Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Gwint ładny fakt, no felgi są wieśniacko-paskudne (wg. mnie) No kolorek ... zieleń butelkowa... :sick3:

jak chodzi o S-ke to taka mi sie sni:

http://otomoto.pl/audi-s4-2-7-2-7-biturbo-C9006753.html

Chodzi o wyglad zew. przepiękna seria, chyba nie ma nic pięknijeszego i nie trzeba nic zmieniać, no chyba, że chce się mieć lep na blachary... [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 09:04_________________________________________________S4 z gazem - też bym musiał wyrazić bardzo krytyczną opinię na ten temat więc się powstrzymam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Avant ladny ale ja wole sedany ( takim avantem ktos przyjezdza na spoty do Katowic jak dobrze pamietam tez S4 ) tylko strasznie te skory popekane jak na 174 tys km.

haha a co masz do gazu ? gaz dziala tylko wtedy jak jezdzisz spokojnie w momencie szybszego przyspieszanie automatycznie przelancza sie na benzyne wiec nie doczuwasz start w mocy. I jeździsz taniej zamiast placic za 12 litrow paliwa to placisz za 15 l gazu :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Miron, Krolu Mark i Gracjan :hi:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 09:11_________________________________________________Krolu zgadzam się z tobą po części tzn autko ładne niskie fajny zderzak ale te felgi :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avant ladny ale ja wole sedany ( takim avantem ktos przyjezdza na spoty do Katowic jak dobrze pamietam tez S4 ) tylko strasznie te skory popekane jak na 174 tys km

No to w sedanach faktycznie nie ma wyboru... jest jeszcze tylko żółty... A co do Katowic to jeżdzi na spoty taka s4 i dla mnie wygląda lepiej niż nie jendo b6 i b7... (oprócz b6 od Mirona... pozdrawiam prezesa :decayed:)

Bardzo bym chciał taką S4 ale chyba ze względów ekonomicznych bedzie AWX 131 KM ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Katowic to jeżdzi na spoty taka s4 i dla mnie wygląda lepiej niż nie jendo b6 i b7... (oprócz b6 od Mirona... pozdrawiam prezesa :decayed:)

:polew: :polew:

:hi: Mark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A ty co się tak wazelinujesz Mirona tu nie ma :mysli: Chcesz jego kiełbaskę ? :polew: :polew: :polew: (z grilla oczywiscie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kto tu się wazelinuje do Prezesa :tongue4:

(oprócz b6 od Mirona... pozdrawiam prezesa :decayed:)

:tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest złe to S4. Wygląda ładnie, ładnie idzie....Mógłbym takie mieć do szkoły :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiem ze Miron jest tutaj guru

No raczej nie (choć w innym znaczeniu to tak) eh Mark jak ty coś napiszesz to nijak nie da się zinterpretować no :kox::evil:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 09:21_________________________________________________

Nie jest złe to S4. Wygląda ładnie, ładnie idzie....Mógłbym takie mieć do szkoły :tongue4:

Powoził byś koleżanki co :evil::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiem ze Miron jest tutaj guru

No raczej nie (choć w innym znaczeniu to tak) eh Mark jak ty coś napiszesz to nijak nie da się zinterpretować no :kox::evil:

mialo byc ja zamiast jak :P i czemu jeszcze placzacego z smiechu emoniaka nie pokazales :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Miron :hi: :> :polew:

Miron byłeś na Poznańskich :?: bo znowu krzywa akcja była i tym razem Vario ucierpiał :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok Krolu - załatwiłeś sobie - nie będę do Ciebie strzelał w sobote :polew:

Mark - 12l to chyba na autostradzie przy 90 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kto tu się wazelinuje do Prezesa :tongue4:

(oprócz b6 od Mirona... pozdrawiam prezesa :decayed:)

:tongue4: :tongue4:

:kox: ironia znacie takie coś??

90% moich wypowiedzi tutaj są czymś takim nasycone :naughty:

A Miron nie jest dla mnie żadnym guru, sam wczoraj napisał, że moje auto lepiej jedzie (smrodem co prawda ale zawsze :decayed:) a jego :PB98: nic nie znaczy dla moich żadnych krwy koni.. :naughty:

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:

Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

aaaaaaaaaaaaaaaa

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:

Uwaga - podczas pisania wysłano 4 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sie najbardziej ciągnie :thumbdown: Ale jeszcze tylko 14 miesięcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok Krolu - załatwiłeś sobie - nie będę do Ciebie strzelał w sobote :polew:

Mark - 12l to chyba na autostradzie przy 90 km/h

miron 15 to biora B6 S4 kolega mial S6 2003 roku i srednie spalanie mial 16 l .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...