Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Rudi i mam nadzieję że już więcej dziś nie będziesz się witać :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

jest jedno zdjecie jak gregor drzwi otwiera :gwizdanie: zaraz mi sie przypomnialo jak padlo haslo otworz drzwi wynosimy go a on je z zawiasow wystawil :>

Ja tak po pijaku po prostu otwieram drzwi. Dlatego wychodząc z domu na imprezę zostawiam otwarte :polew:

Pucek moje zdanie znasz - gdybym na Twoim miejscu miał dziś podjąć decyzje to wybrał bym ten wariant :wink4:

http://moto.allegro.pl/item794557525_audi_vw_model_rs6_yokohama_toyo_oryginalne_fv_22.html

Jest różnica między 17 a 18" w jeździe po zakrętach, ale nie aż taka kolosalna jak między 16" a 17" Ja używam 17" bo na trasie się po prostu wygodniej jeździ, no i powiem nawet więcej. Jeżdżąc trasy na 18" felgach w B5 musiałem na prawdę uważać żeby nie wjechać w jakąś większą dziurę, bo najechanie jej powodowało bardzooooo nieprzyjemne odgłos. Na 17" tego problemu nie ma, nie było jeszcze dziury w którą bym wjechał i poczułbym że coś "dobiło" No i na 17" wogóle nie zwracam uwagi na dziury, gdzie na 18" musiałem jak cholera. Jak miałem 18" na lato, a przechodziłem na zimę 16" to czułem na prawdę wielką ulgę na dziurach. Teraz mając 17" na lato przeszedłem na 16" zima i się mocno zdziwiłem, bo komfort się o wiele nie polepszył, więc jest podobny do 17".

Tak więc ja robię trochę km i dlatego wybrałem 17" bo to na prawdę najlepszy kompromis między komfortem, a prowadzeniem i nikt sobie tego nie wymyślił, a jest to poparte realnymi doświadczeniami. No bo na 16" komfort jest jeszcze nieco większy, ale za to znacznie spadają na łeb właściwości jezdne w zakrętach itd..

Trochę wypracowanie powstało :naughty: A chciałem tylko dwa zdania napisać. Pucek odpowiedz sobie na pytanie ile robisz km rocznie i po jakich drogach i już masz odpowiedz czy 17" czy 18". Jeśli robisz poniżej 15k km rocznie i masz pociąg do lansu, a auto służy ci do jeżdżenia rekreacyjnego a nie do tras, pracy itp.. to 18" :wink4:

jeszcze patrzę po jakiś BBSach, coś podobnego do tego jak miałem na ADR ale ciężko o takie felgi

Te które miałeś w ADR były :good: Tego wzoru bym szukał :)

no i ...? kupujesz? :naughty:

oczywiście tylko i wyłącznie opcja z Q :naughty:

No nie gadaj, taki TDI 116 konne to będzie niezły zamulacz z Q na pokładzie :tongue4: Bezpieczne i nudne, a pobawić się będzie można jedynie na lodzie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dziewczyny[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 19:27_________________________________________________Gregor, co do felunku Pucka to wyrazilismy swoje zdanie i chyba wyczerpaliśmy temat w 100% ale jak go znam to jeszcze z 15 razy się zapyta na śląskich "jakie felgi wybrać" :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

To Wy już do tysiaka dobiliście :shocked: ale mam zaległości :(

Co do pucka to bez jaj ja mam w rowerze felge 26 i komfort jest ok a wy mu jakąś 18stkę każecie kupić nieładnie koledzy nieładnie :kox:

...mam nadzieje że w piątek w końcu obejrzę to twoje padło :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

To Wy już do tysiaka dobiliście :shocked: ale mam zaległości :(

Co do pucka to bez jaj ja mam w rowerze felge 26 i komfort jest ok a wy mu jakąś 18stkę każecie kupić nieładnie koledzy nieładnie :kox:

...mam nadzieje że w piątek w końcu obejrzę to twoje padło :cool1:

oooooooooo kogo widzimy - żyjesz :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Gregorego poniosło

jak milczy to milczy ale jak już to mały esej napisze

tak to jest jak się ma natchnienie lub wiedze w danej dziedzinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nioooooooo[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 20:01_________________________________________________Mirek a co z tymi zwijanymi fotami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nioooooooo

a Ty co - nie na Katowickich :decayed: dałeś im odetchnąć od tekstów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron ty nie interesuj się co i z kim i gdzie ja robię

tylko lepiej zrób te foty zwijane

zredukuje może ich ilość do 2 szt. - coś jednk niech jest na tej 1 stronie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Gregor, co do felunku Pucka to wyrazilismy swoje zdanie i chyba wyczerpaliśmy temat w 100% ale jak go znam to jeszcze z 15 razy się zapyta na śląskich "jakie felgi wybrać" :polew:

:hi: Siema!

W sumie zapomniałem się przywitać, nie pierwszy raz zresztą. To ja, ten prostak co wpada nawet się nie wita, robi zamieszanie jakieś :>

Dokładnie Miron w sumie to całe meritum wiedzy o felgach do B5. Widziałem w Galerii przed chwilą twoje fele Miron na autku od Arka, ale to nienaturalnie wygląda :shocked: o ile na żywo jeszcze nie razi oczu to na zdjęciu wygląda na maxa przesadzone, znaczy za wielkie te koła. Co potwierdza, że do B5 max 18" fele pasują, bo B5 ma po prostu za małą budę na większe kółka. B6 i B7 to już inna bajka :)

Ja wam mogę wkleić fotki jak wyglądało moje auto na 18" felach:

Co śmieszniejsze to były to identyczne felgi jakie mam teraz tylko że 18" ,a że mi się podobały to jak się zdecydowałem na 17" szukałem takich i się udało. No więc fele 18" :

myaudia4b54.jpg w746.png

myaudia4b53.jpg w746.png

myaudia4b52.jpg w746.png

myaudia4b51.jpg w746.png

Tutaj do porównania na felgach 17" :

20824938.jpg

Zdjęcia na 17" nie obrazują za bardzo felg, ale coś tam widać, że są nieco mniejsze. Auto jeszcze na ori zderzakach, ori turbo itp.. i prawie serią wydechem, poza tłumikiem końcowym i wyciętym kacie :) Miałem wtedy jeszcze wszystkie szybki ściemnione :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor fotki :good:

A co do fotek Arka - to kontrast jest niezły - tylne koło przy przednim wygląda jak z tico :decayed:[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 20:11_________________________________________________Gregor jakie opony (rozmiar) powinny być prz 17 a jakie przy 18 w B5 ? chcę coś policzyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek co z tymi foto

już są zwijane???

Pitek na chwilę obecną będzie tak - może być ?

czyli nasze logo + fota grupowa ( najbardziej aktualna )

na wiosnę sie o czymś pomyśli z furami[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 20:30_________________________________________________jak ktoś chce pooglądać większą ilość naszych fot - ma od tego osobny wątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak będziecie chcieli zupełnie coś zmienić - można obgadać na zlociku :wink4:[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 20:32_________________________________________________Brakuje coprawda kilku osób i Pelexa ale gdyby ktoś pytał zawsze można powiedzieć że to ten w kapeluszu ( pierwszy z prawej ) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki

tak może być

jest lepiej niż było

bo przewijać ten sam album z fotami przez każdą z ponad tysiąca stron to aż mnie boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...