Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

ATE bym nie brał....pokrzywilem tarczę...

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

może klocek być ciut za twardy ale mimo wszystko jak cos to zwykle trw i wio

---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ----------

Do tego klocek miękki ..jakiś ferodo 2500 i będzie gut na jazdę codzienną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Jechałem kilkoma B5 na gwincie i w żadnym o komforcie nie było mowy.... :naughty: taka moja krótka opinia :wink:

Stasiu, Tomasz twierdzi ze mam miekki gwint, wiec moze tu by sie znalazlo :)

Ogolnie ,jak zalozylismy z Grzeskiem go i potem trasa do BT to do dzis jestem zadowolony, 1BE to nie jest (a ostatnio jechalem od Zibola i masakra, jak to sie kiwa), takze mozna znalezc jakies optimum.

Ja juz swojej nizej nie klade, bo po prostu nie wjade do garazu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images42.fotosik.pl/858/8ade68653d40fca2.jpg

szału na fotkach nie ma, ale na żywo wygląda dobrze, teraz czekam aż przyjdą dystanse :decayed:

Seba, tu masz na fotce, na tyle te moje dystanse? Wyglada elegancko :naughty:

Tak tak, te Twoje, wygląda na żywo elegancko :decayed: jak będziesz w PT to obadasz

Troche sie pośpieszyłem z ich kupnem i pójdą teraz na sell :whistling:

ja też się pospieszyłem z zakupm 10mm, teraz brałbym właśnie 15 albo i ciutke większe, jak będziesz sprzedawał to daj znać ile chcesz :decayed:

a tak wogóle to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATE bym nie brał....pokrzywilem tarczę...

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

może klocek być ciut za twardy ale mimo wszystko jak cos to zwykle trw i wio

---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ----------

Do tego klocek miękki ..jakiś ferodo 2500 i będzie gut na jazdę codzienną

A czego Ty nie zajechales :D ja teraz w niedlugim czasie bede robil tyl i wsadzam TRW, na tych 245 nic wiecej nie ma sensu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATE bym nie brał....pokrzywilem tarczę...

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

może klocek być ciut za twardy ale mimo wszystko jak cos to zwykle trw i wio

---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ----------

Do tego klocek miękki ..jakiś ferodo 2500 i będzie gut na jazdę codzienną

A czego Ty nie zajechales :D ja teraz w niedlugim czasie bede robil tyl i wsadzam TRW, na tych 245 nic wiecej nie ma sensu :)

..hmm....

na razie jest testowany nowy zestaw...więc sie nie wypowiem..hehe...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wieczorem :hi: w końcu założyłem zawias do tyłu :facepalm: mam fotke brudnego auta ale jakiś tam pogląd jest :decayed: za niedługo wrzuce, a co do komfortu przy gwincie w B5 to zapraszam na 5 minutową przejażdżkę, upewnicie się, że nie ma go za grosz :decayed:
ojj...tam...może dlatego to dla mnie nie robi większego znaczenia...bo od dzieciaka zapierdzielam na gwintach...ojciec w swojej 80 b3 miał gwinta...i do dzisiaj ma chopla na tym punkcie. Więc jak ma okazję jechać moim, to ma oczy takie jak ja kiedyś go prosiłem o auto:naughty:...i każde moje auto miało jak nie sportowe zawieszenie, to gwinta:decayed: ... Dodam że mój tata ma 58lat:grin:
Jechałem kilkoma B5 na gwincie i w żadnym o komforcie nie było mowy.... :naughty: taka moja krótka opinia :wink:

Stasiu, Tomasz twierdzi ze mam miekki gwint, wiec moze tu by sie znalazlo :)

Ogolnie ,jak zalozylismy z Grzeskiem go i potem trasa do BT to do dzis jestem zadowolony, 1BE to nie jest (a ostatnio jechalem od Zibola i masakra, jak to sie kiwa), takze mozna znalezc jakies optimum.

Ja juz swojej nizej nie klade, bo po prostu nie wjade do garazu :decayed:

tylko to Cię ogranicza...:whistling: ja bym już brał kilof, łopatę i hejaaa...:facepalm::grin:

:hi:

a odnośnie hamulcy z tyłu...to mam tarcze TRW i klocki ferodo premium:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wieczorem :hi: w końcu założyłem zawias do tyłu :facepalm: mam fotke brudnego auta ale jakiś tam pogląd jest :decayed: za niedługo wrzuce, a co do komfortu przy gwincie w B5 to zapraszam na 5 minutową przejażdżkę, upewnicie się, że nie ma go za grosz :decayed:
ojj...tam...może dlatego to dla mnie nie robi większego znaczenia...bo od dzieciaka zapierdzielam na gwintach...ojciec w swojej 80 b3 miał gwinta...i do dzisiaj ma chopla na tym punkcie. Więc jak ma okazję jechać moim, to ma oczy takie jak ja kiedyś go prosiłem o auto:naughty:...i każde moje auto miało jak nie sportowe zawieszenie, to gwinta:decayed: ... Dodam że mój tata ma 58lat:grin:

nieźle, mój powiedział, że jeździ się tym teraz jak kiedyś wozem drabiniastym :grin:

a odnośnie hamulcy z tyłu...to mam tarcze TRW i klocki ferodo premium:wink:

dają radę? :decayed:

Pamięta ktoś może nick kolesia z forum albo jego stronke, który sprzedaje graty do A4 (RS/S itp)? miał tam jakieś zderzaki RS'a itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i może dlatego moje odczucia są inne niż tych co parę razy jechali na gwincie:grin: i mówią, że tym się nie da jeździć:decayed:

