Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem znowu taki dylemat...

9a9df0ab839f974ec0d0226cde7981bf.jpg

Też olałem kombika...

Naciapane z Z2





A ruznica w kasie duża? Mi się osobiście mokka podoba

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Podobnie cenowo.... Meganka wyszła 76 tyś na mojej konfiguracji czyli taka wersja nie najbogatsza ale też nie golas bo półskóra fotele.kubły grzane stołki navi 8 cali i pare innych bajerow typu asystenty jazdy pasa ruchu aktywny tempomat...

 

Mokka wyszła 92 tyś ale równie doposażona wersja jest tylko jedna bogatsza która ma 4x4 ale to juz ponad 110 tys zl

 

 

No i w.megance miał być automatyczny hak a w mocce mam platforme na rowery schowana w zderzaku

 

Meganka chyba ładniejsza ale chciałem coś innego niż znowu kombi.

Naciapane z Z2

 

 

 

 

 

 

Zawartość dodana 5 minutes later
Mario to co mokka juz zamówiona?



Tak. W czwartek jade wpłacic zaliczke ale zamówienie już zrobione jako priorytet bo normalnie czeka się 5 miesięcy a tak odbieram za max 4

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Meksyk!! W tym tygodniu lecimy na San Escobar. Wolowina, pikantny cheddar mexicana, pomidorowa salsa pico del gallo z kolendrą, pasta z czerwonej fasoli z kukurydzą, nachosy serowe i troche zieleniny. Arriba, Arriba Sinior

 

17855063_659086754282834_236159467088894

 

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mario22 napisał:

Cena czyni cuda.... Ja sie nie znam ale.moom zdaniem na dobre b7 to minimum te 30 tysia trza dać...  Bier furaka od dimana za 28 tysia ;-)  

Druga sprawa stary pytasz ludzi,z forum czy,brać kombi czy sedana....

 

To ty musisz wiedzieć czy wozisz wózek... Czy masz plany na drugie dziecko.... Czy na wczasy latasz fligrem czy autem zapakowany... Itd. Co ci po quattro jak np. Planujesz drugie dziecko...albo po co ci avant jak bajtel już duży i więcej dzieci nie planujesz...

 

Ja mam Combi i raz w tym roku mi się tylko to przydało a i bez tego bym se lekko poradził.... I rok moja woziła powietrze...

 

Więc Astra idzie do nowej właścicielki....

 

Ja mam jeden dylemat nad kolorem...

 

634dc67630c1f82a8460c2e0117590da.jpg

 

0f2829fbb903b5d90fb973b53ab20a8b.jpg

 

Ale raczej jednak biała perła.... Młodzieżowe autko... Fajnie trzyma cene... Mi pasuje ;-)

 

Naciapane z Z

 

Mario, nareszcie kupujesz FAJNE auto!

Zawartość dodana 2 minutes later
6 godzin temu, H4mm3R napisał:

Ale Meksyk!! W tym tygodniu lecimy na San Escobar. Wolowina, pikantny cheddar mexicana, pomidorowa salsa pico del gallo z kolendrą, pasta z czerwonej fasoli z kukurydzą, nachosy serowe i troche zieleniny. Arriba, Arriba Sinior

 

17855063_659086754282834_236159467088894

 

:decayed:

Wklej jeszcze raz takie żarcie to Ci nakopię w dupe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek fajne jest ale bagażnik po prostu mały... Mojej sie tym powinno fajnie jezdzić... Na pewno lepiej niż dużym kombi a i tak woziła luft.

 

No i coupe mam kombi miałem to teraz czas na coś takiego innego. I tak pewnie za rok sprzedam. I wtedy juz insignia

 

Naciapane z Z2

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

 

Tomaszu ty to wiesz jak co po niektórych zdenerwować :decayed:

 

 

Mokka fajna, a ile Mario wychodzi po rabacie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:
 
Tomaszu ty to wiesz jak co po niektórych zdenerwować :decayed:
 
 
Mokka fajna, a ile Mario wychodzi po rabacie...?


Moja wyszła 92 tyś minus 22 % w zapkrągleniu.

Za rok Insignia albo Crosslander.

