Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Tomku ta nokia 300 mi po prostu nie leży. szukam tej 6500 classic bo jest super i bateria trzyma ponad tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Tomku ta nokia 300 mi po prostu nie leży. szukam tej 6500 classic bo jest super i bateria trzyma ponad tydzień.

Jak dasz 300zł to Ci załatwię od teściowej :decayed: a jej dam tą Nokię 300 :wink:

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

:doh: a sorki, ona ma 6300 :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie na 6500 to chodzi po ok 200 zl i jest ich mało ... najblizej sosnowiec nowa na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za spota wczorajszego. :notworthy:

musiałem wstać o 5 rano by podjechać do pracy więc odpuściłem kebaba ... ale za to o 11 wystartowałem do Elbląga i średnia z trasy 102 km/h (~600km) - zużycie ... 4 litry spryskiwacza :oczko:

kto wie może do zobaczenia w Bukowinie ... lub w Zwardoniu

Miło było poznać :thumbup1: Jak będe rezał to o czym gadaliśmy, to sie odezwe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za spota wczorajszego. :notworthy:

musiałem wstać o 5 rano by podjechać do pracy więc odpuściłem kebaba ... ale za to o 11 wystartowałem do Elbląga i średnia z trasy 102 km/h (~600km) - zużycie ... 4 litry spryskiwacza :oczko:

kto wie może do zobaczenia w Bukowinie ... lub w Zwardoniu

Miło było poznać :thumbup1: Jak będe rezał to o czym gadaliśmy, to sie odezwe :wink:

Spoko ... daj znać to ci podpowiem parę rzeczy np. byś potem 2-3x nie rozbierał tunelu

Zbieraj graty (spr. antenę na dachu czy to tylko GSM czy GSM+GPS - czaki ma ich trochę)

Tak w ogóle to podepnij VCDS i zobacz co u ciebie siedzi bo jak masz antenę na dachu to jest/był telefon fabryczny i może masz BT (często jakiś prostszy model pod concerta II), ale obudowa, mikrofon i okablowanie jest, kupujesz moduł Q lub H + mała modyfikacja w kabelkach odnośnie mikrofonu i będzie chodzić pod RNS-E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

W nawiazaniu do wczorajszej rozmowy chyba zapodam cos takiego

ANTENA CB PRESIDENT MISSOURI Guma + Folia ochronna (2848531086) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

I wtedy żaden podziemny parking mi nie bedzie straszny i antena bedzie non stop na aucie.

miałem taką antenę ale musisz ją zawsze chować jak wychodzisz na dłużej niż 2 min - bardzo chodliwy towar mi jebneli taką dosłownie w 3 min zdążyłem wejść do sklepu zapytać o jedną rzecz wróciłem i sam kabel wisiał :facepalm: teraz mam taką samą tylko że jakiś zamiennik i powiem szczerze zero różnicy dokładnie to samo co oryginał :whistling: a koszt nie 200 a 70 zł :decayed:

---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

a to jest nowa ? o f*ck ale one potaniały :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:
W nawiazaniu do wczorajszej rozmowy chyba zapodam cos takiego

ANTENA CB PRESIDENT MISSOURI Guma + Folia ochronna (2848531086) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

I wtedy żaden podziemny parking mi nie bedzie straszny i antena bedzie non stop na aucie.

miałem taką antenę ale musisz ją zawsze chować jak wychodzisz na dłużej niż 2 min - bardzo chodliwy towar mi jebneli taką dosłownie w 3 min zdążyłem wejść do sklepu zapytać o jedną rzecz wróciłem i sam kabel wisiał :facepalm: teraz mam taką samą tylko że jakiś zamiennik i powiem szczerze zero różnicy dokładnie to samo co oryginał :whistling: a koszt nie 200 a 70 zł :decayed:

---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

a to jest nowa ? o f*ck ale one potaniały :shock3:

To jest ORI ... potaniały o połowe .... dlatego warto kupić jedna i druga na zapas ... :wink:

---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ----------

Ta antena jest lepsza od SIRIO AS 100?

Powiem Ci tak ...

Miałem już sirio 100

miałem srio ml 145

miałem presidenta

miałem sunkera ... W sumie było bez róznicy w odbiorze zawsze czysto i wyraźnie ... ale ten president ma 72 cm więc wszędzie się z nim wjedzie dlatego chce ja kupić a radio mam presidenta Harry 3 ASC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...