Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem czy jutro będę młoda coś mówi ze na Igry chce iść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra panowie trza iść spać :)

Dobranoc wszystkim :hi: i do zobaczenia jutro na spociku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to napiszcie jutro czy bedziecie zebym tam sam nie kwit pod ta arena[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 23:40_________________________________________________no to jeszcze raz do widzenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 14 Maj 2009, 23:32_________________________________________________no widze proton ze dotarles

Strzelam :foch: . Musiałem trochę dłużej poczekać na wjeździe na tą drogę na Warszawę i już was nie dogoniłem, albo gdzieś zjechaliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mój referat

Gliwice pokazały klase, organizacja wsam raz, powaliliśmy kato na kolana :decayed:

ten parking zleksza maławy, na dodatek A4, A6 no i dwie panie w A3... jednym słowem mieszanka

wypad na ........ zabawy taki sobie bo, tyle drogi przejechanej a nic takiego nie było, nie wliczając seledynka, ibizy, eSy i Hondy... szkoda że Gregor miał za duże doładowanie bo pokazał by co to jest prawdziwe A4 :naughty:

ogólnie bardzo fajnie, wiemy co było źle a co dobrze zorganizowane, następnym razem się poprawimy, zakochałem się w S4..ten dźwęk!!! :kox:

droga powrotna, i jeden wielki wyścig :polew: MÓJ PARCH POSZEDŁ 215 km/h :polew: myślałem że z tłoka w jajca dostane buhahha

moje padło jednak jeszcze pare kucy ma, Królu objechany, Czester prawie, no ale to i tak dobrze mi poszło :wink4:

następnym razem u nas spocik, pokażemy jak się organizuje imprezy :)

do następnego...DOBRANOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak u was nikt do markietów nie przyjeżdża to macie potem plac na spoty :tongue4: u nas sami zakupoholicy :tongue4:

a co do dźwięku eSki to to jest eSka ze sportowym wydechem. też mi sie wydaje że ten wypad taki sobie, miało być super a już lepsza jest widoczność na 3 stawach wzdłuż lotniska i chyba nawet dłuższa jest ta prosta . ale wymyśłili to co poradzić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dotarłem cały ale dopiero teraz skończyłem sprzątać szkło z podwórka :gwizdanie: bo co drugie machniecie miotły polewali kielicha, oj ciężko widzę ten piątek...

no mnie raczej nie bedzie na spociku ale za tydzień napewno wpadne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyjezdzam do Wiednia wiec nie bedzie mnie dzisiaj napewno, ale za tydzien mysle, ze juz nic mi nie wpadnie. 3majcie sie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no misiaczki i M@rk czszególnie

pozdro dla wszystkich

co prawda pompkę wody wymieniłem już parę godzin temu ................

ale ale

są pewne zobowiązania wobec moich kolegów (nie powiem co to za służby)

i pomimo wolnego czasu nie mogłem się stawić na zlocik w kato

powodem są ważne sprawy służbowe, czyli :drunk:

no niestety najpierw obowiązki ( :beer1: ) potem przyjemności (czytaj spot)

więc tak wymiana pompki wody..............

jakieś 4 godziny (tak na lajcie z piwkiem w ręku )

ale jakby ktoś rzucił ze 200 zeta na stół ..... to dałoby radę w 2,5 godziny

i nie trzeba ściągać przedniej ściany Gregory

ale trza zdemontować chłodnice, wisko, alternator, a potem to już pestka

Tylko trza mieć NARZĘDZIA - to podstawa

bo bez dobrych narzędzi to tylko szkód można narobić

a tak wogóle M@rk jak będziesz wymieniał ten termostat to sprawdź czt wirnik pompy nie jest luźny

a sprawdzisz to w następujący sposób: po wyciągnięciu termostatu wsadź paluch do pompy i spróbuj poruszać wirnikiem

jeśli się rusza to pompa do wymiany

zresztą niebawem wstawię fotostory

(zacząłem fotki strzelać oo momentu jak miałem wszystko rozebrane)

pozdro

ubolewam że nie było mnie z wami w kato

No to czekam na fotki i kurcze w sobote chyba nie zrobie autka bo niema gdzie :(:( kolega co ma kanal idzie do roboty w sobote i pupa blada z roboty :(

A może ktoś ma czas i chęci mi pomoc z zmiana termostatu w okolicach Knurowa jakoś się do kulam do wyznaczonego miejsca :P:P

Keżor przydałby ci się zderzak z RS4 który ma większe wloty powietrza na przodzie wtedy by wyglądało ładnie i dużo powietrza by dochodziło

