Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Miron też masz takie priorytety??

1914655_1205856166092098_679349235785828

chętnie bym się stał właścicielem takiego domu z tym czymś w garażu

Z miesiąc bym poupalał a potem sprzedał i odpierdzielił chacjende

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Bry. Po wizycie w skodzie. Powiem tak... Odwiedziłem dzisiaj dwa salony i skoda super wyglądowo ale jakościowo hmmm... Troche bieda w porównaniu do nawet Astry 4... Więc spowrotem do Opla i dostałem bardzo fajną oferte na Astre 5 w kombiku Sport Tourer 1,4 150 kuca na wypasie czyli pakiet chromy klimatronik dwie strefy parktronic ledy jakies swiatlowodwe i kupe innych bajerow czuiniki deszczu zmierzchu tempomat i wiele wiele innych... Dwa wydechy po obu stronach po jednym itd. Wybór wydaje się prosty... Po jezdzie próbnej skodą i oplem to taki przeskok spory na plus opla... zaproponowano mi ładną oktavie na wypasie z wystawy ale cena 70 tys... Ale Hatchback... Za opla mi wyszło 80 tyś minus rabacik... Czyli 61 tyś... A za Fabie Monte Carlo 65 tyś zł Musze sie z tym przespać ale chyba od sierpnia będzie kombik pod blokiem znowu z znaczkiem Opla a obecna Astra idzie na Otomoto...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny rabat masz, możesz mi taki załatwić? [emoji3]

To przyjmij się do Opla :grin::grin:

Mario a nie mówiłem :P

Edytowane przez Tomi_81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny rabat masz, możesz mi taki załatwić? [emoji3]

Na Astre 4 miałem rabatu 30 % teraz mam troche mniej bo to nowy model więc coś ok 25 % na całość. Musze przemyśleć sprawe no i spróbować sprzedać obecną Astre. Furka niby igła z przebiegiem 20 tyś ale nie wiem czy roczne auta ogólnie mają branie... Spróbuje i zobacze.

Fakt faktem to co mi zaproponowano z tymi dodatkami kosztuje normalnie 80 tyś z lekkim hakiem a ja moge mieć za 61 plus ubezpieczenie.

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Astre 4 miałem rabatu 30 % teraz mam troche mniej bo to nowy model więc coś ok 25 % na całość. Musze przemyśleć sprawe no i spróbować sprzedać obecną Astre. Furka niby igła z przebiegiem 20 tyś ale nie wiem czy roczne auta ogólnie mają branie... Spróbuje i zobacze.

Zostaw w rozliczeniu u dealera jak nie sprzedasz i tak te 4-5 tyś musicie dołożyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi u dilera zawsze moge zostawić za troche mniej... Ale najpierw spróbuje wystawić normalnie bo po co tracić.... Jak ją brałem to miała wartość 80 tyś więc po roku jak sprzedam za 60 tyś to bede zadowolony i strata będzie minimalna. Pytanie tylko czy się sprzeda ale według fachmanów z ASO powinna pójść tym bardziej że z lpg i osoba prywatna a nie flota firma itd. A nową odbiore najwcześniej w lipcu bo długo się czeka więc.mam czas

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zawszę trzeba spróbować może ktoś kupi tylko pamiętaj że za tą kasę kupisz już nowy model może nie na takim wypasie jak macie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

88b6d0a0c5087d48f371cc48e870d184.jpg

aec5548c094a27b498231a476d03ca74.jpg

45e7d591ab26aa3ba4d2078ad8d0318f.jpg

Kolor coś takiego i jak na foto z pakietem chrom. Środek z tej wersji którą skonfigurowałem.

Naciapane z Z2

Pewnie zawszę trzeba spróbować może ktoś kupi tylko pamiętaj że za tą kasę kupisz już nowy model może nie na takim wypasie jak macie..

Tomi bez rabatu ciężko.... Sprawdz cenniki.... Chyba ze golas 1.0 bez niczego ale i tak ciężko a ja mam jeden z lepszych silników i z lpg plusbwypas więc jest szansa myśle.

Naciapane z Z2

Chcąc kupić nowe niestety nigdy nie dojde do Audi... chyba że dali by taki rabat jak mam tu... :-)

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Tomek brakuje już mocy :-P

Przydałoby się parę kucy więcej, dzisiaj jeździłem Z800, vulcan S i versys 650. Powiem tak, Z800 fajna zabawka, ale chyba poszedłbym w jakiś turystyk, versys super tylko silnik za słaby, pewnie z 1000 byłoby idealnie ale nie mają takiego do testów. Jutro jak będzie pogoda to przetestuję 1000SX i myślę że to będzie to :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Tomek brakuje już mocy :-P

Przydałoby się parę kucy więcej, dzisiaj jeździłem Z800, vulcan S i versys 650. Powiem tak, Z800 fajna zabawka, ale chyba poszedłbym w jakiś turystyk, versys super tylko silnik za słaby, pewnie z 1000 byłoby idealnie ale nie mają takiego do testów. Jutro jak będzie pogoda to przetestuję 1000SX i myślę że to będzie to :naughty:
Potrzymaj go chociaż rok... ;-) musiałeś też mieć mega rabat bo gdyby nie rabat jaki miałem to po roku straciłbym ponad 20 tyś.... Masakra czyli te 30 %

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nawet lepiej teraz go puścić ale na pewno na 1000SX na ten moment mnie nie stać, trochę za dużo bym musiał dołożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nawet lepiej teraz go puścić ale na pewno na 1000SX na ten moment mnie nie stać, trochę za dużo bym musiał dołożyć.

Pisz do mirona ;-) on to lubi :-)

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, ale mam lepszą okazję tylko to trochę za wcześnie :wink:

Może właśnie przyszły rok :decayed:


Tego w przyszłym roku sprzedam za 20 a 35 dołożę i będzie SX :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, ale mam lepszą okazję tylko to trochę za wcześnie :wink:

Może właśnie przyszły rok :decayed:

Tego w przyszłym roku sprzedam za 20 a 35 dołożę i będzie SX :banan:

Dobrze że nas nienormalnych jest tu więcej... ;-)

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Tomek brakuje już mocy :-P

Przydałoby się parę kucy więcej, dzisiaj jeździłem Z800, vulcan S i versys 650. Powiem tak, Z800 fajna zabawka, ale chyba poszedłbym w jakiś turystyk, versys super tylko silnik za słaby, pewnie z 1000 byłoby idealnie ale nie mają takiego do testów. Jutro jak będzie pogoda to przetestuję 1000SX i myślę że to będzie to :naughty:

Muszę się właśnie wybrać na jazdy z1000. Ogólnie teraz w z750 nie brakuje mocy bo i tak cała frajda jest w zakrętach :decayed: Musimy się kiedyś ugadać i pojeździć razem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...