Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Aha spamerzy słabo sie staraliście w tym tygodniu i piwa nie bedzie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis niestety sie nie wyrobilem bo musialem sie pakowac bo lece nad Morze dzisiaj na przeszlo tydzien:) Pozdrowionka piszcie co z Kamieniem śląskim bo ja bym jechal na 100% Pozdrowionka dla wszystkich wypije wasze zdrowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sobie pojeździliśmy...szkoda że musiałem już jechać ale trzeba dobrze żyć z teściową, więc wracałem do domu żeby jej przywieść KFC :thumbdown:

napiszę tylko tyle:

GREGORY :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

od dziś nie będę spał, zaczynam szukać albo części do swapa albo całego auta :slina:

dzięki też za możliwość przejechania się autkiem Darka :good:, oraz autkiem Keżora :good: jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI

poprostu dalej nie mogę się pozbierać po krótkiej rundce z Gregorym :shocked:

a i już wiem czego chcę! B5, sedan, 1.8T, Quattro mile widziane ale ośka też daje radę! albo swap, co chyba bardziej do mnie przemawia, bo moja wizualnie wygląda już okej :wink4:

jeszcze raz dzięki za mega spota, Prezes za szybko pojechałeś, tam jeszcze nasza ekipa się spotuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie wróciłem ze spota i z tego co wiem to Landryn jeszcze sie spotuje :decayed: , także dziś spocik był dłuższy niż zawsze :hi:

ogólnie to było mega :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha spocik przedłużył się do godziny 12 :gwizdanie: :gwizdanie: Ja troche skorzystałem z tego i pojeździłem sobie aż trzema futkami :naughty: :naughty: :decayed: :decayed: Ogólnie było fajnie i stało do późna aż 5 autek :naughty: Ja ide spać bo rano wycieczka do wodzisławia i musze rano wstać pozdrawiam wszystkich i dziekuje (Krolu, keżor) :decayed: :decayed: :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 01:21_________________________________________________Guru tobie nie musze chyba dziękować :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widzę wczoraj bobalowaliście - ale my i tak musieliśmy wracać do dzieciaka :wink4:

Pucek widzę wreszcie się przejechałeś czymś co Ci odpowiada - ciekawe po jakim czasie zmienisz zdanie :polew:

A na Twoim miejscu gdybym miał kupić 1.8T bez Q to wolałbym wcale nie kupować - Gregor może się już i przyzwyczaił ale głowę daje że Q mu brakuje - ja w B5 po samym programie przy delikatnej rosie ( nie mówiąc o deszczu ) miałem problem z trakcją a co dopiero przy mocy 200+.

Mam nadzieje że przy kupnie nie popełnisz błędu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka z rana , a tu macie tn filmik o którym wam mówiłem :polew:http://fishki.net/comment.php?id=55589

[br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 10:45_________________________________________________a tu kilka moich przejazdów o których wczoraj mówiłem :cool1:

http://www.youtube.com/watch?v=FevIXOtNkLA

http://www.youtube.com/watch?v=n7AljPbXV9o

http://www.youtube.com/watch?v=JV9GzIKPCKU

http://www.youtube.com/watch?v=Y-yTFZJ6FT8

i to auto nie było jeszcze zestrojone :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :hi:

Spocik wczoraj dość udany :decayed: Jak już wydawało się, że się wszyscy rozjadą po tym jak prezes i co niektórzy się pozbierali to spot trwał i trwał, tematom, jazd autami i dyskusjom nie było końca :good:

Ciesze się Pucek, że ci się podobało, jednak na tej kostce przyczepność pozostawiała wiele do życzenia :wink4:

Tak na prawdę fajnie to jest na asfalcie, bo na dwójce jest już w miare normalna trakcja. Wczoraj to Krolu Diman i nawet Młody sobie poszaleli na pustym parkingu :naughty: Jedynie to uno które ktoś zostawił prawie po środku i zapomniał, lub zamknęli go przez przypadek w Arenie i tam nocował :> Ale za to było wokół czego jeździć bokiem :kox: O Guru już nie wspominając który się nieźle nakręcił i pokazywał zalety Q :)

Keżor filmik ze skocznią :kox:

Teraz już też wiem po co ci stare lacze :naughty: wczoraj mówiłeś że by ci się przydały :wink4:

Miron odnośnie wyboru B5 1.8T z Q czy ośka, to nie zawsze q jest lepsze. Q jest fajne jak jest mokro bo masz trakcje i możesz pojeździć nawet na mokrym. Ośka znów na suchym lepiej przyspiesza jeśli ma się dobre szersze opony. Jeśli ktoś chce przyczepności ponad wszystko to tylko Q. W ośce jak jest mokro to po prostu trzeba sobie odpuścić i przeboleć mocne przyspieszenia na pierwszych dwóch biegach czyli po prostu nie kozaczyć, lub odpowiednio operować pedałem gazu, od 3-go biegu na mokrym jest już w miare spoko( mówie tu o jeździe na prostej). Wiadomo każdy to powie, że do ostrej jazdy po zakrętach po mokrym bezkonkurencyjnie lepsze jest Q.

