Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie :hi:

Wymieniałem dzisiaj w padlince żaróweczkę z podświetlenia zegarów bo się jedna spaliła :confused4: żaróweczkę kupiłem wcześniej w porozumieniu z jednym naszym klubowym kolegą :naughty: który był przekonany ze żaróweczki owe mają 1,2W więc po taka wpadłem do sklepu a tu pani sprzedała mi 1,3W co zauważyłem oczywiście dzisiaj dopiero :wallbash:

Ale to i tak nic bo żaróweczki z podświetlenia maja 1,1W :polew:

Ale długo sie nie zastanawiałem wsadziłem to co miałem i składam licznik ale przed skręceniem postanowiłem sprawdzić czy wszystko świeci a tu mnie zdziwko chapnęło ;( połowa żarówek sie nie odpaliła wcale :shocked:

poruszałem nimi troszkę co niektóre na chwile zapaliły sie jeszcze ale potem zdechły i z jednej żaróweczki zrobiło się sześć :polew:

Dodam że cała operacje robiłem z odpiętym aku :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Pelex normalka ja jak wymieniałem 3 żaróweczki to od razu kupiłem cały komplet i wymieniłem wszystkie bo czytałem że tak to właśnie z tym bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_moj_samolot_rieger_rsline_rslookzawias_hr17xenonwnetrze_s4-t77901.0.html;msg1026229#msg1026229

Poczytajcie do końca strony to zobaczycie jak można wlepić 3 kropki na jednej stronie :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/slaskie/paintball_slaski-t90866.0.html;msg1033265#msg1033265 :)[br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 21:38_________________________________________________

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_moj_samolot_rieger_rsline_rslookzawias_hr17xenonwnetrze_s4-t77901.0.html;msg1026229#msg1026229

Poczytajcie do końca strony to zobaczycie jak można wlepić 3 kropki na jednej stronie :polew: :polew: :polew: :polew:

Jaka bzdura z tymi ostrzeżeniami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu nie śmieć w naszym wątku :naughty: :gwizdanie: (o kur*a ale mi się oberwie coś czuję) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu nie śmieć w naszym wątku :naughty: :gwizdanie: (o kur*a ale mi się oberwie coś czuję) :decayed:

Landryn... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nie być taki do przodu tylko lepiej aktualizuj listę na paintball bo obijasz się :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nie być taki do przodu tylko lepiej aktualizuj listę na paintball bo obijasz się :tongue4: :tongue4:

juz dawno zaktualizowana....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nie być taki do przodu tylko lepiej aktualizuj listę na paintball bo obijasz się :tongue4: :tongue4:

juz dawno zaktualizowana....

Dobra udało ci się :kox::decayed:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 21:47_________________________________________________Ps. Miron ale mi kropek do reszty kolorów nie będzie pasował :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jutro jadę na giełdę... :decayed:

pooglądać padliny, może coś będzie ciekawego :)

widzę że SNAJPERA na strzelaniu nie będzie... :rolleyes: to chociaż na grill wpadaj :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że SNAJPERA na strzelaniu nie będzie... :rolleyes: to chociaż na grill wpadaj :wink4:

Pucek a co się dziwisz teraz jest w drużynie :ON: to się boi zdrajca :tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no napewno się boi każdy by chciał zaj***ć Prezesowi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no napewno się boi każdy by chciał zaj***ć Prezesowi :polew:

Nie powiem tak i nie powiem nie :evil::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no napewno się boi każdy by chciał zaj***ć Prezesowi :polew:

Ja juz do prezesa strzelałem... ale on się bał i się schował :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc w jednym jest gorszy, słaby w strzelaniu :naughty:

chociaż tyle na pocieszenie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu bo wymyślasz jakieś dziwne miejsca to Prezes nie gra bo gdzie by się tam snajper zasadził jak tam nie ma krzaków i wysokiej trawy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...