Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

oooooo a co to :mysli:

a dzis mialem jakis dziwny tel z zastrzezonego w sprawie amorkow i jakos dziwnie ta osoba o gwarancje sie pytala :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

a Prezes drąży i drąży :decayed:

Mirek, to co, jutro letnie? :kox:

no ja jeszcze nie - najpierw sprawa zacisków a narazie nie ma na to czasu i pogody :)

ja z zaciskami poczekam jeszcze, ale idą fajne temperatury więc można przerzucić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spoko ja nie mam nic do ukrycia jesli o to chodzi pytaj pytaj jak chesz,

pisałem w imieniu harry66 bo to właśnie on mi polecił wasz klub jeśli chodzi o audi a4 i forum - pisałem to juz

a styczność - to mam jak mi auto pomagał wybierac no i oczywiście forum pozatym (prosił mnie o to zebym zapytał kogos tam z zarzadu o jego konto ) to wszystko

dlaczego takie pytanie ? jakis problem ze go znam czy cosik?

nie kolego - wszystko jest OK - jak już pisałem pytałem z ciekawości - pytałem bo zarząd to też między innymi ja.

Ale nie ma tematu - do zobaczenia jutro mam nadzieje :wink4::good:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:16_________________________________________________

oooooo a co to :mysli:

a dzis mialem jakis dziwny tel z zastrzezonego w sprawie amorkow i jakos dziwnie ta osoba o gwarancje sie pytala :mysli:

dzwonię do Ciebie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a fakt widzisz to nie doczytałem ale zonk , ale co nie da sie zrobic nic z tym kontem ?

jesli to tajemnica spoko

narazie nie można nic zrobić dopiero za jakiś czas - narazie mają blokade konta na 99 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a fakt widzisz to nie doczytałem ale zonk , ale co nie da sie zrobic nic z tym kontem ?

jesli to tajemnica spoko

narazie nie można nic zrobić dopiero za jakiś czas - narazie mają blokade konta na 99 lat

:gwizdanie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoł ale ty to tak na serio mówisz? bo on serio sie pytał

tak na serio to mogą być na każdym forum - tylko nie na tym - na tym ich kariera się skończyła bez powrotnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a fakt widzisz to nie doczytałem ale zonk , ale co nie da sie zrobic nic z tym kontem ?

jesli to tajemnica spoko

narazie nie można nic zrobić dopiero za jakiś czas - narazie mają blokade konta na 99 lat

:gwizdanie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

nie śmiej się z cudzego nieszczęścia :gwizdanie:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a fakt widzisz to nie doczytałem ale zonk , ale co nie da sie zrobic nic z tym kontem ?

jesli to tajemnica spoko

narazie nie można nic zrobić dopiero za jakiś czas - narazie mają blokade konta na 99 lat

:gwizdanie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

nie śmiej się z cudzego nieszczęścia :gwizdanie:

:polew:

nie no jasne sorry :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazik - na zakończenie tematu - jako, że nie mają i nie będą mieli prawa wstępu na to forum proponuję więcej nie poruszać tematu tych osób - z góry dzięki za akceptacje mojej propozycji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoł ale ty to tak na serio mówisz? bo on serio sie pytał

tak na serio to mogą być na każdym forum - tylko nie na tym - na tym ich kariera się skończyła bez powrotnie :wink4:

oj to ty tak na serio no nic przekaze mu i tyle - co tam bede sie mieszał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz niech Arek wklei jakieś laski dla zmiany tematu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazik - na zakończenie tematu - jako, że nie mają i nie będą mieli prawa wstępu na to forum proponuję więcej nie poruszać tematu tych osób - z góry dzięki za akceptacje mojej propozycji :wink4:

co za terror :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:38_________________________________________________zaczynam sie bac tego forum :embarrassed:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:39_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoł ale ty to tak na serio mówisz? bo on serio sie pytał

tak na serio to mogą być na każdym forum - tylko nie na tym - na tym ich kariera się skończyła bez powrotnie :wink4:

oj to ty tak na serio no nic przekaze mu i tyle - co tam bede sie mieszał

pierwsza słuszna decyzja :good:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:40_________________________________________________

nie ma problemu dzieki

wpadaj w piątek - zrobimy porównanie V6 diesel & V6 benzin :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi: Siema wszystkim Pucek Gratki wyniku :wink4: Pewnie nasze furki teraz podobnie smigaja ja jeszcze mysle teraz od Tipe i Coolerze pozyjemy zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi: Siema Pucek Gratki wyniku :wink4: Pewnie nasz furki teraz podobnie smigaja ja jeszcze mysle teraz od Tipe i Coolerze pozyjemy zobaczymy

Egon - Puckowi to zapitala jak Twój na ręcznym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi: Siema Pucek Gratki wyniku :wink4: Pewnie nasz furki teraz podobnie smigaja ja jeszcze mysle teraz od Tipe i Coolerze pozyjemy zobaczymy

Egon - Puckowi to zapitala jak Twój na ręcznym :decayed:

heh ja nienarzekam swiece wymienilem i tez teraz lepiej chodzi mi wystarczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi: Siema Pucek Gratki wyniku :wink4: Pewnie nasz furki teraz podobnie smigaja ja jeszcze mysle teraz od Tipe i Coolerze pozyjemy zobaczymy

cooler załóż bo inaczej będę Cie objeżdżał - latem :decayed:

TIP, czy ja wiem czy to coś dało? może tak, może nie :gwizdanie:

no i dzięki :)

Ps. Patryk mówił że takie AEB jak Twoje można znaleźć w 1/100 aut :gwizdanie: więc czuj się dumny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...