Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Miron A7 poniżej 100tys i dwa tyg Tomek by Ci to opanował nie takie tam szczepy robią :decayed:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5793087565&reco_id=d2eeafeb-8b84-11e5-b68e-fa163eefc979&ars_rule_id=201

Majki a to nie jest tak że Tomek mega ogrania ale pod warunkiem że to jest bmw ? z tego ci wiem to w audi nie siedzi ?

Ps. no i ma małe wady - benzyna i zwykła klima - cena super

:hi:

Miron A7 poniżej 100tys i dwa tyg Tomek by Ci to opanował nie takie tam szczepy robią :decayed:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5793087565&reco_id=d2eeafeb-8b84-11e5-b68e-fa163eefc979&ars_rule_id=201

Majki a to nie jest tak że Tomek mega ogrania ale pod warunkiem że to jest bmw ? z tego ci wiem to w audi nie siedzi ?

Ps. no i ma małe wady - benzyna i zwykła klima - cena super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Pucek jaka różnica czy,nowe czy używane skoro secio i nie tylko skreśla inne marki od razu... tekstami typu nigdy forda... Tak jak pajda pisał pewnie miał pare fordów i wie co pisze...

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie A6 to już znaczący i cieszący przeskok - tym bardziej że sam jesteś w stanie sobie furkę serwisować


takie A6 to już znaczący i cieszący przeskok - tym bardziej że sam jesteś w stanie sobie furkę serwisować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest myślenie stereotypowe... PopatrZcie na najnowsze mondeo... Cena jakość wygląd... I patrzac tak przezpryzmat tego nowego paska którym czesto śmigam w robocie z dsg to jakby nie tz skrzynia to auto totalnie zwykłe... Po prostu poprawne bez fajerwerków... A kosztowało 150 tys to w mondku za 150 tys mam juz kosmos

Naciapane z Z2

chyba nie jesteś w temacie, jakie nowe mondeo ?? konstrukcyjnie jest to stary samochod, a obecny model w USA dostępny już od dawna...

ze swojej strony mogę powiedzić, że nowy pasek, to całkowicie nowy samochód, może z zewn nie robi fajerwerków, ale właśnie to czego nie widać jest w większości nowe

Ale niektórzy jak baby, liczy się kolor i, że ma jakiś bajer.

Ja też bym wolał coś starszego z grupy VAG, niż nowy wynalazek naszpikowany zbędnymi gadżetami na c**j potrzebnymi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę starsze bmw/audi/wv/seat/skoda niż nowego forda i tym podobne, teraz kupujesz auto za 30 tyś a za rok jest warte lekko ponad 20, nie dość że środek plastikowy to na dodatek wjeżdżając w dziurę ma się wrażenie że koło odpadło, NIGDY

BMW i Audi to może i tak, ale reszta to trochę przesada. Sam bym chciał Audi ale nie wiem czy jest sens za te same pieniądze kupować 2x starsze auto. Powiem jeszcze tak, miałem B5 i teraz focusa, na pewno jeśli chodzi o prowadzenie to przepaść ale na rzecz Forda, tym się jeździ jak B6/B7. Niby czemu teraz tym jeżdżę dłużej niż B5? Audi fajne ale nowe, a na takie mnie na razie nie stać, może kiedyś.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie największa afera jest właśnie VW... A nie fordach i innnych a te nowe konstrukcje to sobie mogą wsadzić.... Zbiorowe pozwy itd itp. Pękające głowice rozrządy do wymiany po 20 tyś km itd itp.... Znowu to zostanie odebrane za głupie gadanie ale patrzmy obiektywnie a nie ślepo w marke... Moje podsumowanie... Nigdy nie napisze o danej.marce że jest bleee nia mając z nią styczności... Tym bardziej w tych czasach gdzie czy audi czy mercedes jebią sie taj samo a nie żadko bardziej niż niby inne wynalazki...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę starsze bmw/audi/wv/seat/skoda niż nowego forda i tym podobne, teraz kupujesz auto za 30 tyś a za rok jest warte lekko ponad 20, nie dość że środek plastikowy to na dodatek wjeżdżając w dziurę ma się wrażenie że koło odpadło, NIGDY

BMW i Audi to może i tak, ale reszta to trochę przesada. Sam bym chciał Audi ale nie wiem czy jest sens za te same pieniądze kupować 2x starsze auto. Powiem jeszcze tak, miałem B5 i teraz focusa, na pewno jeśli chodzi o prowadzenie to przepaść ale na rzecz Forda, tym się jeździ jak B6/B7. Niby czemu teraz tym jeżdżę dłużej niż B5? Audi fajne ale nowe, a na takie mnie na razie nie stać, może kiedyś.........

