Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

muszę przyznać, że nawet nieźle to wygląda pomimo, że byłem sceptycznie nastawiony do tych felg

te wypolerowane ,kawałki felg pasują do obramówek szyb :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet te padło wyglada na zywo pewnie robi wieksza robote :decayed: Miron zawsze Cie moge tym twoim padlem odwiesc do Mardi i przyjechac po Ciebie:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto dzisiaj będzie? chyba nikt :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto dzisiaj będzie? chyba nikt :whistling:

Ja niemam transportu:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy jechać, mam w sumie co robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedze w robocie a co do mojej zazrości i mironowych felg to pwnie na żywo dużo lepszy efekt ... a fotki to wiadomo fotki ... ale pomalowane na biało by były mega ... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedze w robocie a co do mojej zazrości i mironowych felg to pwnie na żywo dużo lepszy efekt ... a fotki to wiadomo fotki ... ale pomalowane na biało by były mega ... :decayed:

Właśnie wydaje mi się że idealnie pasuje w tym kolorze co jest teraz, ale to tylko moje skromne zdanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukalem kogos do poscigania sie jakas godzine temu ale nikt sie nie nawinal w SG :P

Sent from my domofon using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukalem kogos do poscigania sie jakas godzine temu ale nikt sie nie nawinal w SG :P

Sent from my domofon using Tapatalk

Za późno, o 19.00 pod forum był Guru, on na pewno by się pościgał. Taki szatan z niego że ho ho :whistling:

Jeszcze dodam że uczył się od Kena Blocka upalać furacza więc nie wiem jak by tam wypadły Twoje szanse z nim :wink:

PS: zapomniałem dodać że uczył się na youtube

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz proszę Cię...........................................Kena i Gurego łączy jedno................

jedynie to................................

,

że ............................

obaj jeżdżą benzyniakami :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiejcie się z Gluta bo jest mistrzem w swojej klasie ... klasie nie mycia auta ... a potem sie dziwić że laski nie ma ... jajka też pewnie podmywa raz w roku ... bo po co myć co chwile jak znowu się spoci ... a gumowej lambadziarze to akurat nie przeszkadza.... :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiejcie się z Gluta bo jest mistrzem w swojej klasie ... klasie nie mycia auta ... a potem sie dziwić że laski nie ma ... jajka też pewnie podmywa raz w roku ... bo po co myć co chwile jak znowu się spoci ... a gumowej lambadziarze to akurat nie przeszkadza.... :grin::grin::grin:

Nie no teraz to było okrutne :doh:

On nie myje tylko raz do roku święci, już niedługo i znowu będą pokropione :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukalem kogos do poscigania sie jakas godzine temu ale nikt sie nie nawinal w SG :P

Sent from my domofon using Tapatalk

słabo szukałeś.......:whistling:..................kręciłem się po A1 i A4.....ale nikogo chętnego nie było :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bym teraz kebaba opitolił po cięzkim tygodniu ... a mam tylko browary ... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajesz na A1 ,lecisz na Świerklany ,potem na Wodzisław.....od teraz za 40 minut spotkanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajesz na A1 ,lecisz na Świerklany ,potem na Wodzisław.....od teraz za 40 minut spotkanie :wink:

Artur, nie kuś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...