P.S

Mam nadzieję że zdjęcia porobione jak to Gliwice się bawią w Katowicach :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ja już wyspany :)

zlocik powiedzmy OK ( musimy coś u siebie zorganizować żeby można było sobie furkami na jakiejś prostej pośmigać , tak między sobą )

za***iście wyglądaliśmy lecąc do SK w zwartej kolumnie wszyscy razem :good:

a w drodze powrotnej jak lecieliśmy rozsypani po wszystkich pasach z prędkością sednią 200km/h to efekt był jeszcze lepszy :good: Fajnie że wszyscy dawali radę i 200 to dla nikogo nie był problem.Na takich drogach dopiero widać że (wypas, rocznik, cena furki i inne nie mają znaczenia ) tylko KUCE sie wtedy liczą i co z tego że się ma B5 95r. jak się zapitala 220 :):wink4:

Kriss - dzięki za ustawke :good:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 09:08_________________________________________________No i dzięki wszystkim za uczestnictwo w zlociku, w sumie nie mało litrów wczoraj nam poszło ( Biedny Pucek chyba i miał najdalej i na beznynce w dodatku).

No i to się nazywa zgrana ekipa :notworthy: taka ilość chętnych z Gliwickich :good: 80% naszej ekipy jechało - widać zloty Gliwickie mają już swoje korzenie :)[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 09:14_________________________________________________Pucek co do dźwięku S4 to mnie tez powalił na kolana ( nie cierpie tych buczących tuningowych wydechów ) ale ten to inna bajka - było słychać moc i na dodatek wszystko z gracją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich po wczorajszej wyprawie :hi:

jak dla mnie bylo bardzo fajnie - troche słabo z tą organizacją - szukaniem tego miejsca , ale jakoś dojechaliśmy :)

ale chyba i tak najbardziej to mi się podobała jazda do SK w szyku , hehe , ludzie mieli zdziwko , jak kogoś nagle 15 A4 gumowało lewym pasem a Pelex prawym poboczem :wink4:

Guregoru - pomysł :good: z blokowaniem pasów jak wyjeżdzaliśmy np. z BP :naughty:

:hi:

( musimy coś u siebie zorganizować żeby można było sobie furkami na jakiejś prostej pośmigać , tak między sobą )

za***iście wyglądaliśmy lecąc do SK w zwartej kolumnie wszyscy razem :good:

a w drodze powrotnej jak lecieliśmy rozsypani po wszystkich pasach z prędkością sednią 200km/h to efekt był jeszcze lepszy :good: Fajnie że wszyscy dawali radę i 200 to dla nikogo nie był problem.Na takich drogach dopiero widać że (wypas, rocznik, cena furki i inne nie mają znaczenia ) tylko KUCE sie wtedy liczą i co z tego że się ma B5 95r. jak się zapitala 220 :):wink4:

Kriss - dzięki za ustawke :good:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 09:08_________________________________________________No i dzięki wszystkim za uczestnictwo w zlociku, w sumie nie mało litrów wczoraj nam poszło ( Biedny Pucek chyba i miał najdalej i na beznynce w dodatku).

No i to się nazywa zgrana ekipa :notworthy: taka ilość chętnych z Gliwickich :good: 80% naszej ekipy jechało - widać zloty Gliwickie mają już swoje korzenie :)[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 09:14_________________________________________________Pucek co do dźwięku S4 to mnie tez powalił na kolana ( nie cierpie tych buczących tuningowych wydechów ) ale ten to inna bajka - było słychać moc i na dodatek wszystko z gracją

Mirek - również dzięki za ustawkę , wkońcu można było się z kimś sprawdzić , trzeba to koniecznie gdzieś powtórzyć !! :cool1:

No troche kilometrów wczoraj się natrzaskało (ja zrobiłem jakies 150km chyba)

co do S4 - zakochałem się :giveheart:

mnie niestety dzisiaj chyba niebędzie w Gliwicach :confused4:

ma ktoś foty ze wczoraj - ja zapomniałem aparatu , jak tak , to wrzućcie albo podeślijcie na maila :wink4:

dzisiaj rano odrazu kupiłem i dolałem oleju , powinno być juz wsyztsko ok , i wogóle PANOWIE , wielkie dzięki za zatrzymanie się , poczekanie i troskę o klubowicza w potrzebie :notworthy: :notworthy:

podsumowując - jak dla mnie wypadzik 1-wsza klasa :good: :good: + mam koszulkę ( dzieki Miron :wink4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wszyscy dochodzą do siebie powoli :kox:

Kris_kilt ja też zrobiłem koło 140 km :)

