Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Zastanowiła mnie etymologia słowa rezać... poszukałem na nacie i jest to albo z gwary więziennej - ciąć albo z slangu ulicznego:

1.robić coś dobrze, błyskotliwie, z polotem; robić coś zapamiętale, z uporem i determinacją

2.jeździć (szybko i głośno) samochodem lub innym pojazdem

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś jadę sprawdzić furke kumplowi - dla mnie furka miodzio ( s-line +diesel + quattro + moja navi ) to jest coś czego ja szukałem dla siebie 3 miesiące i nie znalazłem a teraz jest - zobaczymy czy igiełka czy bubel :wink4:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8877325

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś jadę sprawdzić furke kumplowi - dla mnie furka miodzio ( s-line +diesel + quattro + moja navi ) to jest coś czego ja szukałem dla siebie 3 miesiące i nie znalazłem a teraz jest - zobaczymy czy igiełka czy bubel :wink4:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8877325

Już wiem kogo poproszę jak będę dla siebie b6 szukać :gwizdanie:

Dla mnie piękna, klekot + czarna + kombi + te wyposażenie... Przebieg jest smieszny... ale w takim kraju zyjemy ...

Hmm 50 000 zł :mysli: :mysli: droga przyjemność :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogo nie drogo - gdyby kosztowała 42 tyś zł - nawet nie jechałbym oglądać - a że 50 kosztuje jest szansa że to naprawdę autko godne uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogo nie drogo - gdyby kosztowała 42 tyś zł - nawet nie jechałbym oglądać - a że 50 kosztuje jest szansa że to naprawdę autko godne uwagi

Może racja, a skąd wiesz, że to S-line ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie coś takiego bym chciał :slina: Mówiłeś że 1.9tdi z s-line i quattro jest praktycznie nie do dostania, tylko że tutaj s-line zewnetrzny jest. Piękna sztuka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogo nie drogo - gdyby kosztowała 42 tyś zł - nawet nie jechałbym oglądać - a że 50 kosztuje jest szansa że to naprawdę autko godne uwagi

Może racja, a skąd wiesz, że to S-line ?

skąd wiem :) - widzę :) i nie dosyć że ma wszystko to co mój to jeszcze ma pakiet zew. s-line.Fotki coprawda są kiepskie ale coś czuję że furacz jest OK.Dodatkowo porównując do mojego ma jeszcze tempomat i czujniki cofania, nie wiem czy ma Bose i ile poduszek oraz czy ma pakiet oświetlenie i pakiet schowek.Ni o skubaniec ma to co ja musiałem reazć ( duża navi, ciemne szybki, 18 ).

Albo kupić ją dla siebie, przełożyć Bi-xenon , ledy i DVD i śmigać :decayed:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 11:03_________________________________________________jadę o 15.00 więc o 16.00 będę już wszystko wiedział :wink4:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 11:05_________________________________________________postawię mojego obok niego i sobie porównam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wchodzi w skład zew. pakietu s-line, oprócz listewek i klepki... zderzak przedni - kratki na halogeny są takiej jakby plaster miodu jak grill w rs4 b5 - to to na przykład i co jeszcze ? "Skrzydło" na tylkniej klapie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 s-line zew. ( przedni + tylni zderzak, lotka tylnej klapy i listy drzwiowe 4 szt. )[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 11:14_________________________________________________a co do tej fury to jeszcze nie wiem ile ma szybek el.

hehehe - jeszcze tam nie dojechałem a już 2 moich kumpli jest na nią napalonych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś jadę sprawdzić furke kumplowi - dla mnie furka miodzio ( s-line +diesel + quattro + moja navi ) to jest coś czego ja szukałem dla siebie 3 miesiące i nie znalazłem a teraz jest - zobaczymy czy igiełka czy bubel :wink4:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8877325

bardzo malo ma przejechane biorac pod uwage ze jest to 2004 rok i slinik 1.9TDI

nowy projekt AUDI bedzie pokazany w tym roku

http://www.audi.pl/modele/technologia/audi-sportback-concept,n.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron nie ma trójramiennej pikowanej kiery i pikowanego drążka biegów :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie skoro już mowa o B6 to szukam A4; B6 rok 2001-2003 1.9TDI 130PS skrzynia manualna jakieś w dobrym stanie. Macie jakieś na oku może?? Dajcie znać jakby ktoś chciał sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron nie ma trójramiennej pikowanej kiery i pikowanego drążka biegów :tongue4:

niema bo kupujący zamawiając autko w salonie zamówił sobie wersję s-line w której to ten element można było sobie wybrać :

1. Kierownica sportowa 3 ramienna z pikowanej skóry oraz gałka zmiany biegów

2. Kierownica 4 ramienna wielofunkcyjna skóra gładka oraz gałka zmiany biegów

nie wychodziły 3 ramienne multifunkcyjne ani też czetroramienne pikowane ( w wersji s-line oczywiście ) :)[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 21:40_________________________________________________

Panowie skoro już mowa o B6 to szukam A4; B6 rok 2001-2003 1.9TDI 130PS skrzynia manualna jakieś w dobrym stanie. Macie jakieś na oku może?? Dajcie znać jakby ktoś chciał sprzedać.

diesla chcesz :shocked: i wyrezasz na 220 :naughty:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 21:41_________________________________________________Gregory - jaka górna granica kwotowa ?[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 21:41_________________________________________________s-line nie kupiony, nażywo nie wyglądało już wszystko tak kolorowo, autko ogólnie może i ładne ale sprzedawca ogólnie coś kręcił, troche dużo niewiadomych no i był wałnięty z przodu tylko nie do końca było jasne jak bardzo - ogólnie furke odpuściliśmy ( brak bose, 2x el.szyby, 6xpoduszka i bez pakietu schowek ) tyle odemnie :wink4:

Natomiast wracając z Bytomia weszliśmy do salonu seata jako że jest już Exeo w salonach.Weszliśmy z ciekawości i muszę przyznać bardzo pozytwnie mnie furka zaskoczyła - możecie sami ocenić w Gliwickim salonie.Ceny od 77 do 97 tyś.Wg mnie furka godna uwagi :wink4:

Mam katalog i cennik - mogę zabrać na zlota :)

I ostatnie info - na ten wekend mam mieć Lexusa IS 250 ale znowu dopiero od Soboty :disgust: ( szkoda że nie piątku ) ale za to do poniedziałku, jutro będę wiedział na 100% - jak ktoś z Knurowian jest chętny oblukać furke to można się w niedziele gdzieś zgadać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że za taką cene tego Exeo to sporo osób bedzie zaintersowanych kupnem tego autka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o zaliczkach na Urodziny Spotów kto teraz w piątek będzie na spociku niech weźmie

a kogo nie będzie to się jakoś policzymy ( :bicz::baseball:) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że za taką cene tego Exeo to sporo osób bedzie zaintersowanych kupnem tego autka :)

nawet patrząc na najwyższą cene - to naprawdę nie mało za to dostajemy - i wszystko w jakości audi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że za taką cene tego Exeo to sporo osób bedzie zaintersowanych kupnem tego autka :)

nawet patrząc na najwyższą cene - to naprawdę nie mało za to dostajemy - i wszystko w jakości audi :good:

Jak masz do przeznaczenia 100tyś to jest to interesująca oferta, ale w naszym wypadku trzeba jeszcze trochę dozbierać :> A co zacząłeś się zastanawiać nad kupnem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...