+1 :wink:

czasy dobrych samochód sie już skończyły, teraz trzeba kupować auto jak najmłodsze w miarę możliwości a stare to jest dobre ale wino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie największa afera jest właśnie VW... A nie fordach i innnych a te nowe konstrukcje to sobie mogą wsadzić.... Zbiorowe pozwy itd itp. Pękające głowice rozrządy do wymiany po 20 tyś km itd itp.... Znowu to zostanie odebrane za głupie gadanie ale patrzmy obiektywnie a nie ślepo w marke...

Naciapane z Z2

AD 1. Czy coś zostało koncernowi VW udowodnione? zapadł jakiś wyrok czy coś? bo nie słyszałem... ( nie żebym stawał w ich obronie)

AD 2. Zbiorowe pozwy ? o co... proszę Cię :grin: nie czytaj wszystkiego co napisze internet :wink:

AD 3. Pękające głowice itp. ok... a w innych markach jest inaczej ??? inne auta są bezawaryjne ??? :hi:

PS. Nie patrzę ślepo w markę, ale siedzę w tym gównie od kilku lat i czasem widzę różnice, której przeciętny Kowalski nigdy nie pozna :wink:

Wolę starsze bmw/audi/wv/seat/skoda niż nowego forda i tym podobne, teraz kupujesz auto za 30 tyś a za rok jest warte lekko ponad 20, nie dość że środek plastikowy to na dodatek wjeżdżając w dziurę ma się wrażenie że koło odpadło, NIGDY

BMW i Audi to może i tak, ale reszta to trochę przesada. Sam bym chciał Audi ale nie wiem czy jest sens za te same pieniądze kupować 2x starsze auto. Powiem jeszcze tak, miałem B5 i teraz focusa, na pewno jeśli chodzi o prowadzenie to przepaść ale na rzecz Forda, tym się jeździ jak B6/B7. Niby czemu teraz tym jeżdżę dłużej niż B5? Audi fajne ale nowe, a na takie mnie na razie nie stać, może kiedyś.........

Sorry Tomek, ale jechałem focusem hatchbackiem i nie odniosłem wrażenia aby prowadził się lepiej niż moje B5, z chęcia karnę się twoim aby to sprawdzić :wink:

Edytowane przez stanley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie największa afera jest właśnie VW... A nie fordach i innnych a te nowe konstrukcje to sobie mogą wsadzić.... Zbiorowe pozwy itd itp. Pękające głowice rozrządy do wymiany po 20 tyś km itd itp.... Znowu to zostanie odebrane za głupie gadanie ale patrzmy obiektywnie a nie ślepo w marke...

Naciapane z Z2

AD 1. Czy coś zostało koncernowi VW udowodnione? zapadł jakiś wyrok czy coś? bo nie słyszałem... ( nie żebym stawał w ich obronie)

AD 2. Zbiorowe pozwy ? o co... proszę Cię :grin: nie czytaj wszystkiego co napisze internet :wink:

AD 3. Pękające głowice itp. ok... a w innych markach jest inaczej ??? inne auta są bezawaryjne ??? :hi:

PS. Nie patrzę ślepo w markę, ale siedzę w tym gównie od kilku lat i czasem widzę różnice, której przeciętny Kowalski nigdy nie pozna :wink:

Wolę starsze bmw/audi/wv/seat/skoda niż nowego forda i tym podobne, teraz kupujesz auto za 30 tyś a za rok jest warte lekko ponad 20, nie dość że środek plastikowy to na dodatek wjeżdżając w dziurę ma się wrażenie że koło odpadło, NIGDY

BMW i Audi to może i tak, ale reszta to trochę przesada. Sam bym chciał Audi ale nie wiem czy jest sens za te same pieniądze kupować 2x starsze auto. Powiem jeszcze tak, miałem B5 i teraz focusa, na pewno jeśli chodzi o prowadzenie to przepaść ale na rzecz Forda, tym się jeździ jak B6/B7. Niby czemu teraz tym jeżdżę dłużej niż B5? Audi fajne ale nowe, a na takie mnie na razie nie stać, może kiedyś.........