Warto się zastawonić do czego będzie służyć auto, bo jeśli przeważnie do jazdy na trasie i prostych dróg, czyli po prostu przemieszczania się( jeśłi ktoś nie ma zamiłowania do zakrętów) to ośka nie jest beznadziejnym wyborem. Ponad to żeby mieć w 260 konnej ośce takie same odczucia przyspieszenia i w Q to w Q trzeba by mieć ponad 300KM.

Biorąc jeszcze pod uwagę, że Pucek chciałby mieć ~200-220KM to nie ma znów takiej tragedii przy ośce z dobrymi oponami.

Mówiąc o zimie to Q jest w każdym razie bezdyskusyjnie lepsze od ośki, ośka w żadnym wypadku nie dorówna Q w zimie.

Wiecie ośka jest bardziej surowa od Q, ale znów z drugiej strony to super sportowe Porsche GT3 jest o wiele bardziej surowe i trzeba się pilnować przy wciskaniu pedału gazu szczególnie na mokrym i też nie zawsze można sobie pozwolić cisnąć gaz do oporu.

Mam nadzieję Pucek, że moje małe wypracowanie pomoże ci dodatkowo podjąć decyzje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

pooglądałem sobie wczoraj trochę części na swapa, na kompletny silnik muszę mieć ok 3500 zł, do tego gaz 3200 zł i klima też koło 2500 zł więc wychodzi suma nie mała, oczywiście wtedy brak Q na czym mi zależy!

więc pewne jest że za 2/3 miesiące szukam auta, tylko boje się że znów nic nie będzie, strach też jest ze przy Q takiej mocy nie poczuje, co mi się mega podobało u Gregora :notworthy:

znów z drugiej strony, wiem jak i co mam zmienione w moim, szkoda mi go, a drugiego takiego tak łatwo nie znajde:/

na Q zależy mi tylko w zimie, chociaż mówiłem Ci gregory że wystarczyło by mi koło 200/220 to chyba tylko na początek, bo to będzie wciągać, a turbo i tak wymienię na mocniejsze więc potem tylko koszty reszty osprzętu :naughty:

moja kobieta sama się zaszokowała jak te Twoje autko Gregory jedzie, a że nie raz dostaje szału jak ja że te auto nie jedzie to stwierdziła że jak tylko się przeprowadzimy (2 tygodnie) to zaczynamy szukać auta albo części, bo tanio i mocno jeździć, jest extra!

jeszcze mamy do pogadania na spocie, więc Gregory szykuj się na gadkę u Keżora po strzelaniu :wink4:

za wszystko WIELKIE DZIĘKI :>

edit

autko mi będzie służyć do jazdy na co dzień, do roboty, albo ta moja do roboty, czyli ogólnie moc wykorzystam tylko wieczorami, na spotach i jak będę miał zły humor :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi:

widzę że spot bardzo udany , mam nadzieję że na następnym gregor też będzie i będzie okazja się przjechać :wink4:

pucek , wczoraj byłem w Rybniku po północy jakoś , siedziałem nawet w "pubie" koło gruby , tylko niewiem czy tej twojej i w sumie zapomniałem nazwy , wiem tylko że schodziło się schodami w dół :decayed: , dawno nie byłem w Rybniku - ogolnie fajne centrum jest - przyjemne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: dzieki z audanego spota

Pelex dzieki . Janusz juz siedzi i lampe kombinuje hahahah co by tu zrobic jak ja powiesic hahahahha .a rano do roboty na 4 hahaha,tos mu dal robote :kox: ,

Majki dzieki za ////// ty wiesz za co >

p.s. Guru wez skasuj moje ogloszenie o lampach dzieki :notworthy: masz u mnie piwko

Prosze bardzo :wink4: mam nadzieje że fajnie świeciła

Pucek jak chcesz pooglądać RS-a na żywca to stoi taka jak sie jedzie na Częstochowę przez Tarnowskie Góry tuż za bodajże Lidlem w jakimś komisie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja wreszcie dotarłem do kompa :kox:

Panowie spocik :good: :good: :good: :good: :good: wielkie dzięki wszystkim i oby częściej tak sobie zostawać na dłuższe pogadanki (no i trochę pojeździć na pustym parkingu :wink4:) :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: wszystkim[br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 18:36_________________________________________________Ps. Gregor pamiętaj o mnie na następnym spocie (wiesz o co chodzi) :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja dopiero teraz dotarłem....

Zaraz założę watek o paintballu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo śmieszne weź ty lepiej ten wątek załóż co powiedziałeś no chyba że nie umiesz :naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...