Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

jak będę miał program i jak coś wyjdzie to się pochwalę, w tym momencie odechciewa mi się grzebania z tym autem :rolleyes:

co się stało :gwizdanie:

ja ze swojego jestem póki co zadowolony :decayed:

ty rezasz "bezinwazyjnie" samemu nic nie robisz więc jak możesz być nie zadowolony... ja spędziłem kilkanaście godzina nad 1 częścią w piwnicy - żeby było mega i się zjebało i mam dość...

wszystko co zrobiłem do tej pory zrobiłem sam , tylko Ojciec założył mi test pipa skoro mam taką możliwość i sam się zadeklarował że mi pomoże , wiec to zrobiłem w końcu jest mechanikiem od 30 lat , ale zawsze jak widzę ,że dam radę sam coś zrobić , robię sam :good:

powiadasz że ojciec założył Ci test pipe, szkoda tylko że w Twoich modach zostało to zrobione i program, więc żadna mi też radość z zrobienia czegoś konktetnego

nie ma nic lepszego jak męczyć się nad czymś sam, odpalasz, jedziesz i czujesz efekty, na tym to polega, po to to robię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

jak będę miał program i jak coś wyjdzie to się pochwalę, w tym momencie odechciewa mi się grzebania z tym autem :rolleyes:

eeee chyba mam to samo :gwizdanie: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

mi się wydaje że to ta pogoda, nie ma odpowiedniej zachęty w postawi słoneczka, fajnych i skąpo ubranych laseczek i ogólnie jakoś tak :gwizdanie:

a Patrikos, jest jak jest, nie po to wsadziłem tyle kasy żeby mieć 10 kucy więcej :disgust:

racja jak się grzebie dosyć mocno , to oczekuje się większych efektów :decayed:

ja póki co zrobiłem sobie lajtowe wzmocnienie... ale nie ukrywam ,że jak mi będzie mało i pewne sprawy przemyśle to nie pójdę dalej ... ale wtedy to już na jakieś 220KM czyli wydajniejsze turbo + fmic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz :good: ale tak bez urazy, co zrobiłeś w aucie ? :wink4:

już mi odpowiedziałeś ...

Pucek a za***iste jest to uczucie jak rezasz coś sam 10 godzin.... męczysz się i nagle przez nieznaczną pierdołkę to nie jest tak jak powinno... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz :good: ale tak bez urazy, co zrobiłeś w aucie ? :wink4:

już mi odpowiedziałeś ...

Pucek a za***iste jest to uczucie jak rezasz coś sam 10 godzin.... męczysz się i nagle przez nieznaczną pierdołkę to nie jest tak jak powinno... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Królu...noo akurat Ci powiem że wiem, wiele rzeczy robiłem i nie wychodziło, dlatego też teraz niż za coś się łapię to staram się maksymalnie dowiedzieć o wszystkich możliwych problemach :gwizdanie:

Patrikos, niestety u nas nie ma tak lekko jak w dieslach, na większą moc potrzeba sporej kasy :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek ja zrobiłem trochę modów i wymian sam:

zmiana DV na forga 007

wskaznik boost

wymiana radia

skrzynka basowa

wzmak

montaż CB

i oczywiście podstawowe czynności serwisowe :

olej +filtr

filtr powietrza

paliwa

świece

wahacz

przekaznik kierunków

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Patrikos to najbardziej możesz się szczycić tymi podstawowymi czynnościami serwisowymi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz :good: ale tak bez urazy, co zrobiłeś w aucie ? :wink4:

już mi odpowiedziałeś ...

