Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

moze jeszcze spia wkoncu to wolne jak by na to nie patrzec[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 13:09_________________________________________________no troche sie zaczyna kielbasic ale bedzie dobrze nie ma co sie denerwowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

ja pisałem do guru :gwizdanie: bo nie śledzi forum na bieżąco ;P

pittera będzie, keżor nie odpisał - więcej numerów nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pisałem do guru :gwizdanie: bo nie śledzi forum na bieżąco ;P

Że kto że niby ja :bicz::decayed:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 13:14_________________________________________________

niechce krakać , ale jakies groźne chmury się właśnie zebirają .....

Nie krakaj nie krakaj[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 13:14_________________________________________________Złapałem D4rka na forum puściłem mu PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie jak cos to dzwoncie albo piszcie sms'a jak bys sie cos zmienilo ja jade cos zjesc przed grilem o ile bedzie jeszcze jakias kielbasa w sklepie :mysli: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zobacze jak cos to wpadne po 16 narazie siedze u tesciowej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak pokropiło i przeszło także luzik a i problem jest bo rozpałki do grilla też nie mam to jak by ktoś mógł wziąć :)[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 13:53_________________________________________________Chociaż nie rozpałkę kupię na CPNie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja będe dziś na 16tą , pisałem wcześniej przecież ;)

a co do urodzin spotów to jak dla mnie to już są 3cie :P ale pogadam z Martą i pewnie wpadniemy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też gdzieś wstąpie do sklepiku, może coś kupie, u mnie dosyć ładnie padało, ale chwila i jest teraz bardzo ciepło :)

czyli brakuje nam kiełbachy, no i chleba, heheh ja mam tostowy jak by coś...zabiorę, a co do picia? (bez %)?

to ja powoli się zbieram, jeszcze pojeżdzę po sklepach, mam resztki paliwa więc auto mi fajnie zapitala :naughty:

aaa i zderzaka nie poprawiłem :kwasny:

no to widzimy się na arenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę ja teraz mało na forum.Jakbym wcześniej zaglądnął to też bym do was wpadł :wallbash:

Tyle z tego,że w domu też grilla miałem.Pogoda w sumie dopisała.Pozdro dla wszystkich :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po spociku...

Elyta jak zawsze nie zawiodła!

nawet deszcz nam nie przeszkodził w grillowaniu, przecież są parasole i klapy bagażnika :wink4:

a M@rk i Mirek to jak zawsze...wymówka, cóż, żeby w święto wolne od pracy nie umieć wpaść? zawsze można przyjechać z rodziną, i też byście mieli grilla w doborowym toważystwie

poVAGowali, porobili z sedanów avanty, jedni dla jednej spinki rozebrali pół tapicerki :polew: ale jednak trzeba zostać z Hansem i Hildą :polew: :polew: :polew:

nawet D4rk przyjechał z Kobietą :naughty: no noo każdy z kimś przyjechalł, tylko ja z kiełbaskami, no bo poco wozić drzewo do lasu :decayed::polew:

w drodze powrotnej musiałem udać się przez ten pełen przestępców knurów, bo jak się okazało tir nie wyrobił i wylądował na boczku :tongue4:

no to czekamy na foty...Inżynierze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tez wrocilem ta spinka to dopiero poczatek rozbierania jutro czeka mnie wiecej caly tunel do rozbiorki ale co tam w fabryce poskladali to pewnie da sie rozebrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też już w domku :) było fajnie :good: dzięki wszystkim za spota i oczywiście Krolowi za piwko :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ pelex : niezły analfabeta...

@majki : Dobre :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 23:16_________________________________________________Teraz spamujemy do 500 :gwizdanie: i co z jutrem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz do 500 spamujemy bo na nia krisu stawia a na 600 moge sie ja zadeklarowac no cza sie jakos elicie podlizac :gwizdanie: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spot jak zawsze udany, szkoda że sobie ni pojadłem :no:

no ale piwko jest także nie ma źle :kox: dzięki Krolu

no i dzięki Piterra za te wiertełka , aż se jutro wymienie zamek :evil: no i musze zrobić liste rzeczy do wyfrezowania i wytoczenia :polew:

a co do urodzin jak będe to tylko na grilla :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...