Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Krolu, mi to jedno :tongue4: a znów jakaś grupowa przejażdżka by była, i najlepiej właśnie gdyby to była ta sobota albo niedziela, chociaż niewiem czy wszystkim by to odpowiadało, więc dogadywać się[br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 12:42_________________________________________________a odnośnie skupu katalizatorow, to wujek google mi powiedział tak:

http://katalog.pf.pl/Gliwice/katalizatory-W12P0R10C-m09.html

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Miron nic się nie zmienił :decayed:

wiesz, jak mi dołożysz "trochę" to może bym kupił :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezuuuuu po obejrzeniu takich zdjęć tej RS6 żal mi będzie wsiadać do mojej B5 pomimo że dopiero ją kupiłem :confused4:

a tak w ogóle to :hi: Wam wszystkim na imie mi Marek i mam nadzieje że jak kiedyś wpadne na jakiegoś spota to nie zostane wyrzucony od razu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cena jest naprawdę dobra a te rs6 - i nawet chyba stan jest OK[br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 15:17_________________________________________________witaj Marku - odrazu nie - najpierw wykręcimy Ci co masz ciekawego w swojej furce :decayed::wink4:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 15:18_________________________________________________Pucek ja już tak mam że lubię patrzeć co mają do sprzedania ludzie u których furki kupowałem ( i tak sobie zerkam co 2 dni :polew: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah no nic ciekawego tam raczej nie ma jeszcze więc myśle że moge być spokojny :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cena jest naprawdę dobra a te rs6 - i nawet chyba stan jest OK[br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 15:17_________________________________________________witaj Marku - odrazu nie - najpierw wykręcimy Ci co masz ciekawego w swojej furce :decayed::wink4:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 15:18_________________________________________________Pucek ja już tak mam że lubię patrzeć co mają do sprzedania ludzie u których furki kupowałem ( i tak sobie zerkam co 2 dni :polew: )

ehehehheh Ty to masz serio bzika na punkcie aut :decayed:

chociaż audi maniany tak mają, bo ja też dziennie przeglądam mobile i allegro :polew: tylko że nie zmieniam fur tak często jak Ty :decayed:

Mirek a to Ty znasz nowego Kolegę? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cena jest naprawdę dobra a te rs6 - i nawet chyba stan jest OK[br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 15:17_________________________________________________witaj Marku - odrazu nie - najpierw wykręcimy Ci co masz ciekawego w swojej furce :decayed::wink4:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 15:18_________________________________________________Pucek ja już tak mam że lubię patrzeć co mają do sprzedania ludzie u których furki kupowałem ( i tak sobie zerkam co 2 dni :polew: )

jeszcze nie :decayed:

ehehehheh Ty to masz serio bzika na punkcie aut :decayed:

chociaż audi maniany tak mają, bo ja też dziennie przeglądam mobile i allegro :polew: tylko że nie zmieniam fur tak często jak Ty :decayed:

Mirek a to Ty znasz nowego Kolegę? :mysli:

[br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 15:30_________________________________________________jeszcze nie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne chodziło o zabawe w pisaniu postów na forum więc:

dzięki dzięki ;) jak już doprowadze auto do stanu używalności to już będzie pewnie sama przyjemność :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo jasne aaa i pamiętaj że AUDI SIĘ NIGDY NIE PSUJE :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie powtarzam :polew: niestety to ma 13 lat a skoro poprzedni właściciel o niego nie dbał to ktoś musi po nim poprawić wszystkie niedociągnięcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz grilla u Keżora to nie wiem :)

a KTOŚ się do kezora wybiera...? [br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 16:37_________________________________________________ciekawostka:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9306747

ta "droższa" RS6 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z wieczora :hi:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 20:13_________________________________________________Oblukajcie to sobie

http://wp.tv/i,Indyjski-czlowiek-malpa,mid,384058,klip.html?ticaid=687d4

:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...