Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Niekomentuje bo zas bedzie.... a pucek tego nie ukrywa ze dal auto Ani i jej nie pyklo... a nie powiesz mi ze na glebie - 100 sie tak normalnie jezdzi....
miskę i urwiesz nawet w swoim seacie:wink: ...jejku Ewce też nie pykło raz...:smiley:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Niekomentuje bo zas bedzie.... a pucek tego nie ukrywa ze dal auto Ani i jej nie pyklo... a nie powiesz mi ze na glebie - 100 sie tak normalnie jezdzi....

Przynajmniej poprawiłem sobie wjazd :grin: i wyczyściłem pompę oleju :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekomentuje bo zas bedzie.... a pucek tego nie ukrywa ze dal auto Ani i jej nie pyklo... a nie powiesz mi ze na glebie - 100 sie tak normalnie jezdzi....

Przynajmniej poprawiłem sobie wjazd :grin: i wyczyściłem pompę oleju :polew:

a przy okazji wymieniłem zimer na wale...:grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ, ja nie mówię że jest jakoś bardzo twardo ale jednak trochę komfortu powinno być, po drugie strasznie bym się męczył uważając na każdy kamyczek czy nie zahaczy o podwozie. U siebie mam tak fajnie że corsą haczę o przedni zderzak, więc nie mów że Twoim tam byś wjechał. Ci co byli to widzieli. Najlepsza by była terenówka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ, ja nie mówię że jest jakoś bardzo twardo ale jednak trochę komfortu powinno być, po drugie strasznie bym się męczył uważając na każdy kamyczek czy nie zahaczy o podwozie. U siebie mam tak fajnie że corsą haczę o przedni zderzak, więc nie mów że Twoim tam byś wjechał. Ci co byli to widzieli. Najlepsza by była terenówka :grin:
komfort to masz na 1BA, u mnie gwint pod względem twardości jest jak na 1BE może kapka twardziej:wink:. A kamyczki niech sobie latają po podwoziu:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi te wasze zglebione auta... wjade po dziurach pod blok zaparkuje tak jak sie parkuje na blokach i jestescie poplakani... miron mial b5 na glebie to sie moze wypowiedziec....:wink: ja czuje roznice nawet -40 a -15 ale wiem ja mam seata...:wink:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Polko albo daj auto ojcu niech zrobi 50 km i zobaczymy...:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego gleba nie jest dla każdego, jak masz takie wysokie krawężniki to sobie air wsadz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ, ja nie mówię że jest jakoś bardzo twardo ale jednak trochę komfortu powinno być, po drugie strasznie bym się męczył uważając na każdy kamyczek czy nie zahaczy o podwozie. U siebie mam tak fajnie że corsą haczę o przedni zderzak, więc nie mów że Twoim tam byś wjechał. Ci co byli to widzieli. Najlepsza by była terenówka :grin:
komfort to masz na 1BA, u mnie gwint pod względem twardości jest jak na 1BE może kapka twardziej:wink:. A kamyczki niech sobie latają po podwoziu:decayed:

Nie wiem czy tylko u mnie ale na 1BA też nie miałem komfortu, ostatnio jechałem właśnie C5 z tym hydropneumatycznym zawiasem i tam był komfort :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko też zależne od auta - to co mi się mega w B8 podoba to że masz autko niby obniżone - koła ładnie na równo z nadkolami a przód w miarę normalnie wysoko że żaden problem z użytkowaniem

Zaś np. w C2 u Doroty - między błotniki a koła można by głowę wsadzić i by się wydawało że trzeba by zawias -100 - a jak się z przodu popatrzy no nawet teraz przy takiej kozie przedni zderzak bardzo nisko schodzi - przy obniżonym zawiasie to chyba totalnie nigdzie nie dało by się zaparkować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi te wasze zglebione auta... wjade po dziurach pod blok zaparkuje tak jak sie parkuje na blokach i jestescie poplakani... miron mial b5 na glebie to sie moze wypowiedziec....:wink: ja czuje roznice nawet -40 a -15 ale wiem ja mam seata...:wink:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Polko albo daj auto ojcu niech zrobi 50 km i zobaczymy...:polew:

