Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dlatego koleś ze śląska w mustangu za 50 tyś zł mega mnie zaskoczył

Choć jak dla mnie to takie S4/S5 to też chyba troch za mało żeby tam z podniesioną głową chodzić

Dobra Miron dawaj organizujemy wypad A4 klub polska żeby nie było np w Alpy trasą przez najładniejsze przełęcze

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

sprawdż mi cenę montażu oznaczenia V6T na błotniki

muszę się już do tej imprezy przygotowywać

Opublikowano
sprawdż mi cenę montażu oznaczenia V6T na błotniki

muszę się już do tej imprezy przygotowywać

Jakby się znalazło chociaż 10-15 aut żeby pojechać to już można coś skombinować :kox:

Opublikowano
  • Autor
Dlatego koleś ze śląska w mustangu za 50 tyś zł mega mnie zaskoczył

Choć jak dla mnie to takie S4/S5 to też chyba troch za mało żeby tam z podniesioną głową chodzić

Dobra Miron dawaj organizujemy wypad A4 klub polska żeby nie było np w Alpy trasą przez najładniejsze przełęcze

ciekawe ilu by się zebrało - z 4 osoby :decayed:

Rok temu był wypad w Alpy z A4-klubu - ale przełęczy za dużo nie widzieliśmy bo jechaliśmy VW Multivan i większosć trasy na bani przespaliśmy :grin:

Opublikowano
Dlatego koleś ze śląska w mustangu za 50 tyś zł mega mnie zaskoczył

Choć jak dla mnie to takie S4/S5 to też chyba troch za mało żeby tam z podniesioną głową chodzić

Dobra Miron dawaj organizujemy wypad A4 klub polska żeby nie było np w Alpy trasą przez najładniejsze przełęcze

ciekawe ilu by się zebrało - z 4 osoby :decayed:

Rok temu był wypad w Alpy z A4-klubu - ale przełęczy za dużo nie widzieliśmy bo jechaliśmy VW Multivan i większosć trasy na bani przespaliśmy :grin:

No to udana impreza była :grin:

Opublikowano
  • Autor
sprawdż mi cenę montażu oznaczenia V6T na błotniki

muszę się już do tej imprezy przygotowywać

Jakby się znalazło chociaż 10-15 aut żeby pojechać to już można coś skombinować :kox:

to może nacznijmy od zorganizowania przejazdu Knurów - Ruda Śląska Chebzie - Szombierki Bytom - Piekary Śląskie i powrót przez Zabrze Mikulczyce

a za rok pomyślimy o alpach :polew:

Opublikowano
sprawdż mi cenę montażu oznaczenia V6T na błotniki

muszę się już do tej imprezy przygotowywać

Jakby się znalazło chociaż 10-15 aut żeby pojechać to już można coś skombinować :kox:

to może nacznijmy od zorganizowania przejazdu Knurów - Ruda Śląska Chebzie - Szombierki Bytom - Piekary Śląskie i powrót przez Zabrze Mikulczyce

a za rok pomyślimy o alpach :polew:

Ja jestem chętny :decayed:

P.S wysłałem zgłoszenie ze zdjęciami do PositiveWays zobaczymy co odpiszą :grin:

Opublikowano
  • Autor
sprawdż mi cenę montażu oznaczenia V6T na błotniki

muszę się już do tej imprezy przygotowywać

Jakby się znalazło chociaż 10-15 aut żeby pojechać to już można coś skombinować :kox:

to może nacznijmy od zorganizowania przejazdu Knurów - Ruda Śląska Chebzie - Szombierki Bytom - Piekary Śląskie i powrót przez Zabrze Mikulczyce

a za rok pomyślimy o alpach :polew:

Ja jestem chętny :decayed:

P.S wysłałem zgłoszenie ze zdjęciami do PositiveWays zobaczymy co odpiszą :grin:

sory ale na przejazd śląski się nie łapiesz

auto nie może być młodsze niż 2002r

mocniejsze niż 150ps

i nie może mieć ważnego przeglądu :grin:

Ps. też jestem ciekaw co Ci odpiszą - był bym zdziwiony gdyby mieli jakieś ale

jedynie mogą pytać czy mnie znasz - no ale wiadomo co masz odpisać "Tak - i to bardzo dobrze" :grin:

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

Szymek - ja też wyślę swoje zgłoszenie - a zdjęcia autka wyślę w wersji zakodowanej :decayed:

Opublikowano

Na PositiveWays można nawet auto wyporzyczyć jak się swoje oddało na program :D:D:D:D

Opublikowano
sprawdż mi cenę montażu oznaczenia V6T na błotniki

muszę się już do tej imprezy przygotowywać

Jakby się znalazło chociaż 10-15 aut żeby pojechać to już można coś skombinować :kox:

to może nacznijmy od zorganizowania przejazdu Knurów - Ruda Śląska Chebzie - Szombierki Bytom - Piekary Śląskie i powrót przez Zabrze Mikulczyce

a za rok pomyślimy o alpach :polew:

Ja jestem chętny :decayed:

