Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Sobota spędzona w garażu i auto po kosmetycznych zmianach (wszedzie wpadły białe kierunki ) nabrało młodszego wyglądu...

nbgnvgoo.jpg

fgura9af.jpg

4y4yx3pj.jpg

koło miód malina ;)

Zamula.wam.też tak forum...?

Naciapane z Z2

ani nie mów :(

Wolę starsze bmw/audi/wv/seat/skoda niż nowego forda i tym podobne, teraz kupujesz auto za 30 tyś a za rok jest warte lekko ponad 20, nie dość że środek plastikowy to na dodatek wjeżdżając w dziurę ma się wrażenie że koło odpadło, NIGDY

To zobacz ile traci nowe Audi do takiego 3 letniego :naughty:;).

Czasami to mam wrażenie, że sami nie wierzycie w to co piszecie :grin:.

Nikt nie mówi o nowym aucie.

ale mówiliśmy o utarcie wartości....porównaj nowe a4 i 3 letnie i forda mondka i 3 letniego ....ile wychodzi procentowo ...tu i tu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Jest tragedia ale już powoli sie odradza... Takie letnie przesilenie i serwery nie ogarniają... Pogoda z d*py to i ludzi na forum multum

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się bolid prezentuje, jednak felga robi robotę chyba się jednak dam przekonać do nowej felgi :)

Właśnie zrobiłem print screena :kox:

Takie e46 czy to coupe czy sedan będzie zawsze wyglądowo kozak dużo lepiej mi się podoba niż A4 oczywiście z zewnątrz bo wnętrze wiadomo w Audi kepsze

Naciapane z Z2

Mario mi sie wydaje że Pucek miał co innego na myśli robiąc screena :wink:

to na wypadek jak dziadek diman będzie gadał "ja Was dupce i te Wasze modzenie " :decayed:

bankowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śpijcie dobrze :wink::hi:

Jeszcze Farna na TVP2 i spać :)

Teraz jak forum działa to idziesz spać... Dziś lipa w tv.. Więc faktycznie dobranoc...

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre podsumowanie na tym zmulonym forum...

Ja se nismo zmienie na zabawke typu twingo rs lub clio rs i bede zadowolony no chyba że majki mi sprzeda bmw

Naciapane z Z2

To już możesz zacząć szukać RSa bo E46 zostaje na dłużej bo Ewcia sobie zaklepała zamiast ibizy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozruszaliśmy ten smutny wątek trochu ....psyt :D

No dobra przekonałeś mnie... Pssyyyttt ostatnie i nyny... Jutro na 9 zmieniam na zimówki w astrze a na 10 jade.montować car audio stage 1 w nismo

Naciapane z Z2

Dobre podsumowanie na tym zmulonym forum...

Ja se nismo zmienie na zabawke typu twingo rs lub clio rs i bede zadowolony no chyba że majki mi sprzeda bmw

Naciapane z Z2

To już możesz zacząć szukać RSa bo E46 zostaje na dłużej bo Ewcia sobie zaklepała zamiast ibizy
Na rsa mnie nie stać w audi to se kupie w clio...haha mi się podoba tylko musze dozbierać siana... Lub fiesta ST... Punto evo abarth.. To są moje typy zamiast nismo typowo dlamnie do pracy

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się rozpisaliście że padło forum :grin:

Dużo by tu pisać, ale każdy ma jakieś priorytety, dziwne jest tylko to że każdy tak broni fordów, renaultów i tym podobnych wynalazków a ładujecie kasę w stare audi, po co? sprzedać i kupić za ten sam pieniądz NOWSZE autko :wink:

Majki, dokładnie tak jak pisałeś, musiałem uwiecznić to co napisał Diman :kox: a betka wygląda bardzo dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z racji tego że mam uziemione auto ostatnio jeździłem

10 dni panda w gazie rok 2012 i przejechane 60 tyś - bardzo plastikowa, plastiki skrzypią na każdym kilometrze