Mario jak Ty pierdzielisz farmazony:facepalm:

Przecież tata jeździ moim autem...wracał z Poznania piździ wiochami i nic nie urwał...i nawet powiedział że za***iście mu się jechało... Ewka na codzień jeździ i to naszą drogą...spytaj się ludzi co byli u mnie na jakim zadupiu mieszkam... Trzeba uważać...a jakbym chciał popierdzielać po dziurach to bym se dżipa kupił:grin:

a pod bloki też jeździmy:decayed:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

Grześ, ja nie mówię że jest jakoś bardzo twardo ale jednak trochę komfortu powinno być, po drugie strasznie bym się męczył uważając na każdy kamyczek czy nie zahaczy o podwozie. U siebie mam tak fajnie że corsą haczę o przedni zderzak, więc nie mów że Twoim tam byś wjechał. Ci co byli to widzieli. Najlepsza by była terenówka :grin:
komfort to masz na 1BA, u mnie gwint pod względem twardości jest jak na 1BE może kapka twardziej:wink:. A kamyczki niech sobie latają po podwoziu:decayed:

Nie wiem czy tylko u mnie ale na 1BA też nie miałem komfortu, ostatnio jechałem właśnie C5 z tym hydropneumatycznym zawiasem i tam był komfort :slina:

jechałem na wesele cytrynką C5 z takim zawieszeniem:kox:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

wszystko też zależne od auta - to co mi się mega w B8 podoba to że masz autko niby obniżone - koła ładnie na równo z nadkolami a przód w miarę normalnie wysoko że żaden problem z użytkowaniem

Zaś np. w C2 u Doroty - między błotniki a koła można by głowę wsadzić i by się wydawało że trzeba by zawias -100 - a jak się z przodu popatrzy no nawet teraz przy takiej kozie przedni zderzak bardzo nisko schodzi - przy obniżonym zawiasie to chyba totalnie nigdzie nie dało by się zaparkować

dokładnie w 1.9tdi miskę mam o wiele wyżej i schowaną że pierwsze co bym urwał to rozpórkę z dołu, potem dół pasa przedniego i na końcu miska :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem ja na -40 mialem serio miske bardzo nisko... zderzaki byly ok od ziemi ale miska byla niziutko... rozwalilem oslony wszystkie jakie byly... :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:doh: chyba się starzeję, że mi się to podoba. Kiedyś jechał S-klasą, też z podobnym zawiasem i stwierdziłem że jeszcze nie nadszedł czas. Ostatnio coraz bardziej mi się to podoba. Chyba że A8 :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem kilkoma B5 na gwincie i w żadnym o komforcie nie było mowy.... :naughty: taka moja krótka opinia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem ja na -40 mialem serio miske bardzo nisko... zderzaki byly ok od ziemi ale miska byla niziutko... rozwalilem oslony wszystkie jakie byly... :doh:
właśnie to jest to że seaty czy golfy, bory...pierwsze co idzie to miska... U mnie w najniższym punkcie jest 6cm dekielki od sanek a miska jest 13cm od ziemi, więc sam widzisz:wink:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem kilkoma B5 na gwincie i w żadnym o komforcie nie było mowy.... :naughty: taka moja krótka opinia :wink:

apiekne krotkie i prawdziwe podsumowanie....:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z wieczora

Maniek gratki felg w koncu jakis meski rozmar :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z wieczora

Maniek gratki felg w koncu jakis meski rozmar :decayed:

Springi założone? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem kilkoma B5 na gwincie i w żadnym o komforcie nie było mowy.... :naughty: taka moja krótka opinia :wink:

apiekne krotkie i prawdziwe podsumowanie....:decayed:

:grin::grin:ja jeźdzę serią, więc jak nie umie za***rdalać to niech chociaż wygląda:grin::grin:

...jak będę chciał namiastkę komfortu to se kupię terenowe autko:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z wieczora

Maniek gratki felg w koncu jakis meski rozmar :decayed:

Springi założone? :naughty:

lewa strona :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...