokładką narazie a potem w następnej kolejności zawias i ledy... :good:

powolutku jedno po drugim bo się nieco z kasy wysypałem :disgust:

Ja mialem kiedys 235 na tyle fajnie wygladalo i auto sie prowadzilo ale to by bylo na tyle : P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...