...a hamulce pewnie, że dają rady, bo co by więcej te 245 miały robić...??:facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i może dlatego moje odczucia są inne niż tych co parę razy jechali na gwincie:grin: i mówią, że tym się nie da jeździć:decayed:

...a hamulce pewnie, że dają rady, bo co by więcej te 245 miały robić...??:facepalm::grin:

No pewnie tak, ja po przesiadce ze zmęczonych amorów 1BA do gwinta myślałem że złamie kark :decayed:

co do hamulców do chodzi mi bardziej o pylenie klocków albo ew. piszczenie podczas hamowania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie piszczy a pylić też za bardzo nie pylą...hmm...może tak pylą ale o wiele mniej niż przednie, zresztą o wiele mniejsza siła jest na tył przekazywana:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wieczorem :hi: w końcu założyłem zawias do tyłu :facepalm: mam fotke brudnego auta ale jakiś tam pogląd jest :decayed: za niedługo wrzuce, a co do komfortu przy gwincie w B5 to zapraszam na 5 minutową przejażdżkę, upewnicie się, że nie ma go za grosz :decayed:
ojj...tam...może dlatego to dla mnie nie robi większego znaczenia...bo od dzieciaka zapierdzielam na gwintach...ojciec w swojej 80 b3 miał gwinta...i do dzisiaj ma chopla na tym punkcie. Więc jak ma okazję jechać moim, to ma oczy takie jak ja kiedyś go prosiłem o auto:naughty:...i każde moje auto miało jak nie sportowe zawieszenie, to gwinta:decayed: ... Dodam że mój tata ma 58lat:grin:
Jechałem kilkoma B5 na gwincie i w żadnym o komforcie nie było mowy.... :naughty: taka moja krótka opinia :wink:

Stasiu, Tomasz twierdzi ze mam miekki gwint, wiec moze tu by sie znalazlo :)

Ogolnie ,jak zalozylismy z Grzeskiem go i potem trasa do BT to do dzis jestem zadowolony, 1BE to nie jest (a ostatnio jechalem od Zibola i masakra, jak to sie kiwa), takze mozna znalezc jakies optimum.

Ja juz swojej nizej nie klade, bo po prostu nie wjade do garazu :decayed:

tylko to Cię ogranicza...:whistling: ja bym już brał kilof, łopatę i hejaaa...:facepalm::grin:

:hi:

a odnośnie hamulcy z tyłu...to mam tarcze TRW i klocki ferodo premium:wink:

Bedziemy sypac kamien zeby ten prog zalagodzic, ale juz przyciera sie oslona lekko na duzych progach zwalniajacych, nic wiecej nie trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

Mario PS3 Slim od PS3 SuperSlim różnią się tylko obudową czy np SuperSlim jest jeszcze okrojona w jakichś opcjach/możliwościach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba ten gość od gratów s4/rs4 to SID

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

Mario PS3 Slim od PS3 SuperSlim różnią się tylko obudową czy np SuperSlim jest jeszcze okrojona w jakichś opcjach/możliwościach?

Jeden ciul chyba... pamietaj tylko zeby nie kupic konsoli z mniejszym dyskiem niz 80gb....to jest takie minimum...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bo tą SuperSlim oglądałem ale ona ma 12 GB. Też właśnie miałem się o to pytać

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ----------

A nie znasz kogoś kto chce opchnąć PS3 Slim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba ten gość od gratów s4/rs4 to SID

o, dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z wieczora

Maniek gratki felg w koncu jakis meski rozmar :decayed:

Springi założone? :naughty:

lewa strona :facepalm:

dzięki egon, ale pogratulujecie jak juz na aucie będą :naughty:

jakby sie okazało, że miejsce springów u ciebie zajmie gwint, to daj znać :naughty:

spoko Maniek dam znac zobaczymy jak to wyjdzie jakos zaczynam miec watpliwosci i ze bedzieza wysoko jak dla mnie na H&R i wpadnie kiedys jednak gwint

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Seba, ja Ci nie polecę boscha bo u mnie piszczą :wink:

Teraz dołożę i kupię ATE/ori aso bo cena ta sama a pewny towar

Mateusz, Ty mówisz o klockach, tak?

Ja mówiłem o tarczach, z tyłu nie muszą być jakieś mega, jasne że lepiej byłoby innej firmy (np. ebc, zimmermann) ale ewentualnie może być.

Klocki TRW, Textar, Ferodo :wink:

---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

spoko Maniek dam znac zobaczymy jak to wyjdzie jakos zaczynam miec watpliwosci i ze bedzieza wysoko jak dla mnie na H&R i wpadnie kiedys jednak gwint

Masz jakieś fotki? Jak Ci to siadło? Przód z tyłem równo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Seba, ja Ci nie polecę boscha bo u mnie piszczą :wink:

Teraz dołożę i kupię ATE/ori aso bo cena ta sama a pewny towar

Mateusz, Ty mówisz o klockach, tak?

Ja mówiłem o tarczach, z tyłu nie muszą być jakieś mega, jasne że lepiej byłoby innej firmy (np. ebc, zimmermann) ale ewentualnie może być.

Klocki TRW, Textar, Ferodo :wink:

---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

spoko Maniek dam znac zobaczymy jak to wyjdzie jakos zaczynam miec watpliwosci i ze bedzieza wysoko jak dla mnie na H&R i wpadnie kiedys jednak gwint

Masz jakieś fotki? Jak Ci to siadło? Przód z tyłem równo?

Nie niemam Tomek narazie zalozona lewa strona zaraz ide zakladac prawa i do tego jeszcze w garazu mam nierowno zobaczymy jutro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...