Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Pany potwierdzi ktoś??

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-237/wysoka-temperatura-252066/index3.html#post3744781

Ktoś w aso by mi zamówił ten czujnik do pt??

---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ----------

Jak P i T to jakiś pro kit z AP lub eibah

Mam springi eibach pro kit, ale morki to dla mnie wielka niewiadoma

---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

Pany a warto kupić takie coś:

AMORTYZATORY SPORTOWE AUDI A4 95-00 KOMPLET ! (3488074775) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

czy lepiej dołożyć i kupić coś innego?? Jest coś w oklicy SZ by podjechać i kupić na miejscu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żorskie??

Nie wiem co z tą temperaturą :/

Podupcyło mi się :doh: chodziło mi o piątek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek będę na 100%
Ja Ci chyba lepiej przelew poślę, a odbiorę przy okazji...bo na dzień dzisiejszy nie widzę terminu:facepalm::wink:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek będę na 100%
Ja Ci chyba lepiej przelew poślę, a odbiorę przy okazji...bo na dzień dzisiejszy nie widzę terminu:facepalm::wink:

Spoko nie pali się

---------- Post dopisany at 07:46 ---------- Poprzedni post napisany at 07:46 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAny byłem dziś w gl w tym sklepie co ktoś wrzucał link. Do -30 idą seryjne amory. Tak powiedział sprzedawca. Komplet Kyaba ok 700zł by wyszedł. Jeśli to prawda to wrzucam na moje stare amory te springi. Wiem że to nie najlepsze rozwiązanie ale martwi mnie jak tył opadł. Jeśli na starych amorach będzie stał prosto to w tedy pomyślę o wymianie na nowe. Jeśli opadnie tył jak teraz to znaczy że springi się poszły dymać :facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAny byłem dziś w gl w tym sklepie co ktoś wrzucał link. Do -30 idą seryjne amory. Tak powiedział sprzedawca. Komplet Kyaba ok 700zł by wyszedł. Jeśli to prawda to wrzucam na moje stare amory te springi. Wiem że to nie najlepsze rozwiązanie ale martwi mnie jak tył opadł. Jeśli na starych amorach będzie stał prosto to w tedy pomyślę o wymianie na nowe. Jeśli opadnie tył jak teraz to znaczy że springi się poszły dymać :facepalm::facepalm:

Dlatego ja preferuje tylko gwint a nie jakieś półśrodki :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie gwint by załatwił problem i ustawiłbyś sobie go na taką wysokość jak chcesz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...