Sorry Tomek, ale jechał focusem hatchbackiem i nie odniosłem wrażenia aby prowadził się lepiej niż moje B5, z chęcia karnę się twoim aby to sprawdzić :wink:

tys jest zapatrzony w tego VW jak nie wiem co,

chyba na szkoleniach robią ci wodę z mózgu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się bolid prezentuje, jednak felga robi robotę chyba się jednak dam przekonać do nowej felgi :)

Właśnie zrobiłem print screena :kox:

Takie e46 czy to coupe czy sedan będzie zawsze wyglądowo kozak dużo lepiej mi się podoba niż A4 oczywiście z zewnątrz bo wnętrze wiadomo w Audi kepsze

Naciapane z Z2

Mario mi sie wydaje że Pucek miał co innego na myśli robiąc screena :wink:

to na wypadek jak dziadek diman będzie gadał "ja Was dupce i te Wasze modzenie " :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiu ja patrze na to przez swoje doznania... Mój szef mial nówke merca e klase... W pierwsze 2 lata 4 razy laweta na gwarancji auto sprzedane bo miał dosyć... Drugi znajomy audi a1 przebieg 20 tyś awaria silnika naprawa rozrządu itd resztka gwarancji na szczęście... Pasek firmowy wymiana drzwi na gwarancji z powodu korozji... Clio od oli 4 lata zero napraw... Stary nissan zero napraw itd itp.. Może głupie gadanie ale w tej chwili marka się nie liczy... Podoba mi się sziroko i co? I jajo nie ma.co brać bo tak sie pier**li... Więc jak.ktoś pisze tylko audi lub vw to ja cie prosze... Może kiedyś... Zobaczymy ile.nasza astra pośmiga bez awarii... A ma.już 13 tyś km

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę starsze bmw/audi/wv/seat/skoda niż nowego forda i tym podobne, teraz kupujesz auto za 30 tyś a za rok jest warte lekko ponad 20, nie dość że środek plastikowy to na dodatek wjeżdżając w dziurę ma się wrażenie że koło odpadło, NIGDY

BMW i Audi to może i tak, ale reszta to trochę przesada. Sam bym chciał Audi ale nie wiem czy jest sens za te same pieniądze kupować 2x starsze auto. Powiem jeszcze tak, miałem B5 i teraz focusa, na pewno jeśli chodzi o prowadzenie to przepaść ale na rzecz Forda, tym się jeździ jak B6/B7. Niby czemu teraz tym jeżdżę dłużej niż B5? Audi fajne ale nowe, a na takie mnie na razie nie stać, może kiedyś.........

+1 :wink:

czasy dobrych samochód sie już skończyły, teraz trzeba kupować auto jak najmłodsze w miarę możliwości a stare to jest dobre ale wino

gówno prawda, bo czy moje, czy twoje, czy Tomka Focus więcej przejedzie bezawaryjnie km niż niejeden nowy VW, Audi. Ford, Renault czy inne badziewia...

zaiast rozsądku człowiek wybiera parcie szkło, czyli pokazanie się w nowej furze, zaimponowanie kumplom czy takie tam,

a później płacz i zgrzytanie pochwy jak trzeba wybulić kilka tysi na naprawę w ASO, bo byli jaki Heniek w warsztacie nie ma sprzętu do naprawy....

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się bolid prezentuje, jednak felga robi robotę chyba się jednak dam przekonać do nowej felgi :)

Właśnie zrobiłem print screena :kox:

Takie e46 czy to coupe czy sedan będzie zawsze wyglądowo kozak dużo lepiej mi się podoba niż A4 oczywiście z zewnątrz bo wnętrze wiadomo w Audi kepsze

Naciapane z Z2

Mario mi sie wydaje że Pucek miał co innego na myśli robiąc screena :wink:

to na wypadek jak dziadek diman będzie gadał "ja Was dupce i te Wasze modzenie " :decayed:

Ładnie się bolid prezentuje, jednak felga robi robotę chyba się jednak dam przekonać do nowej felgi :)

Właśnie zrobiłem print screena :kox:

Takie e46 czy to coupe czy sedan będzie zawsze wyglądowo kozak dużo lepiej mi się podoba niż A4 oczywiście z zewnątrz bo wnętrze wiadomo w Audi kepsze

