Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

W sprawie tych felg zagadam do vario, on jest dystrybutorem na PL :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ET 29 mogę wsadzić tylko przy feldze 8,5

To 9J i ET 40

no na tyle mogę sobie pozwolić - przy oponie 245 max co mogę kupić to 9" i ET38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładne ładne - pewnie cena też spora - a w A5 wszystko ładnie wygląda bo tam można z ET poszaleć

Za 4K bardzo podobne kupisz, auto zrobi się optycznie lekkie i wyda się na nowsze :decayed: zobaczysz jak zimówki się spasują z ET29 wtedy na lato pomyślisz o podobnym ET :wink:

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

M510 też jest git :thumbup1: pomyśl, poszukamy nie kupuj znów tych brzydkich rotorów :decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin: Twój punkt H4mm3R :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie że ma - i jak to wygląda ? dla mnie debilizm - może to taki styl - nie wiem - ale niech mi nikt nie mówi że to coś daje albo jest za***iste - pasuje to jak świni siodło

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

jeżeli to ktoś robi dla tylko i wyłącznie wyglądu, na zawody, dla airaida - to ok

ale nie do normalnego użytkowania

Wiadomo że na takiej glebie nie jeździ, to jest hobby i w jego przypadku auto na weekend. Mimo tego szersza felga daje to że auto szerzej wygląda z tyłu, bardziej agresywniej. Możemy dać szerszą gumę niż na felge 8J co wpływa na bezpieczeństwo i nie tracimy efektu wizualnego (nie robi się balon/grzybek z gumy).

mi właśnie te grzybki tak średnio się podobają - teraz mam 9" i oponę 245 i już mi się wydaje że za duży ten naciąg mam - dlatego jak będę te drugie rotory kupowął to tam jest 8,5" a oponę zostawię tą samą

Ja bym u Ciebie widział takie koło

https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/996733_665081783507470_1561858320_n.jpg

20x9J lub 9,5J

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

M550 - Avant Garde Wheels

Hammer znajdź mi takie w granicach 4k,ją takich nie znalazłem poniżej 6k :'(

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no, moje B5 też było normalnym autem a miało 9'' felgi :decayed:

Do wiosny kupa czasu, na razie nie mam czasu na wymianę postojówki a gdzie tam zmiana felg :grin:

Ps. Diman, możemy na spocie zrzucić zderzak :whistling:

Non problemo jak tylko dojadę to spoko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

w ten spotowy dzień :buhaha::buhaha::hi::hi:

yyyyyyyyyy....... spot jak spot ....:grin:

grunt ,że będzie ...

images?q=tbn:ANd9GcRQqIfVpH0A6i5sWjvUJN9QxyE63pG_I9bxkfjhw1o472YHBofs

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie że ma - i jak to wygląda ? dla mnie debilizm - może to taki styl - nie wiem - ale niech mi nikt nie mówi że to coś daje albo jest za***iste - pasuje to jak świni siodło

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

jeżeli to ktoś robi dla tylko i wyłącznie wyglądu, na zawody, dla airaida - to ok

ale nie do normalnego użytkowania

Wiadomo że na takiej glebie nie jeździ, to jest hobby i w jego przypadku auto na weekend. Mimo tego szersza felga daje to że auto szerzej wygląda z tyłu, bardziej agresywniej. Możemy dać szerszą gumę niż na felge 8J co wpływa na bezpieczeństwo i nie tracimy efektu wizualnego (nie robi się balon/grzybek z gumy).

mi właśnie te grzybki tak średnio się podobają - teraz mam 9" i oponę 245 i już mi się wydaje że za duży ten naciąg mam - dlatego jak będę te drugie rotory kupowął to tam jest 8,5" a oponę zostawię tą samą

Ja bym u Ciebie widział takie koło

https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/996733_665081783507470_1561858320_n.jpg

20x9J lub 9,5J

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

M550 - Avant Garde Wheels

Hammer znajdź mi takie w granicach 4k,ją takich nie znalazłem poniżej 6k :'(

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e

I co jeszcze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ale koło znalazłeś....pikne po prostu :slina:

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ale koło znalazłeś....pikne po prostu :slina:

wysłane z one v :)

Szukam na wiosnę coś nowego :wink:

---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:44 ----------

20x9J ET40 :wink:

20" Zoll CV3 Design Felgen 5x112 Audi Mercedes VW Alufelgen Aluräder Vossen | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...