No i oczywiście dzisiaj na arenie też jestem to deklarować się kto jeszcze będzie żebym tam nie sterczał sam jak kołek :decayed:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 10:56_________________________________________________Ps. Majki chłopie trzymaj się :przebiegly: miło było Cię poznać :polew: :polew: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Elytę

bo Szarych Żuczków już wśród nas jest niewielu

ale ich też witam

Na początku kilka słów dla Majkiego

WSZYSTKIEGO DOBREGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA

a za jakiś czas zaczniesz marudzić jak 99% żonatych facetów

i w pewnych momentach swego małżeńskiego pożycia będziesz nucił słowa tej piosenki http://misiek77776.wrzuta.pl/audio/00UTPqG0rFx/baciary-_hej_kawalerowie

_________________________________________________

M@rk do wymiany termostatu nie jest potrzebny kanał :kox:

ale jest problem z dokładnym jego osadzeniem w gnieździe

ale ale ja jako stary wyjadacz (dżemu ze słoika :polew: )

powiem tak

żeby ten termostat ładnie siadł na swoim miejscu

trzeba go po prostu wkleić na silikon (taka malutka ilość, żeby nie spadał)

bo inaczej nie da się tego wsadzić, no chyba że ma się całą pompę ściągniętą

(fotostory może uda mi się jutro wrzucić )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Elytę

bo Szarych Żuczków już wśród nas jest niewielu

ale ich też witam

Na początku kilka słów dla Majkiego

WSZYSTKIEGO DOBREGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA

a za jakiś czas zaczniesz marudzić jak 99% żonatych facetów

i w pewnych momentach swego małżeńskiego pożycia będziesz nucił słowa tej piosenki http://misiek77776.wrzuta.pl/audio/00UTPqG0rFx/baciary-_hej_kawalerowie

_________________________________________________

M@rk do wymiany termostatu nie jest potrzebny kanał :kox:

ale jest problem z dokładnym jego osadzeniem w gnieździe

ale ale ja jako stary wyjadacz (dżemu ze słoika :polew: )

powiem tak

żeby ten termostat ładnie siadł na swoim miejscu

trzeba go po prostu wkleić na silikon (taka malutka ilość, żeby nie spadał)

bo inaczej nie da się tego wsadzić, no chyba że ma się całą pompę ściągniętą

(fotostory może uda mi się jutro wrzucić )

dlatego że nie jestem jakimś mgr. w tych sprawach więc wole zrobić to na kanale :P a gdybyś dał rade wrzucić te fotki szybko to bym się bardzo ucieszył :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 12:01_________________________________________________A tutaj apropo o starych Audi że dają rade :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jeszcze dziś wieczorkiem (czyli po 22)

albo jutro z rańca

te focie wstawię

teraz nie dam rady :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: ja juz po robocie pierwszy dzien jest przerombany ale juz po a co do spociku to musimy to powtorzyc bo wygladalismy zajefajnie na tej autostradzie jak do kotowic gonilismy widzieli nas moi kumple z roboty i mowili mi dzisiaj ze wyszlo to zajebicho a co do dzisiaj to bede bo chyba sie juz na dobre zarazilem audi mania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SomeS mam dla ciebie info na priv...

ta eSa była srebrna, avant no i B5...ja chyba zaczne patrzeć na B5, oleje te B6/B7 :polew: kupie eS no i kupie cinquecento 700 z LPiiiGiii i będzie wmiare tanio :naughty:

Miro, nie jest źle, aktualnie mam pół baku, zrobione 330 kilometrów więc bardzo dobry wynik, no chyba że pływak się zawiesił :polew:

mi tam raczej było szkoda tej Twojej żony, bo tak zimno w tym lesie a ona ubrana jak na lato :> pewnie nieźle Cie zj***ła :polew:

jest u nas jakieś takie miejsce na próby autkami? tak żeby nie było piesków...

u mnie te 200 to było tak wporzo jeszcze, ale ja było 210/215 to silnik miał 6 tyś obr. i ten ryk...buhehehhe chciałem Cie Prezes objechać ale nie dało rady, gdybym miał te T

Gureguru też fajnie poszedłeś... a jak wam szumiało w środku??? ja musze coś porobić z uszczelkami bo normalnie wichura :polew:

diman.. ale za szybko nie jechałeś...ile Ci poleciała ta B7?

no mnie dziś NIE BĘDZIE bo wykorzystałem limit paliwa na ten tydzień :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gureguru też fajnie poszedłeś... a jak wam szumiało w środku??? ja musze coś porobić z uszczelkami bo normalnie wichura :polew:

No ja też muszę pomyśleć coś z uszczelkami bo od 130 zaczyna lekko szumieć a 200 i powyżej to już się nie da prawie wytrzymać a jak poleciałem 230 to myślałem że mi drzwi przednie od pasażera odlecą :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...