Naciapane z Z2

Mario mi sie wydaje że Pucek miał co innego na myśli robiąc screena :wink:

to na wypadek jak dziadek diman będzie gadał "ja Was dupce i te Wasze modzenie " :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nieznający się kowalski dodam z że mając astre 4 na średnim wypasie kupioną na 66 tyś i jeżdzący pasatem.firmowym za 150 tyś nie widze wielkiej różnicy w komforcie itd... Jedyne co to dsg które sprawia mi amatorowi frajde... A za paska mam 2 astry i wczasy na majorce... To jest punkt kowalskiego który ma w d*pie znaczek na masce

Naciapane z Z2

Ja nie chce wzbudzać wojny ale czasem śmieszne reno czy inny szit bedzie sie lepiej sprawował niż vw czy audi i ludzie musicie się z tym pogodzić...

Naciapane z Z2

Tu w audi nawet foeum nie chce działać hahah żart... Ale.fakt faktem że forum zmulone o 99 procent

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron 90% ogrania BMW dla Siebie ale robi też inne grube fury...
Wiadomo astry, golfa nie weźmie do roboty chyba że od siostry :grin:
Ten już dawno też jeździ nówka nie śmigany
8j2qbc62.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda

Ty mnie dalej nie kumasz, jakie zapatrzenie w logo ?? ja mam w d*pie czy pracuję tu czy tam ( byle żeby kasa się na koncie zgadzała)

MAM NA MYŚLI, ŻE JAKĄ MARKĘ TERAZ NIE KUPISZ, TO I TAK BĘDZIE SIĘ pier**lić...

pozostaje tylko kwestia ile hajsu na to wydasz....


Jako nieznający się kowalski dodam z że mając astre 4 na średnim wypasie kupioną na 66 tyś i jeżdzący pasatem.firmowym za 150 tyś nie widze wielkiej różnicy w komforcie itd... Jedyne co to dsg które sprawia mi amatorowi frajde... A za paska mam 2 astry i wczasy na majorce... To jest punkt kowalskiego który ma w d*pie znaczek na masce

Naciapane z Z2
Ja nie chce wzbudzać wojny ale czasem śmieszne reno czy inny szit bedzie sie lepiej sprawował niż vw czy audi i ludzie musicie się z tym pogodzić...

Naciapane z Z2
Tu w audi nawet foeum nie chce działać hahah żart... Ale.fakt faktem że forum zmulone o 99 procent

Naciapane z Z2

o to mi chodzi, niezależnie od marki zawsze się coś zdupcy, a dlaczego...

bo fabryka w Chinach XYZ produkuje dla połowy świata :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak.. Dlatego jak secio napisał że nigdy forda to se pomyślałem no debil.... Bo nie wie co pisze... Kolejny przykład z mojej firmy.. Mamy insignie w biturbo 4x4 i każdy to pałuje na maxa i naprawde auto dobrze sie sprawuje a druga insignia zwykły diesel jebie nam sie na potęge... Ale to nie znaczy że opel jest bleeee boxta w bit śmiga.. Dodam że insignia w bit 4x4 z dobrym audio ala bose nie przekroczyła 150 tyś zł bo taki mamy pułap w firmie i niby opel a pasek jakiś biedny przy tym w tej cenie... Mamy też superby w tej cenie ale nie miałem okazji bliżej jeszcze poznać... W przyszłym.tygodniu znowu mam wypad na lublin i właśniebteraz chce pojechać tą isignia w biturbo do porównania z paskiem... Zawsze to przejechane 1000 km w obie strony to możne coś napisać

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiu ma rację, pamiętam jak 12 lat temu zaczynałem pracę w firmie gdzie były same busy t4 i latały bezproblemowo, przyszła kolej na craftera (porażka) pozniej caddy (przy 140tyś rozleciała sie skrzynia) nie do pomyślenia w T4 które miały po pół miliona i główne podzespoły były nie ruszane. Szef kupował dalej VW bo myślał że są nadal solidne a teraz od 3 lat nie chce słyszeć o tej marce, teraz jeżdzą fiaty i wcale nie są awaryjne a od nowego roku dostaniemy daćki bo cena ok + 3 letnia gwarancja a po 4 latach i tak się zamortyzują i nikt za nimi nie bedzie tęsknił, ważne żeby były bezawaryjne co w dzisiejszych czasach jest cięzkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre podsumowanie na tym zmulonym forum...

Ja se nismo zmienie na zabawke typu twingo rs lub clio rs i bede zadowolony no chyba że majki mi sprzeda bmw

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...