Pucek a za***iste jest to uczucie jak rezasz coś sam 10 godzin.... męczysz się i nagle przez nieznaczną pierdołkę to nie jest tak jak powinno... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ja tak miałem przy wymianie turbo , robiłem to pierwszy raz i zajeło mi to 3 dni bo czekałem na cześci w między czasie i pod koniec ujebałem śrube z pokrywy zaworów , bo se ją chciałem dokręcić :wallbash:

lajf is brutal end ful of zasdzkas :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek ja zrobiłem trochę modów i wymian sam:

zmiana DV na forga 007

wskaznik boost

wymiana radia

skrzynka basowa

wzmak

montaż CB

i oczywiście podstawowe czynności serwisowe :

olej +filtr

filtr powietrza

paliwa

świece

wahacz

przekaznik kierunków

...

ja tymi "modami" bym się nie chwalił :wink4:

godnym pochwalenia jest wymiana DV i wyrezanie wskaźnika :wink4:

reszta to serwis i przyjemności typu radio, skrzynka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz :good: ale tak bez urazy, co zrobiłeś w aucie ? :wink4:

już mi odpowiedziałeś ...

Pucek a za***iste jest to uczucie jak rezasz coś sam 10 godzin.... męczysz się i nagle przez nieznaczną pierdołkę to nie jest tak jak powinno... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ja tak miałem przy wymianie turbo , robiłem to pierwszy raz i zajeło mi to 3 dni bo czekałem na cześci w między czasie i pod koniec ujebałem śrube z pokrywy zaworów , bo se ją chciałem dokręcić :wallbash:

lajf is brutal end ful of zasdzkas :kox:

dlatego mam narazie dola... a tak sie najarałem jak dziecko... :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli szykuje się do wymiany rozrządu :gwizdanie:

w trakcie której także będę uczestniczył :

pewnie rozbiorę cały przód

i pózniej go złoże

a samą wymianę rolek i paska zostawię już profesjonaliście , czyli ojcu , który w tygodniu robi 2-3 takie wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek ja zrobiłem trochę modów i wymian sam:

zmiana DV na forga 007

wskaznik boost

wymiana radia

skrzynka basowa

wzmak

montaż CB

i oczywiście podstawowe czynności serwisowe :

olej +filtr

filtr powietrza

paliwa

świece

wahacz

przekaznik kierunków

...

ja tymi "modami" bym się nie chwalił :wink4:

przy większości tych modów nie da sie nawet spocić :gwizdanie:

a najtrudniejszy mod z tej listy to wahacz :wink4: tylko też zależy który :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]przy większości tych modów nie da sie nawet spocić :gwizdanie:

a najtrudniejszy mod z tej listy to wahacz :wink4: tylko też zależy który :decayed:

:polew: :polew: :polew:

ja bym jeszcze dopisał - zmiana koł z letnich na zimowe i na odwrót :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]przy większości tych modów nie da sie nawet spocić :gwizdanie:

a najtrudniejszy mod z tej listy to wahacz :wink4: tylko też zależy który :decayed:

:polew: :polew: :polew:

ja bym jeszcze dopisał - zmiana koł z letnich na zimowe i na odwrót :naughty: :naughty:

no widzisz zapomniałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że nie ma co sobie skakać do gardeł, każdy za mody uważa co innego :wink4:

ja np. w ogóle się nie uważam za rezacza :)

lubię grzebać i tak też robię, takie mam hobby :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak jeszcze założyłem ringi na zegary - w trakcie czego zablokowałem immo :wallbash:

dwa dni auto stało na placu , już chciałem wzywać fachowców od dorabiania i programowania kluczy ...

ale jakoś doczytałem i sam jakoś dałem radę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wy sobie rezajcie (mniej czy więcej) a ja spadam bo rano muszę skoczyć do Bytomia

Do jutra :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wy sobie rezajcie (mniej czy więcej) a ja spadam bo rano muszę skoczyć do Bytomia

Do jutra :hi:

:hi:

Ty anty rezaczu :decayed:

Jak już to "miodzio moderatorze" :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że nie ma co sobie skakać do gardeł, każdy za mody uważa co innego :wink4:

ja np. w ogóle się nie uważam za rezacza :)

lubię grzebać i tak też robię, takie mam hobby :rolleyes:

nikt nikomu do gardeł nie skacze :wink4: ja też sie nie czuje rezaczem , jak bym sam włożył AWX'a pod mache to bym wtedy mógł tak o sobie powiedzieć , a tak to co ja tam zrobiłem :gwizdanie: leje i jeżdże można by rzec :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...