Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:siema:

Ale się rozpisaliscie ale wszystko przeczytałem. Odnośnie mojej osoby tez jestem za Audi dobrze się w tym aucie czuje i puki B8 nie stanieja to nie zmieniam mojej B6. Ostatnio jeździłem od teścia vectra C 2005r i napewno bym się nie zamienił na ten samochód w środku tandetny plastik i fotele zero wygody. A Odnośnie forda mój kuzyn miał Audi a6 C5 2003r awx rok temu zmienił na forda mondeo 2010r ostatnio z nim gadałem i powiedział co audi to audi i nigdy więcej forda.

PS. Sam mam teraz drugie auto Opla astre:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę tego było do przeczytania, ale i ja przeczytałem osobiście jak dla mnie to nie wiem czy bym się pchał w kolejne auto 8-10-letnie trzeba to sobie szczerze powiedzieć auta się teraz produkuje nie po to by jeździły 15-20 lat. Tylko z drugie strony na nowe też mnie za bardzo nie stać także wszystko sprowadza się do zarobków jakbyśmy godnie zarabiali jak w innych krajach tej dyskusji by nie było.

Edytowane przez Tomi_81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko niema sprawy a jaki wzmacniacz kupiłeś i woofer

Edytowane przez egon47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmak blaupunkt 4 kanałowy i skrzynia magnata bs30 800W tylko na razie mam podłączoną samą skrzynie bez przodów ale myśle zaraz to ogarnąć

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pierwszy wzmacniacz z blaupunkta i po roku się spaliły końcówki mocy takie miałem problemy z odzyskaniem kasy ze masakra pół roku się to ciąglo nikomu nie polecam tej firmy. Później kupiłem z Mac audio na końcówkach mocy magnata i ten mogę śmiało polecić

Edytowane przez egon47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam używke starej daty. Problem tylko że w radiu mam jeden kpl czinczy a nie dwa

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup dwa rozgałęzniki i wtedy będziesz miał wyjścia na dwa czincze tak miałem w b5

I rozgałęzniki daj przy wzmacniaczu żeby nie ciągnąć dwóch kabli bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy wtedy sub nie będzie za słaby ciężko powiedzieć jak lepiej

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha oj,tam.pucek o gustach się nie dyskutuje... To tak samo jak.miron ma a5 i ładuje w to kase a ja w tej cenie bym wolał focusa rs...

Takego...

2c11d5109ce1531198259ed4f6a6c111.jpg

Naciapane z Z2

Brałbym :slina:

Kumpel ma ST-ka zrobionego na 450KM, masakra jak to jedzie :wink:

Ale ten ładniejszy, choć silnik słabszy:

http://images.cdn.autocar.co.uk/sites/autocar.co.uk/files/styles/gallery_slide/public/focus-rs-web.jpg?itok=6sPiLGm6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie panowie czy spot w ten piątek się odbędzie czy jeszcze niee wiadomo ?

Edytowane przez walada1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha oj,tam.pucek o gustach się nie dyskutuje... To tak samo jak.miron ma a5 i ładuje w to kase a ja w tej cenie bym wolał focusa rs...

Takego...

2c11d5109ce1531198259ed4f6a6c111.jpg

Naciapane z Z2

Brałbym :slina:

Kumpel ma ST-ka zrobionego na 450KM, masakra jak to jedzie :wink:

Ale ten ładniejszy, choć silnik słabszy:

http://images.cdn.autocar.co.uk/sites/autocar.co.uk/files/styles/gallery_slide/public/focus-rs-web.jpg?itok=6sPiLGm6

Tomku to już nowa buda i inna cena ale fakt faktem ładniutki. Ogólnie focus RS czy nawet fiesta RS to są moje typy auta sportowo lansiarskiego... Tylko wiadomo fiesta troche mała a z drugiej strony przy jednym bajtlu... I w tym przypadku tłumaczenie że nie bo to ośka jest mało ważne...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Miałem pierwszy wzmacniacz z blaupunkta i po roku się spaliły końcówki mocy takie miałem problemy z odzyskaniem kasy ze masakra pół roku się to ciąglo nikomu nie polecam tej firmy. Później kupiłem z Mac audio na końcówkach mocy magnata i ten mogę śmiało polecić

Bzdury. Końcówka mocy to nic innego jak para tranzystorów. Najczęściej wszędzie to samo. ST albo toshiba. Ze padło, pech. Albo za duże wymagania użytkownika. Albo porostu defekt. Zdarza się. Nawet w dobrych wzmakach układy kontroli temperatury to porażka i potrafi sypnac dymem...

A ze problem z odzyskaniem kasy to już czynnik ludzki...

Edytowane przez Multis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema z rana. Multis ty jesteś magik to jak według ciebie lepiej... Sam sub pod wzmacniacz czy sub i przody na rozgałęzionym czinczu?? Bo w radiu mam tylko jedną pare czinczów...

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...