Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Chlopaki nie wiem czy sie jakos specjalnie szykujecie na przyjecie eqipy z rybnika :gwizdanie: ale bedzie nas sporo w piatek :decayed:

jasne że tak - w związku z Waszym przyjazdem nastąpiło dużo zmian.

Jedna z nich to taka że zlot zacznie się o 18.00 i trawł będzie do 18.30 :decayed:

nie za długo jak na pierwszy raz, bo jeszcze może ja wpadnę :polew: :polew:

aha

Dzień dobry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki nie wiem czy sie jakos specjalnie szykujecie na przyjecie eqipy z rybnika :gwizdanie: ale bedzie nas sporo w piatek :decayed:

jasne że tak - w związku z Waszym przyjazdem nastąpiło dużo zmian.

Jedna z nich to taka że zlot zacznie się o 18.00 i trawł będzie do 18.30 :decayed:

A mi się coś tam o uszy obiło że przekroczyli setną stronę i ktoś tam miał stawiać browara na spocie a że nasz spot jest wcześniej to mamy rozumieć że ten browar u nas będzie :decayed:

ha ha ha, chcesz piwo to wpadniesz do nas na spota w niedziele :cool1:

a mialem ci podziekowac za pomoc w spamowaniu :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 18:04_________________________________________________zapomnialem o kapeluszu :wallbash:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ziomale :hi: .... gonie tate dimana - zaciążyłem :ad: :ad: :ad: :ad: :ad:

5y tydzień :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

:hi: beret

no to odliczaj bo termin urodzin będzie twoim ostatnim dniem spotowania :tongue4:

mysle ze niebędzie tak zle :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ziomale :hi: .... gonie tate dimana - zaciążyłem :ad: :ad: :ad: :ad: :ad:

5y tydzień :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

gratulacje !!!!!!!!!!!!!

będziecie teraz z DIMANEM mieli dużo wspólnych tematów do omówienia :gwizdanie: :gwizdanie:

:yes2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ziomale :hi: .... gonie tate dimana - zaciążyłem :ad: :ad: :ad: :ad: :ad:

5y tydzień :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

Czyli jednak.. ja sie pochwale tylko że wiedziałem jako pierwszy z klubu... :decayed: :decayed: :decayed: oczywiście zaraz po buliku a więc :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ziomale :hi: .... gonie tate dimana - zaciążyłem :ad: :ad: :ad: :ad: :ad:

5y tydzień :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

aaa to dlatego mnie bajerowałeś na gg, chciałeś żebym odpisał i wtedy byś opierdolił swoją, że pisze z jakimiś kolesiem i że to pewni on jest ojcem dziecka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

GRATULACJE JEBAKA :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:drunk::drinks::drunk::drinks::drunk::drinks::drunk::drinks::drunk::drinks::drunk::drinks::drunk::drinks::drunk::drinks::drunk::drinks::drunk::drinks::drunk::drinks::drunk::drinks::drunk::drinks::drunk::drinks::drunk::drinks::drunk::drinks:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 18:47_________________________________________________

:hi: ziomale :hi: .... gonie tate dimana - zaciążyłem :ad: :ad: :ad: :ad: :ad:

5y tydzień :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

aaa to dlatego mnie bajerowałeś na gg, chciałeś żebym odpisał i wtedy byś opierdolił swoją, że pisze z jakimiś kolesiem i że to pewni on jest ojcem dziecka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no i mnie rozgryzłeś :tongue4:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 18:48_________________________________________________Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeecccceeeeee :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: zachacze po 22;00 ale i tak bede pił dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...