Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:bry:

pucek klasyczny klient z Ciebie zaczyna oglądać fure patrzy na zegary i się krzywi :gwizdanie: i tak właśnie handlarze muszą kombinować bo jak sie przebieg zaczyna od 2 to już beee. Skąd wiesz jaki przebieg ma twój paździoch :?: jak sie poważnie przymierzasz do kupna to zafunduj sobie badanie kompresji i wsjo bo turbinę zawsze możesz regenerować :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

ja wiem sparki, ale 270tyś na 12 letnie auto to dużo, ja mam niby 225 tyś i widać to po kierownicy i ogólnie środku, narazie nie mogę się dodzwonić do tego handlarza żeby podjechać z kimś go dokładnie pooglądać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt najlepiej jest ogladac samochód z kimś który myśli na zimno bo jak potencjalny kupujący się podjara to potem zazwyczaj żałuje, 270 tysięcy na AEB myślę że jest realne ale nie zabójcze dla tego silnika z tego co wiem ma on kute tłoki i jak przystało na :audi: to dość wytrzymała jednostka, prawde co do stanu silnika powie Ci pomiar kompresji, kwestia jeszcze gdzie te km były nabijane bo ja wolał bym samochód który machnął 250kkm po autostradach niż takie które zrobiło 100k tylko po mieście. Przyjrzyj się wnętrzu w jakim jest stanie kierownica fotele pedały dywaniki to na prawde dużo mówi o zużyciu samochodu, no i oczywiście VAG :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek jeżeli to jest ori przebieg to wychodzi rocznie 22500km to chyba nie jest dużo na benzyne, mój golf IV 1,6 jak go sprzedawałem miał 240tyś i do dzis jezdzi gdzieś po wiosce za Pyskowicami :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek co ty mówisz jakie zabójstwo dla silnika taki przebieg dopiero dotarł to auto a jeżeli mówisz że na pierwszy rzut oka chodził fajnie równiutko to trzeba zrobić następny krok zwłaszcza ze auto ma to co chciałeś oprucz Q :thumbdown: ale jest tani i w razie czego jak już sam pisałeś cały taki silnik można kupić za 3,5 klocka, to jak to przeliczyć to akurat z Twojego paździocha Ci zostanie na niego :polew:

No i najważniejsze że stać Cię go kupić i poprzekładać co trzeba zanim sprzedasz starego :wink4:

A ha Landryn wymień sobie w końcu ten czujnik http://moto.allegro.pl/item707690230_czujnik_halla_zaplonu_vw_audi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc sprawa wygląda tak, gość nie jest handlarzem, jest z wioski pod opolem, pracuje i mieszka w niemczech, te auto ma służbowe, serwisowane w Aso VW/Audi, jak zaświeciła się inspekcja to jechał na serwis, ostatni wielki serwis przy 240 tyś przebiegu, auto rok 97/98, pewne jest że to model 98! ale nie mogę więcej znaleść po VIN:/

koleś jeździł po autostradach, środek nie zniszczony, dodaje 4 koła zimowe, sprzedaje bo szef mu powiedział że 270 tyś to już dużo i czas na nowe auto, w sobotę wykupili żółte blachy, auto wymeldowali , wczoraj wieczorem byli też w polsce, dzisiaj rano byli na giełdzie (przyjechał tu z rodzinką na wakacje do rodziny), ale ludzie boją się takich przebiegów, auto chodzi cichutko, równo, wspomaganie nie wyje, siedzenia nie wytarte, tyle zauważyłem, jak się komuś nudzi to może bawić się przy tym Vin-e

nie żebym się napalił ale to było jedno auto które było okej a nie jest odpicowane, czysta seria

a i był też avant, fajny serio, ale bez klimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm powinieneś sie zainteresować bo druga połowa sierpnia bedzie naprawdę ciepła :naughty: klima sie przyda :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 W Europe

Country: 1-2 WA Germany

Manufacturer: 2-3 AU Audi

Model Specific: 4-8 ZZZ8D Unknown

Check Digit: 9 Z Invalid

Year: 10 X 1999

Assembly Plant: 11 A A

Serial Number: 12-17 006418 6418

takie coś mi wyszło...tylko że wtedy już chyba szły polifty :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 W Europe

Country: 1-2 WA Germany

Manufacturer: 2-3 AU Audi

Model Specific: 4-8 ZZZ8D Unknown

Check Digit: 9 Z Invalid

Year: 10 X 1999

Assembly Plant: 11 A A

Serial Number: 12-17 006418 6418

takie coś mi wyszło...tylko że wtedy już chyba szły polifty :mysli:

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się...

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t3899.0.html;highlight=produkcja

polifty robili od 1999 do 2001, a I lift od 1997 do 1999 więc się nie załapał, środek miał taki jak na tym foto w temacie, aaa i miał w liczniku woltomierz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz to sprawa się wyjaśniła :>

To kiedy jedziesz oglądać ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy kiedy Gregorowi spasuje, no i czy mi Mirek go dokładnie sprawdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą było by dziwne jakby to auto było pewne a koleś wybrał właśnie giełdę na sprzedaż furki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto w polsce kupi benzyne z takim przebiegiem? diesla nie chcą, a co dopiero paliwo

zresztą sam mam obawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz 1,8 T jest bardzo popularny wśród młodych zapi....czy więc ja osobiście bym się skusił na taką furkę kiedyś oczywiście jak byłem jeszcze piękny i młody :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehhe Pelex, on nawet nie miał kartki że sprzeda, poprostu tak się przejechali, przynajmniej tak mówił, a stał całkiem z boku tak że nikt go tam nie widział, miał tylko książke serwisową...

wiesz, gdyby miał alu 17'' to by miał większe wzięcie u młodych :wink4:

narazie to jest problem ze sprawdzeniem wiarygodności przebiegu, Mirek nie bardzo umie załatwić, założyłem temat na forum, może ktoś pomoże :tongue4:

tam do tego faceta jest 72 km z gliwic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no to spoko nie daleko najwyżej zrobimy grupowy zakup A4 dla Pucka :polew:

ale by sie gość zdziwił jakby kilka A4 zajechało mu pod chatę :wink4:

Umów sie z nim na piątek to spota u niego zrobimy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że doszedł, dzięki, ale jeszcze do niego nie dzwoniłem bo chciałem najpierw rozkodować i potwierdzić po VINie

ja myślałem żeby prędzej przejechać się tam w wtorek, tak wogule to do której pracujesz?

trzeba też się zgadać z Gregorym, no chyba że nie będzie miał czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...