7 dni audi 80 1,9TDI rok 1994 - auto z epoki aut pancernych, jeździ się jak czołgiem

miałem okazje karnąć się focusem 2011 z przebiegiem 200 tyś - fajne przyjemne , daje radę

po przesiadce do nowego up! żony - mega banan , małe , zrywne

każdym zajechałem z punktu A do B i do wszystkiego idzie się przyzwyczaić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda, życie jest zbyt krótkie żeby przyzwyczajać się do byle czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z racji tego że mam uziemione auto ostatnio jeździłem

10 dni panda w gazie rok 2012 i przejechane 60 tyś - bardzo plastikowa, plastiki skrzypią na każdym kilometrze

7 dni audi 80 1,9TDI rok 1994 - auto z epoki aut pancernych, jeździ się jak czołgiem

miałem okazje karnąć się focusem 2011 z przebiegiem 200 tyś - fajne przyjemne , daje radę

po przesiadce do nowego up! żony - mega banan , małe , zrywne

każdym zajechałem z punktu A do B i do wszystkiego idzie się przyzwyczaić

Pajda ja po przejechaniu 1200 km Fordem focusem 2 generacji miałem tydzień rehabilitacji na kręgosłup. Dlatego nigdy nikomu nie polecę tego auta

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się rozpisaliście że padło forum :grin:

Dużo by tu pisać, ale każdy ma jakieś priorytety, dziwne jest tylko to że każdy tak broni fordów, renaultów i tym podobnych wynalazków a ładujecie kasę w stare audi, po co? sprzedać i kupić za ten sam pieniądz NOWSZE autko :wink:

Majki, dokładnie tak jak pisałeś, musiałem uwiecznić to co napisał Diman :kox: a betka wygląda bardzo dobrze :wink:

jak bym miał $ na koncie to bym się ani chwili nie zastanawiał i zmienił na coś młodszego i nie koniecznie grupa vag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda, życie jest zbyt krótkie żeby przyzwyczajać się do byle czego.

Nikt.nie pisze tutaj o byle czym... Kaj te czasy jak sie z keżorem rwało d*py w mysłowicach na cinquecento 900 na Wtrysku....[emoji1]

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda, życie jest zbyt krótkie żeby przyzwyczajać się do byle czego.

Nikt.nie pisze tutaj o byle czym... Kaj te czasy jak sie z keżorem rwało d*py w mysłowicach na cinquecento 900 na Wtrysku....[emoji1]

Naciapane z Z2

Ty zawsze miałeś skrzywioną motoryzację :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha oj,tam.pucek o gustach się nie dyskutuje... To tak samo jak.miron ma a5 i ładuje w to kase a ja w tej cenie bym wolał focusa rs...

Takego...

2c11d5109ce1531198259ed4f6a6c111.jpg

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie już od dawna wiadomo że nowsze nie zawsze znaczy lepsze, a to że producenci prześcigają się w bajerach to tylko żeby pozyskać klienta a tak serio to bezsensownie wydana kasa. Owszem są rzeczy które warto mieć ale po co ma mi jakiś ford przypominać że tam był znak 50kmh...

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się rozpisaliście że padło forum :grin:

Dużo by tu pisać, ale każdy ma jakieś priorytety, dziwne jest tylko to że każdy tak broni fordów, renaultów i tym podobnych wynalazków a ładujecie kasę w stare audi, po co? sprzedać i kupić za ten sam pieniądz NOWSZE autko :wink:

Majki, dokładnie tak jak pisałeś, musiałem uwiecznić to co napisał Diman :kox: a betka wygląda bardzo dobrze :wink:

jak bym miał $ na koncie to bym się ani chwili nie zastanawiał i zmienił na coś młodszego i nie koniecznie grupa vag

A myślisz że jak zmienisz na takiego forda jak podałeś w linku to nie będzie się sypać? poczytaj o tdci, Ty robisz przebiegi i czego byś nie miał to prędzej czy później się sp***doli, każdy robi co chce ale jak mam czymś już jeździć to musi mi się podobać na zewnątrz i w środku bo po co się męczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...