Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

To kaj ten spot dzisiaj?

Naciapane z Z2

Pany szukam fury do 2 tys zl na 4 miesiace na dojazd do roboty 20 km. Byle co byle jezdzilo. Moze byc bez klimy ;-) Moge zapłacić nawet 5 tyś ale stan musi być adekwatny do ceny.

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

To kaj ten spot dzisiaj?

Naciapane z Z2

Pany szukam fury do 2 tys zl na 4 miesiace na dojazd do roboty 20 km. Byle co byle jezdzilo. Moze byc bez klimy ;-)

Naciapane z Z2

Czyżby astra poszła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kaj ten spot dzisiaj?

Naciapane z Z2

Pany szukam fury do 2 tys zl na 4 miesiace na dojazd do roboty 20 km. Byle co byle jezdzilo. Moze byc bez klimy ;-)

Naciapane z Z2

Czyżby astra poszła?
Tak. To był moment. Obyło się nawet bez aukcji na otomoto. No chyba że Miron nie ogarnie kredytu kumplowi to bede wystawiał na otomoto.

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie

Czyli co teraz astra 5?

A może fiat tipo?

Astra 5 Sport Tourer taka... Mam już skonfigurowane wycenione. Jak tylko miron ogarnie kredyt temu kumplowi na naszą astre to zamawiam. Dzis ja upalał i jest zdecydowany.

Koła tylko inne niż na foto bo 16 cali bo takie mam zimowki z starej astry wiec biore na takich samych zeby zas nie.kombinowac z oponami.

9c45e36304edfe32241b211f4da77f7a.jpg

d1718a17f0da1ee5d2d93c706194db4a.jpg

Pajda pobujaj się rok jeszcze B6 i za rok sprzedam ci za 63 tyś z przebiegiem ok 20 tysi

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mario,

jak Ci tak dobrze idzie to sprzedaj mój motor, Kawasaki ER-6n ABS 2016 rok, ledwo dotarty 1700km przebiegu po pierwszym serwisie w ASO :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mario,

jak Ci tak dobrze idzie to sprzedaj mój motor, Kawasaki ER-6n ABS 2016 rok, ledwo dotarty 1700km przebiegu po pierwszym serwisie w ASO :naughty:

Kup se nowy zaś motor a jak ci kasy brak to chętnie odkupie fokusa

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario nie chcesz punto w idealnym stanie na pewno po śmigasz 4 miechy bez wkładu pogadam z bratem może puści za 4tys

http://olx.pl/oferta/fiat-punto-ii-pierwszy-wlasciciel-bezwypadkowy-orginalny-przebieg-CID5-IDeMHIP.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario nie chcesz punto w idealnym stanie na pewno po śmigasz 4 miechy bez wkładu pogadam z bratem może puści za 4tys

http://olx.pl/oferta/fiat-punto-ii-pierwszy-wlasciciel-bezwypadkowy-orginalny-przebieg-CID5-IDeMHIP.html

Jak tylko miron ogarnie kredyt na dniach temu ziomkowi to biera... ale za 4 tyś to on jest do wzięcia nawet bez twojej pomocy... pogadaj z nim odpowiednio i sie dogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko pogadam ale Punto jest na prawdę w idealnym stanie i przebieg ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko pogadam ale Punto jest na prawdę w idealnym stanie i przebieg ori

Egon to tak na mega serio gadaj z nim. Tylko niech poczeka do ok środy z nim bo tyle miron potrzebuje na pochytanie kredytu decyzje itd. Moge mu dać 100 zaliczki najwyżej strace albo i tak wezme bo astre tak czy siak sprzedam.

Dogadaj cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Pany na mnie nie patrzcie co do spota

Sprawa się wyjaśni przed południem jak dojadę na tulipana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie

Czyli co teraz astra 5?

A może fiat tipo?

Astra 5 Sport Tourer taka... Mam już skonfigurowane wycenione. Jak tylko miron ogarnie kredyt temu kumplowi na naszą astre to zamawiam. Dzis ja upalał i jest zdecydowany.

Koła tylko inne niż na foto bo 16 cali bo takie mam zimowki z starej astry wiec biore na takich samych zeby zas nie.kombinowac z oponami.

9c45e36304edfe32241b211f4da77f7a.jpg

d1718a17f0da1ee5d2d93c706194db4a.jpg

Pajda pobujaj się rok jeszcze B6 i za rok sprzedam ci za 63 tyś z przebiegiem ok 20 tysi

Naciapane z Z2

Tak się zastanawiam czy by b6 juz nie wystawić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie

Czyli co teraz astra 5?

A może fiat tipo?

Astra 5 Sport Tourer taka... Mam już skonfigurowane wycenione. Jak tylko miron ogarnie kredyt temu kumplowi na naszą astre to zamawiam. Dzis ja upalał i jest zdecydowany.

Koła tylko inne niż na foto bo 16 cali bo takie mam zimowki z starej astry wiec biore na takich samych zeby zas nie.kombinowac z oponami.

9c45e36304edfe32241b211f4da77f7a.jpg

d1718a17f0da1ee5d2d93c706194db4a.jpg

Pajda pobujaj się rok jeszcze B6 i za rok sprzedam ci za 63 tyś z przebiegiem ok 20 tysi

Naciapane z Z2

Tak się zastanawiam czy by b6 juz nie wystawić
Polataj tym jeszcze rok. Na wartości juz tak nie traci a masz po remoncie. A astra jak pogadamy moze byc za rok do wziecia.

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...