Crossa teraz już chciałem ale jeszcze nie mogę zamówić bo dopiero to wejdzie

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło 700 setek chyba leasing wychodzi na mokke jak się nie mylę 

 

 

Leasing jest tylko dla pracowników... Jak mi załatwisz to biore nawet jutro... ;-)

 

Naciapane z Z2

 

Zawartość dodana 1 minute later

Mario nie jesteś na tych zabiegach za bardzo stratny ?

 

 

A kto bogatemu zabroni roczne fury sprzedawać... :-P

 

Nie. Wychodze na zero. Astra w tym roku mnie kosztowała tylko ubezpieczenie 2000 zl bo zimówki miałem z poprzedniej.

 

Przy mocce już będzie gorzej bo musze kupić zimówki 18 i ubezpieczenie na rok 2800

 

Troche straciłem na pierwszej Astrze ale tylko dlatego że sprzedałem ją mojemu bliskiemu ziomkowi a miał budżet ograniczony ale to była inna sytuacja i widze auto codziennie i jezdzi chwali sobie itd. Niech mo synek... Robi zemną na zmianie ma 23 lata więc trza pomagać młodym ;-)

 

Naciapane z Z2

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mokka mi się podoba wyszło im to autko


No tak ale już mam smaki na tego Crosslanda... To taka Q7 w wersji oplowskiej.

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką  mokkę ma kumpel z roboty, 1.4 turbo, biała, ma wszystko oprucz 4x4, nie głupie auto, sam bardzo myślę nad Q5 ale jak sobie pomyślę że mam dopiero 30 lat to chyba jednak będzie B8, Mario, a po co Ci auto pokroju Q7? Q7 można mieć za 50 koła w 3.0tdi ale to taka krowa że jednak lepiej brać Q5, też duże a na pewno bardziej zwinne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką  mokkę ma kumpel z roboty, 1.4 turbo, biała, ma wszystko oprucz 4x4, nie głupie auto, sam bardzo myślę nad Q5 ale jak sobie pomyślę że mam dopiero 30 lat to chyba jednak będzie B8, Mario, a po co Ci auto pokroju Q7? Q7 można mieć za 50 koła w 3.0tdi ale to taka krowa że jednak lepiej brać Q5, też duże a na pewno bardziej zwinne.

 

No to ma coś jak ja... Ja też mam prawie najbogatszą wersje tylko bez 4x4 i ten sam motor 1,4 T.

 

Co do crosslandera to jest już nowa epoka... Nowe systemy... Wyświetlacze hud szklanka w dachu większy bagażnik a nawet ma.mieć 7 foteli ale to musze potwierdzić. Nowy tyl nowy środek brak kluczyka i wiele innych bajerow niedostępnych w mocce x no i może uda mi się zamówić 4x4 bo przy mocce x mnie nie stać... Minimum 100 tyś trza dać

 

Zobaczymy.

 

Crosslander ma.być prswdziwym SUV.. Bo mokka X to w sumie ani SuV ani osobówka

 

Do Q7 wejdzie wózek ;-)

 

Naciapane z Z2

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mario22 napisał:

 


No to ma coś jak ja... Ja też mam prawie najbogatszą wersje tylko bez 4x4 i ten sam motor 1,4 T.

Co do crosslandera to jest już nowa epoka... Nowe systemy... Wyświetlacze hud szklanka w dachu większy bagażnik a nawet ma.mieć 7 foteli ale to musze potwierdzić. Nowy tyl nowy środek brak kluczyka i wiele innych bajerow niedostępnych w mocce x.

Zobaczymy.

Crosslander ma.być prswdziwym SUV.. Bo mokka X to w sumie ani SuV ani osobówka

Naciapane z Z2
 

 

szkoda że nie wziołeś 4x4 tak bym odkupił za rok a tak to nie chce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, H4mm3R napisał:

Ale Meksyk!! W tym tygodniu lecimy na San Escobar. Wolowina, pikantny cheddar mexicana, pomidorowa salsa pico del gallo z kolendrą, pasta z czerwonej fasoli z kukurydzą, nachosy serowe i troche zieleniny. Arriba, Arriba Sinior

 

17855063_659086754282834_236159467088894

 

:decayed:

Kaj to takie zdrowe burgery dają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...