P.S wysłałem zgłoszenie ze zdjęciami do PositiveWays zobaczymy co odpiszą :grin:

sory ale na przejazd śląski się nie łapiesz

auto nie może być młodsze niż 2002r

mocniejsze niż 150ps

i nie może mieć ważnego przeglądu :grin:

Ps. też jestem ciekaw co Ci odpiszą - był bym zdziwiony gdyby mieli jakieś ale

jedynie mogą pytać czy mnie znasz - no ale wiadomo co masz odpisać "Tak - i to bardzo dobrze" :grin:

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

Szymek - ja też wyślę swoje zgłoszenie - a zdjęcia autka wyślę w wersji zakodowanej :decayed:

Wyślij na serio zobaczymy co odpiszą :kox:

BTW szkoda że się nie łapię na ten śląski tour

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

Na PositiveWays można nawet auto wyporzyczyć jak się swoje oddało na program :D:D:D:D

Mario koszt wypożyczenia takiej zabawki na dwa tygodnie to 30 000 zł

Opublikowano
sprawdż mi cenę montażu oznaczenia V6T na błotniki

muszę się już do tej imprezy przygotowywać

Jakby się znalazło chociaż 10-15 aut żeby pojechać to już można coś skombinować :kox:

to może nacznijmy od zorganizowania przejazdu Knurów - Ruda Śląska Chebzie - Szombierki Bytom - Piekary Śląskie i powrót przez Zabrze Mikulczyce

a za rok pomyślimy o alpach :polew:

Ja jestem chętny :decayed:

P.S wysłałem zgłoszenie ze zdjęciami do PositiveWays zobaczymy co odpiszą :grin:

sory ale na przejazd śląski się nie łapiesz

auto nie może być młodsze niż 2002r

mocniejsze niż 150ps

i nie może mieć ważnego przeglądu :grin:

Ps. też jestem ciekaw co Ci odpiszą - był bym zdziwiony gdyby mieli jakieś ale

jedynie mogą pytać czy mnie znasz - no ale wiadomo co masz odpisać "Tak - i to bardzo dobrze" :grin:

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

Szymek - ja też wyślę swoje zgłoszenie - a zdjęcia autka wyślę w wersji zakodowanej :decayed:

Wyślij na serio zobaczymy co odpiszą :kox:

BTW szkoda że się nie łapię na ten śląski tour

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

Na PositiveWays można nawet auto wyporzyczyć jak się swoje oddało na program :D:D:D:D

Mario koszt wypożyczenia takiej zabawki na dwa tygodnie to 30 000 zł

No podejrzewam że tanio nie jest ... ;)

Opublikowano
sprawdż mi cenę montażu oznaczenia V6T na błotniki

muszę się już do tej imprezy przygotowywać

Jakby się znalazło chociaż 10-15 aut żeby pojechać to już można coś skombinować :kox:

to może nacznijmy od zorganizowania przejazdu Knurów - Ruda Śląska Chebzie - Szombierki Bytom - Piekary Śląskie i powrót przez Zabrze Mikulczyce

a za rok pomyślimy o alpach :polew:

Ja jestem chętny :decayed:

P.S wysłałem zgłoszenie ze zdjęciami do PositiveWays zobaczymy co odpiszą :grin:

sory ale na przejazd śląski się nie łapiesz

auto nie może być młodsze niż 2002r

mocniejsze niż 150ps

i nie może mieć ważnego przeglądu :grin:

Ps. też jestem ciekaw co Ci odpiszą - był bym zdziwiony gdyby mieli jakieś ale

jedynie mogą pytać czy mnie znasz - no ale wiadomo co masz odpisać "Tak - i to bardzo dobrze" :grin:

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

Szymek - ja też wyślę swoje zgłoszenie - a zdjęcia autka wyślę w wersji zakodowanej :decayed:

Wyślij na serio zobaczymy co odpiszą :kox:

BTW szkoda że się nie łapię na ten śląski tour

...........

tu jak jakiś VIP ustali kryteria.....to trza jechać na ostry soft by móc startować .....nieraz mnie to irytowało....ale cóż...cza to cza .....:grin:

Opublikowano

Filmik konkretny, pomysł tak samo... taka przygoda na pewno zostanie w głowie do końca życia :wink: ...no ale im grubszy portfel tym bardziej przesuwa się granica między marzeniami a spontanicznymi decyzjami, którymi te marzenia się spełnia :wink:

może kiedyś i Nam się uda podobny wypad zorganizować.... Miron kilka hipotek załatwi i jadymy, a potem się będziemy martwić :naughty::decayed:

Opublikowano

:hi::hi:

Chłopaki się na salmopol nie potrafią zgadać a wy chcecie do rumunii :polew:

Opublikowano

Aloha :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

kto dziś wpada na zlota:wink:

Opublikowano

:hi:

Atrur graty koloru nawet nie zakumałem dopiero do mnie doszło jak siemian na klubowym napisał że koniec szydery z Artura bo moze juz tu wchodzić :polew:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Atrur graty koloru nawet nie zakumałem dopiero do mnie doszło jak siemian na klubowym napisał że koniec szydery z Artura bo moze juz tu wchodzić :polew:

thx :hi:

widziałem co pisał...ale są rzeczy ,które mnie nie ruszą :wink:

Opublikowano

:hi:

Może wpadnę...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.