Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

A ma ktoś z Was jakiś specyfik typu WD40 albo cos innego bo chcialem psiknąć we wtyczki od ksenona bo coś mi świruje jedna lampa.. raz działa raz nie :(

Zdecydowanie odradzam WD40 do czyszczenia styków. WD ma raczej właściwości smarujące niż przewodzące i może być, że przewodzenie będzie jeszcze gorsze. Do tego zostawi po sobie lepką powłokę na którą naklei się kurz i innego rodzaju paskudztwa. Do czyszczenia styków jedynie Contact-Spray.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

aha to dzieki, to chyba sobie zrobie wyprawe z parkingu do norauto po jakis spray do styków i zobaczymy co to da bo pierwszy raz mi sie tak dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha to dzieki, to chyba sobie zrobie wyprawe z parkingu do norauto po jakis spray do styków i zobaczymy co to da bo pierwszy raz mi sie tak dzieje

Na każdej wtyczce jest gumka, taka uszczelka i ona nie doprowadza do dostania się czegokolwiek nawet w ekstremalnych warunkach. Ja przypuszczam, że trzeba ją po prostu mocno wetknąć tak aby gumka dobrze trzymała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No furka schowana na wszelki wypadek :> Jestem ciekaw czy pierdolnie zabami na tyle by wygonic nas do forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki ja miałem ten sam problem z Xenonem nie zawsze mi sie zapalała jedna lampa ale posmarowałem pasta stykową i teraz jest dobrze ale zaznaczam od razu po posmarowaniu efektu nie było więc nie jestem pewnien co do skuteczności tego środka :naughty:

Panowie niezła burza jest to gdzie sie spotykamy ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO własnie Gregory są gumki i powinno być to w miare hermetyczne ale gadałem z gościem co sprzedaje HIDy i mówił żeby psiknąć do kazdej wtyczki cos do styków i na nowo wtyczki pozakładać, zobaczymy co to da... kumpela w robocie tez ma w corsie i od jakiegos czasu jedna lampa zapala się za 3-4 razem

Jak tam Elita gdzie sie spotykamy bo faktycznie pogoda nie za fajna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Zabrzu na.....la deszczem że aż miło do tego niezłe wichry są :JC_fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz jestem na arenie troche leje pisze z komĂłrki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gliwicach w miare spokojnie. Wieje i grzmi, deszczu tak sobie. Jak w reszcie rejnow ? [br]Dopisany: 22 Maj 2009, 17:31_________________________________________________

Ja juz jestem na arenie troche leje pisze z komĂłrki...

Krolu szacun takie poswiecenie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu na vicevice prezesa za poświęcenie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacze co mi na eu zaproponuja, ale teraz ładnie piorun strzelił, a wy lenie przyjeżdżać tu do mnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co robimy ? gdzie sie spotykamy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu coś dla ciebie:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_swap_silnika_na_130_km_i_w_koncu_awxmodalbrd195km_395nm-t22874.0.html

Ja jednak postanowiłem nie jechać dziś do was na spota, więc udanego spota życzę :wink4:

Jak ogarnę tą usterkę to wpadnę na bank!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :przebiegly:

jak tam spot , jak frekfencja dopisała ?? ja byłem koło 17 w Częstochowie - napie...ło deszczem strasznie i do tego mocno wiało , ale przed 19 jak dojechałem na lotnisko to już luzz - słoneczko :)

i jak , była ustawka na strefie na kresce ?? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Kris pośmigaliśmy sobie troszkę ale jednak za mokra nawierzchnia była dla jedno osiowców :wink4: mimo wszystko było spoko :good:

Poczytajcie sobie mój wontek nie jest długi ale na koniec dowaliłem delikatnie z Vagiem :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/b5_afn_bledne_wskazania_obrotomierza-t80210.0.html;msg894695

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu coś dla ciebie:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_swap_silnika_na_130_km_i_w_koncu_awxmodalbrd195km_395nm-t22874.0.html

Ja jednak postanowiłem nie jechać dziś do was na spota, więc udanego spota życzę :wink4:

Jak ogarnę tą usterkę to wpadnę na bank!

Fajna sprawa ale on w to władował 8000 zł ... za sam silnik... no to daj spokój + hamulce + sprzęgło i mi wyjdzie więcej niż za mojego dałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w domku...

fajna miejscówka, ogólnie dobra bo można tam robić praktycznie wszystko, to się pościgaliśmy :wink4:

Pelex, teraz to dostaniesz czerwoną kropkę do nicku, pojechałeś im :polew:

Królu...wiadomo że jak coś więcej chcesz to musisz zainwestować, ale tyle kaski bym nie wrzucił no chyba że miał bym pakier RS/S, konkretne alu, ogólnie na wypasie, a brakowało by mocy, to bym zaszalał

Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu coś dla ciebie:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_swap_silnika_na_130_km_i_w_koncu_awxmodalbrd195km_395nm-t22874.0.html

Ja jednak postanowiłem nie jechać dziś do was na spota, więc udanego spota życzę :wink4:

Jak ogarnę tą usterkę to wpadnę na bank!

Fajna sprawa ale on w to władował 8000 zł ... za sam silnik... no to daj spokój + hamulce + sprzęgło i mi wyjdzie więcej niż za mojego dałem...

Krolu ale później wrażenia z jazdy bezcenne dopóki byś sie nie przyzwyczaił do mocy :gwizdanie:

diman jak opanowałeś zdjecia i avatarki?? bo ja juz siedze i sie bawie i nawet mi coś wyszło :)

Dzieki Pucek za podpowiedz :naughty:

No miejscówa była ok, co niektórzy poszaleli, my z dimanem z racji tego że mamy silnik z wadą fabryczną :gwizdanie: nie ustawialiśmy sie na kreske bo w głowie cały czas była kontrolka ciśnienia oleju..

Pelex ale Ty ładnie te swoje wątki zaczynasz "Witam serdecznie..." :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...