Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Elo :hi:

Ja mam 2 zmiany więc odpadam ... może wpadne w przyszłym tygodniu.

Czyli Artur dzisiaj będzie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

wyślijcie chłopakowi współrzędne do trafienia i opiszcie miejsca ,gdzie się przeważnie stoi gada ,a potem jada....bo musi wiedzieć ,gdzie się spotujecie.....

Z tego co czytam to sam dzisiaj tam Bartek będzie :grin:

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:59 ----------

Elo :hi:

Ja mam 2 zmiany więc odpadam ... może wpadne w przyszłym tygodniu.

Czyli Artur dzisiaj będzie :grin:

Nie....jak go nie ma to nie jade.....stęskniłem się za jego krągłym ryjkiem :grin:

Poza tym auta nie myłeś......przynajmniej nic nie czytałem o tym ....więc nic nowego /ciekawego nie zobaczę....,a Ty....no cóż .....są pewne granice....:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo :hi:

Ja mam 2 zmiany więc odpadam ... może wpadne w przyszłym tygodniu.

Czyli Artur dzisiaj będzie :grin:

Nie....jak go nie ma to nie jade.....stęskniłem się za jego krągłym ryjkiem :grin:

:polew:

---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ----------

Poza tym auta nie myłeś......przynajmniej nic nie czytałem o tym ....więc nic nowego /ciekawego nie zobaczę....,a Ty....no cóż .....są pewne granice....:decayed:

Tak a jak dzwoniłeś do mnie czy możesz wpaść na noc a ja nie chciałem się zgodzić bo starałem się wytłumaczyć, że ja nie z "tych" to mówiłeś co innego...

Czekaj jak to było...

Coś w stylu "Nie musisz mi płacić mogę Ci wymyć auto"

:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cycu ......nie zrozumieliśmy się najwidoczniej.........

Jak pytałem ,czy coś byśmy nie ciachnęli ....to chodziło mi o jakąś butelczynę w litrażu 0,5-0,75....,a Ty poleciałeś do pokoju brata i chciałeś jego kota...kastrować........hmmm......zupełnie o coś innego jak widzisz mi chodziło.....

:sarcastic:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cycu ......nie zrozumieliśmy się najwidoczniej.........

Jak pytałem ,czy coś byśmy nie ciachnęli ....to chodziło mi o jakąś butelczynę w litrażu 0,5-0,75....,a Ty poleciałeś do pokoju brata i chciałeś jego kota...kastrować........hmmm......zupełnie o coś innego jak widzisz mi chodziło.....

:sarcastic:

:grin:

Ah no widzisz. Tak długo Cię znam, że już biednego kotka chciałem uchronić przed twoją wizytą bo nie wiadomo co byś z nim zrobił :decayed: Mój błąd sorry :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dziś mnie na zlocie nie będzie bo mam imprezę firmową w Mardi Gras

i pytanie

Potrzebuję się dostać do SG na ok 19.00 - ktoś może leci w podobnych godzinach do gliwic żebym się mógł zabrać ? - wcześniej ciut też oczywiście wchodzi w grę - dostosuję się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc sam rozumiesz.....nie rozumiemy się....nie dogadujemy......nic z tego w takim razie nie będzie....

..:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc sam rozumiesz.....nie rozumiemy się....nie dogadujemy......nic z tego w takim razie nie będzie....

..:polew:

No wreszcie to zrozumiałeś :decayed: Czyli już nie będzie żadnych "dziwnych" telefonów z Twojej strony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dziś mnie na zlocie nie będzie bo mam imprezę firmową w Mardi Gras

i pytanie

Potrzebuję się dostać do SG na ok 19.00 - ktoś może leci w podobnych godzinach do gliwic żebym się mógł zabrać ? - wcześniej ciut też oczywiście wchodzi w grę - dostosuję się

Koło 16 bede wiedzial ,czy na SG polece ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda mega za***iście :good:

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

Mirek czemu ty jak wyrezasz coś w aucie to wszystkie zdjęcia masz pod Urzędem Miasta Knurów :eusathink: Jeździsz robić zmiany w dowodzie rejestracyjnym co zmodziłeś czy jak :grin: "Dzień dobry. Dzisiaj zmieniłem felgi. Możecie wbić model nowych w dowód" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda mega za***iście :good:

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

Mirek czemu ty jak wyrezasz coś w aucie to wszystkie zdjęcia masz pod Urzędem Miasta Knurów :eusathink: Jeździsz robić zmiany w dowodzie rejestracyjnym co zmodziłeś czy jak :grin: "Dzień dobry. Dzisiaj zmieniłem felgi. Możecie wbić model nowych w dowód" :grin:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek papiery już masz? Bo czekam na maila :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja twierdzę, że to jest kwestia gustu:wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja twierdzę, że to jest kwestia gustu:wink:.

zaraz mi sie oberwie, że ktoś kto ma 17-stki u siebie, nie ma gustu heheheh :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko maniek - każda uwaga jest cenna - poprzednia felga była na tyle za***ista że teraz ciężko o szok wyglądowy - pozytywny - bo poprzeczka byłą wysoko podniesiona - będzie gleba będzie groźnie i taki efekt miał być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...