Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Piterra a co boisz się sam wracać :afro:???

nie boję się

ale i tak c_uj

nie jadę jutro do tych kato

wszystko mi się wysrało

"... i cały ten marnotrawny plan w piz*uuuuuu ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z jeleniej gory powiem wam ze to calkiem fajne miasto troszke zesmy sobie pochodzili fajne dziolchy sie krencom :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie wypoczywaj w pracy jestem :cool1: a co do wyceny to sie opoznila o jeden dzien bo dzisiaj tam byl moj ojciec i mu powiedzieli ze system im padl i nie moze mi tego sprawdzic wiec jutro bede wiedzial co i jak ale nie omieszkam sie pochwalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda Piterra, że nie możesz :([br]Dopisany: 12 Październik 2009, 21:29_________________________________________________Kurcze Pitek tak na serio to żadna z nich jakoś szczególnie mnie nie zachwyca :confused4:

Gdyby jakaś tak konkretniej Cię zainteresowała to mogę bliżej się przyjżeć ( albo troszke uboga wersja, albo w przebieg ciężko uwierzyć, albo widzę już ogłoszenie nie aktualne i.t.p. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie o której planujecie wyjazd z Gliwic do Kato bo sobie musze jakoś dzień ustawić i moze pojade z Wami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor to nowe 3.0tfsi w S4 to może być złoty środek - coś czuje, że koniec z podnietą jeżeli chodzi o RS4

- mega przyrosty po programie :good:

- już w serii robi RS-a :shocked:

- może być dużo ekonomiczniejszy i tańszy w utrzymaniu od Rs-a

czekamy na 1 szt. na forum :)

Miron trzeba by powiedzieć- WKOŃCU bo tyle lat i ani S4; B6 nie było jakieś szybkie, a te RS4; B7 to porażka też była. Tak więc może wkońcu się doczekamy auta co będzie nowe i będzie na prawdę za***rdalać.

Ja też jutro postaram się przybyć do Kato :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18:30 zjazd na Rybnickiej ?

myślę że :good:[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 21:47_________________________________________________tak tak Gregor - to może być to :good: ............coś mam przeczucie, że będzie to nr 1 w swojej klasie i wreszcie, długooczekiwane zapierdzielające S4 ( na drodze a nie tylko na papierku ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek a o kerej wracosz do doma[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 21:50_________________________________________________z tych kato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno powiedzieć, zależy jak tam się będzie impreza rozkręcać - powiedz oco chodzi to może będę mógł konkretniej odpowiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18:30 zjazd na Rybnickiej ?

Ok najwyżej napisze do Mirona jak nie bede mógł jechać albo przyjade do Kato sam troszke później ale narazie jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jednak pojadę

a chodzi mi o to czy powrót przed 23

Piterra ja napewno bede wracał miedzy 21 a 22 to najwyżej razme pojedziem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek licze, ze jeszcze guru pojedzie, ale jak widzisz, majki nie wie na 100% guru i pittera tez. Ja jade na 100%.

Pitrra napewno przed 23 powrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jednak pojadę

a chodzi mi o to czy powrót przed 23

nie ma opcji żeby tak długo tam siedział - do 23.00 wrócimy na 100% ( przynajmniej jeżeli o mnie chodzi )[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 21:59_________________________________________________Majki jak pojedziesz z parkingu z nami to chętnie zrobię machniom - ja pojade Twoim a Ty moim :wink4: zobaczę jak te Twoje śmiga po programie i zobaczę jak moje ledy na drodze wyglądją :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...